Palangos meras Šarūnas Vaitkus: „Geriausia Velykų dovana artimiesiems - buvimas namuose“

Palangos tiltas, 2020-04-09
Peržiūrėta
1631
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gerbiami palangiškiai, kitų šalies miestų gyventojai,

artėja vienos iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos. Deja, šiais metais jos bus kitokios, nei įprastai. Dėl koronaviruso pandemijos ne vienam iš mūsų teks pakeisti galbūt jau prieš keletą mėnesių sudėliotus planus ar sulaužyti nusistovėjusias giminės tradicijas. Taip, šiais metais šv. Velykas daugelis iš mūsų pasitiks mažesniame, nei įprastai, artimųjų ratelyje. Ir nors ši mintis truputį liūdina, tai yra neišvengiama.
Kreipiuosi į kiekvieną palangiškį, kitų miestų gyventojus, tikėdamasis visų mūsų sąmoningumo – šalyje pratęstas karantino režimas, o šventinį savaitgalį bus ribojamas asmenų judėjimas tarp miestų ir miestelių. Būkime sąmoningi, jauskime atsakomybę net tik už save, bet ir tuos žmonės, kuriuos labiausiai mylime – rūpinkimės vieni kitais, atsisakykime bet kokų kelionių, susibūrimų.
Mieli palangiškiai, primenu, kad karantino laikotarpiu Palangos mieste uždrausta tekti apgyvendinimo paslaugas. Visi griežtai laikykitės šios sprendimo – nepamirškite, kad net tuo atveju, jei kam nors pavyktų nuslėpti nelegalaus patalpų nuomos faktą, apgauti grėsmingojo COVID-19 nepavyks. Todėl būkite supratingi – dėl mūsų visų, o pirmiausia – dėl Jūsų ir Jūsų artimųjų saugumo. Juk sveikata ir gyvybė neįkainojama jokiais pinigais.
Vienas vienintelis sprendimas dėl nelegalios patalpų nuomos ar susitikimas su artimaisiais šiuo visiems nelengvu metu gali tapti lemtingas. Neabejoju, jog nė vienas iš mūsų ateityje nenorėtų gyventi su nepakeliamu kaltės jausmu dėl savo neapgalvotų, lengvabūdiškų sprendimų.
Branginkime tuos žmonės, kuriuos mylime. Šiais metais per šv. Velykas atsisakykime kelionių bei susitikimų. Šįkart sutikime šventes namuose, kad kuo greičiau galėtume apkabinti tuos, kuriuos mylime ir labai branginame.
Visiems linkiu gražių ir jaukių švenčių
mažame pačių artimiausių žmonių būrelyje.
#BūkiteSveiki
#BūkiteLaimingi

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2020-04-10 12:00 (IP: 90.131.35.216)
Ta pati per ta pati.

Taip pat skaitykite

Kovo 8-ąją Savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Rimantas Mikalkėnas sveikino moteris.


Penktadienį, lapkričio 10 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo penktajame Regionų forume Prezidentūroje. 


15min.lt paskelbus Palangos mero interviu „Palangos meras: apie iščiustytą kurortą, konservatorių perspektyvas ir Ingridos Šimonytės „vidinį pasaulį“, meras Šarūnas Vaitkus pakvietė visus jį perskaityti ir nepagailėjo pagyrų jį parengusiai žurnalistei. „Konkretūs labai konkrečios žurnalistės klausimai – apie Palangą, regioną, Vyriausybę ir... platesnius vandenis," – sako jis savo įraše Facebook.


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma dalyvavo priėmime Prezidentūroje. (NUOTRAUKOS)


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Antradienį, spalio 5 dieną, meras Šarūnas Vaitkus su mokytojo diena pasveikino tris Globos namuose gyvenančias pedagoges: Kostanciją, Ditą ir Birutę.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Vyriausybei apsisprendus griežtinti karantino sąlygas bei apriboti gyventojų judėjimą tarp savivaldybių be būtinų ir objektyvių priežasčių, jau šiandien pasigirsta kai kurių apgyvendinimo paslaugas teikiančių gyventojų bei verslininkų pasvarstymų, neva užsisakiusieji nakvynę viešbutyje ar privačiame apgyvendinimo sektoriuje turėtų ieškoti būdų, kaip „prasmukti“...


artėja vienos iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos. Deja, šiais metais jos bus kitokios, nei įprastai. Dėl koronaviruso pandemijos ne vienam iš mūsų teks pakeisti galbūt jau prieš keletą mėnesių sudėliotus planus ar sulaužyti nusistovėjusias giminės tradicijas. Taip, šiais metais šv. Velykas daugelis iš mūsų pasitiks...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius