Palangos kurorto muziejus ir Pavelostos (Latvija) kraštotyros muziejus sutarė bendradarbiauti

Palangos tiltas, 2017-04-03
Peržiūrėta
2265
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos kurorto muziejus ir Pavelostos (Latvija) kraštotyros muziejus sutarė bendradarbiauti

Palangos kurorto muziejus ir Pavelostos (Latvija) kraštotyros muziejus, atsižvelgdami į abipusį susidomėjimą plėtoti bendradarbiavimą ir pripažindami, kad draugiškų partnerystės santykių Europos Sąjungoje stiprinimas padės plėtoti kultūrinius ryšius, sutarė bendradarbiauti ­– penktadienį pasirašyta tai patvirtinanti sutartis.
Bendradarbiavimo sutartį Palangos kurorto muziejuje savo parašais patvirtino Palangos kurorto muziejaus direktorius Jūratis Liachovičius ir Pavelostos kraštotyros muziejaus direktorė Irina Kurčanova. Pasirašant sutartį, dalyvavo ir Palangos miesto mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė, Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas, taip pat – svečiai: Pavelostos miesto meras Uldis Kristapsons bei Savivaldybės administracijos atstovai.
Muziejai sutarė ne tik palaikyti nuolatinius ryšius su veikla susijusiais klausimais, bet ir keistis moksline ir technine, studijų ir metodine bei kita informacija, remti bendrus švietimo ir mokslinių tyrimų projektus.
Taip pat sutarta keistis kūrybinių kolektyvų turais, parodomis, delegacijų vizitais bei ekspertų grupėmis, organizuoti profesinius susitikimus bei diskusijas, darbuotojų kvalifikacijų kėlimą ir stažuotes.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Klausimelis 2017-04-03 17:42 ([email protected] / IP: 78.61.135.224)
Latvijoje nera Pavelostos,gal cia galvota Pavilosta?

Taip pat skaitykite

Kaip ir kasmet, Palangos kurorto muziejus prisijungia prie Nacionalinės suaugusiųjų mokymosi savaitės. 


Antradienį Palangos kurorto muziejuje vyko neeilinė šventė – atšvęstas muziejaus dešimtmetis. Kaip teigė Kurorto muziejaus direktorė Virginija Paluckienė, pirmasis dešimtmetis yra išties ypatingas – juk per tuos metus muziejus buvo sukurtas praktiškai nuo nulio iki modernios, įdomios ir turtingos Palangos kultūros įstaigos. 


Įgyvendinant  projektą „Muziejus be kliūčių“ Palangos kurorto muziejuje įrengta  speciali erdvė neįgaliesiems.


Palangos kurorto muziejuje prasidėjo projekto „Muziejus be kliūčių“ įgyvendinimas.  Jau visai netrukus pagal šį projektą muziejuje bus įrengta erdvė žmonėms su negalia. 


Palangos kurorto muziejus skelbia poezijos konkursą „Haiku Palangai 2023“ 


Palangos kurorto muziejus (Birutės al. 34A)  kviečia lankytojus į vakarinę edukaciją, kurioje sužinosite paslaptingos viešnios istoriją ir patirsite neišdildomus įspūdžius. 


Palangos kurorto muziejus ir Pavelostos (Latvija) kraštotyros muziejus, atsižvelgdami į abipusį susidomėjimą plėtoti bendradarbiavimą ir pripažindami, kad draugiškų partnerystės santykių Europos Sąjungoje stiprinimas padės plėtoti kultūrinius ryšius, sutarė bendradarbiauti ­– penktadienį pasirašyta tai patvirtinanti sutartis.


Palangos kurorto muziejus, vadovaujamas direktoriaus Jūračio Viktoro Liachovičiaus, bendradarbiaus su Palangos miesto partnerio Liepojos muziejumi – tai patvirtinanti sutartis trečiadienį, balandžio 27 d., pasirašyta Palangos miesto savivaldybėje. Sutartį parašais patvirtino J. V. Liachovičius ir Liepojos muziejaus direktorė Dace Kārkla.


Ketvirtadienį vykusiame Palangos miesto savivaldybės posėdyje vėl grįžta prie kurorto muziejaus steigimo klausimų – pakeistas šių metų kovo mėnesio Tarybos sprendimas, ir, jeigu daugiau nebebus jokių pakeitimų, dar šį rudenį miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga – Palangos kurorto muziejus, kuris, kaip planuojama, turėtų įsikurti Anapilyje po jo restauravimo...


Palangos Savivaldybė ir Lietuvos jūrų muziejus sutarė bendradarbiauti

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 03 22 | Rubrika: Miestas

Aktyviajam turizmo sezonui besirengiantys Palangos savivaldybės, turizmo, kultūros bei verslo atstovai pripažįsta – ilgalaikis bei visapusiškas bendradarbiavimas su Lietuvos jūrų muziejumi yra vienas iš būdų į pajūrį privilioti didesnius turistų srautus. Šiuo klausimu Palangos mero Šarūno Vaitkaus kabinete sutarta su šio vieno iš populiariausių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius