Palangos kultūros ir jaunimo centro atvira jaunimo erdvė „Be stogo“ kviečia į teminius pasivaikščiojimus Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020-11-20
Peržiūrėta
1977
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos kultūros ir jaunimo centro atvira jaunimo erdvė „Be stogo“ kviečia į teminius pasivaikščiojimus Palangoje

Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.

Veikla – visai bendruomenei
„Kartu su Kultūros ir jaunimo centru turime įvairių planų bei idėjų, stengiamės, kad ir toliau vyktų jaunimo pasiūlytos, jiems patiems ir visai bendruomenei skirtos kultūrinės ir kitos veiklos. Jaunimas aktyviai įsitraukia ir į pasirengimą Kalėdų laikotarpiui, padeda įgyvendinti ir patys dalyvauja įvairiose jaunimo erdvės veiklose, organizuoja akcijas, jungiasi į mokymus, kartu planuoja projektus ir veiklas 2021 metams“, – kalbėjo Asta Tiškutė, atviros jaunimo erdvės „Be stogo“ jaunimo darbuotoja.
Viena iš šiuo metu siūlomų pramogų – teminiai pasivaikščiojimai Palangoje. Tai – viena iš veiklų lauke, skirtų ne tik jaunimui, tačiau ir visai bendruomenei. „Karantino laikotarpiu svarbu visiems būti atsakingiems ir elgtis saugiai, todėl buvo parengti specialūs maršrutai su užduotimis ir užuominomis, kviečiantys jau matytas vietas atrasti naujai“, – sakė A. Tiškutė.

Patogiausia – su mobiliąja programėle Actionbound
Prie teminių pasivaikščiojimų galima prisijungti kiekvienam patogiu laiku, vienam ar kartu su artimaisiais, eiti lauke arba ieškoti teisingų atsakymų ir nurodytų vietų internetu. „Iš tikrųjų netgi nėra tikslaus maršruto – galima užduotis spręsti ir per keletą dienų visas vietas „surinkti“ einant į darbą, parduotuvę ar panašiai“, – kalbėjo jaunimo darbuotoja.
Pasak A. Tiškutės, patogiausia ir įdomiausia teminiuose pasivaikščiojimuose dalyvauti naudojantis mobiliąja programėle Actionbound. „Pasitelkus šią programėlę, galima vis iš naujo bandyti surinkti kuo daugiau taškų už atliktas užduotis bei aplankytas vietas, nereikia pačiam tikrinti atsakymų, skaičiuoti rezultato ir pan. Parsisiuntus ir atidarius programėlę, teminius maršrutus Palangoje galima rasti paieškoje pagal pavadinimą. Taip pat galima registruotis ir elektroniniu paštu gauti maršrutą, susijusias užduotis, žemėlapius, užuominas, atsakymus bei paaiškinimą, kaip įvertinti rezultatą pagal surinktus taškus“, – kalbėjo A. Tiškutė.

Galima gauti prizų
Dalyvaujant pasivaikščiojimuose galima rinkti taškus ir varžytis su draugais ar kitais dalyviais, o surinkus tam tikrų sumą taškų – gauti simbolinę atvirosios jaunimo erdvės atminimo dovanėlę. „Šiuo metu yra parengti trys teminiai pasivaikščiojimai, kurie paskelbiami penktadieniais (programėlėje Actionbound arba atsiunčiama informacija užsiregistravusiems), ir kurie bus pasiekiami robotą laiką:
Lapkričio 13-29 d.
I maršrutas – apie sėkmę ir nesėkmes, pripildytas pasakojimų apie nelaimingus įvykius ir atrastą laimę, skirtas įjungti vaizduotę ir naujai pamatyti įprastas vietas.

Lapkričio 20-29 d.
II maršrutas – kino fanams, su įvairiomis užuominomis ir užduotimis iš populiariausių ir mažiau žinomų filmų bei TV serialų, galbūt net padėsiantis rasti naujų vietų ar padėsiantis gimti idėjoms sukurti savo video.

Lapkričio 27 d. - gruodžio 6 d.
III maršrutas – patyrusiems, kurie jau visur buvo, viską matė, bet dar vis nori iššūkių, nebijo tamsos ir nuošalių vietų.

Registruotis į teminius pasivaikščiojimus galima adresu: https://forms.gle/fZUbzdP3vHLMTWrY8.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos jaunimo erdvė „Be stogo“ kviečia į naują fotosesiją - artėjančios Šv. Valentino dienos proga įamžinkite jaukias ir meilės kupinas akimirkas su mylimais žmonėmis.


2022-ieji metai paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais, tad atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ šiandien, balandžio 29 d., laukiami palangiškiai, norintys tiesiogiai stebėti Jaunimo metų atidarymo renginį. Šią dieną jaunimui kurorte   siūloma ir daugiau veiklų. 


Šį penktadienį, lapkričio 12 d., 16.00 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje prasidės Jaunimo varžybos 2021. Varžybų metu 14-29 m. jaunuoliai galės išbandyti jėgas žaisdami biliardą, stalo futbolą ir kol kas paslaptyje laikomą stalo žaidimą.– geriausių žaidėjų laukia smagūs ir skanūs prizai, o visų dalyvių – gerai praleistas laikas ir įvairios staigmenos. 


Palangos kultūros ir jaunimo centro atvirojoje erdvėje „Be stogo“ (Vytauto g. 106/Jūratės g. 42, II a.), o vasarą – ir pievelėje prieš Savivaldybę įsikūrusi Palangos atvira jaunimo erdvė laukia „senų“ ir naujų bičiulių – siūlo daug įvairių veiklų.


Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.


Birželio pradžia buvo ypatinga visiems Palangos jaunuoliams, kurie iki karantino buvo įpratę pokalbiams, žaidimams ir kavos rinktis Palangos kultūros ir jaunimo centro (Kurhauzo) palėpėje – ši kurorto jaunimo erdvė „Be stogo“ vėl veikia ir laukia „senų“ ir naujų bičiulių.


Nuo birželio vėl kviečia Palangos atvira jaunimo erdvė

"Palangos tilto" informacija, 2020 06 03 | Rubrika: Miestas

Šis pirmadienis buvo ypatingas visiems Palangos jaunuoliams, kurie iki karantino buvo įpratę pokalbiams, žaidimams ir kavos rinktis Palangos kultūros ir jaunimo centro (Kurhauzo) palėpėje – ši kurorto jaunimo erdvė „Be stogo“ vėl veikia ir laukia „senų“ ir naujų bičiulių.


Besitęsiantis karantinas pakoregavo ir Palangos kultūros ir jaunimo centro veiklos planus, suteikdamas ne tik naujas komunikavimo, pažinimo, kūrybos ir bendradarbiavimo galimybes, bet ir keldamas naujus iššūkius. Dabarties situacija pakeitė kultūros centro darbuotojų darbo aplinką, meno kolektyvų repeticijų procesus, renginių koncepcijas, bet tuo pačiu suteikė galimybes kurti ir...


Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir dar 4 centro darbuotojai sugrįžoiš Italijos, kur gruodžio 7-8 dienomis dalyvavo Europos kultūros forume 2017.


Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia bendruomenę pasidalinti savo šiltais prisiminimais ir gerumu, prisijungiant prie labai jaukių ir šeimyniškų akcijų – „Padovanok šilumą“ bei „Mano vaikystės Kalėdos“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius