Palangos miesto gyventojus (fizinius asmenis) kviečiame teikti prašymus dėl nemokamo asbesto turinčių atliekų surinkimo ir sutvarkymo

Palangos tiltas, 2023-09-20
Peržiūrėta
991
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto gyventojus (fizinius asmenis) kviečiame teikti prašymus dėl nemokamo asbesto turinčių atliekų surinkimo ir sutvarkymo. Laisvos formos prašymai priimami Palangos miesto savivaldybės priimamajame adresu Vytauto g. 112, Palanga, I aukšte arba gali būti teikiami elektroniniu paštu [email protected]. Prašymai priimami iki 2023 m. spalio 30 d.

Prašyme turi būti nurodyta:

asbesto atliekų turėtojo vardas ir pavardė bei kontaktinis telefono numeris;adresas, kur yra sudėtos asbesto turinčios atliekos;preliminarus šių atliekų svoris.

SVARBU!!!!

Atliekos turi būti tvarkingai sudėtos ant medinių padėklų ir apvyniotos plėvele arba sudėtos į didmaišius.Atliekos turi būti paruoštos išvežimui ne vėliau kaip iki 2023 m. gruodžio 10 d.Atliekos turi būti padėtos sunkiasvoriu transportu pasiekiamojo vietoje.

Kontaktinis asmuo – Palangos miesto savivaldybės administracijos Ūkio ir turto skyriaus patarėja Reda Kairienė, el. paštas [email protected], tel. (8 460) 34 178.    

Pastabos. Surenkamų asbesto turinčių atliekų kiekis yra ribotas – 35 t, paslaugų vertė – 4552,20 eurų. Gavus prašymus, pagal kvietimui skirtą sumą bus sudaromas pagrindinis prašymų sąrašas, atsižvelgiant į prašymo pateikimo Palangos miesto savivaldybės administracijai datą, o numatytą sumą pasiekus – sudaromas rezervinis sąrašas.

Nemokamai asbesto atliekos bus surenkamos tik iš Palangos miesto savivaldybės teritorijoje nekilnojamąją turtą (statinius) valdančių/naudojančių fizinių asmenų.

Nepatvirtinus finansavimo 2023 metais, Palangos miesto savivaldybės administracija įsipareigoja pagal pateiktus prašymus asbesto turinčias atliekas surinkti ir sutvarkyti 2024 metais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Prasidėjo Seimo rudens sesija – parlamentarams teks pasukti galvas ne dėl vieno iššūkio. Regis, bene didžiausias – energetinė krizė, kalbant gatvės terminais – kosminės elektros ir dujų kainos. „Palangos tiltui“ palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas sakė tiesiai šviesiai: „Dabar šios krizės suvaldymas yra svarbiausias iššūkis visoms Europos valstybėms.“ Interviu pabaigoje jis neslėpė...


Palangos miesto savivaldybės administracija renka duomenis apie savivaldybės teritorijoje esantį asbesto turinčių gaminių kiekį.


Atitarnavusioms Kalėdų eglėms – specialios surinkimo vietos

Palangos m. savivaldybės informacija, 2022 01 04 | Rubrika: Miestas

Pasibaigus kalėdiniam laikotarpiui, palangiškiai raginami būti sąmoningi ir tinkamai atsisveikinti su eglutėmis – nupuoštų žaliaskarių nemesti į buitinių atliekų surinkimo konteinerius, o palikti jas specialiai šiam tikslui įrengtose eglių surinkimo vietose ar specialiuose konteineriuose.


Birželio 12 d. buvo pasirašytos net 5 sutartys dėl Palangos miesto infrastruktūros sutvarkymo.


Atitarnavusios Kalėdų eglėms – specialios surinkimo vietos

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 04 | Rubrika: Miestas

Pasibaigus kalėdiniam laikotarpiui, palangiškiai raginami būti sąmoningi ir tinkamai atsisveikinti su eglutėmis – nupuoštų žaliaskarių nemesti į buitinių atliekų surinkimo konteinerius, o palikti jas specialiai šiam tikslui įrengtose eglių surinkimo vietose ar specialiuose konteineriuose.


Palanga pradėjo diegti modernią atliekų surinkimo sistemą

"Palangos tilto" informacija, 2019 07 07 | Rubrika: Miestas

Palanga šią savaitę ties Klaipėdos pl. 62A pažymėtu daugiabučiu namu jau įrengta pirmoji mieste komunalinių atliekų surinkimo aikštelė su požeminiais konteineriais. Daugiabučio kieme stovintis nedidelis antžeminis perkrautas konteineris su aplink jį sudėtais netilpusiais šiukšlių maišeliais – tokį vaizdą palangiškiai galės pamiršti jau...


Palangoje ir Šventojoje šiais metais bus įdiegta moderni atliekų surinkimo sistema – daugiabučių namų rajonuose esančiose septyniolikoje komunalinių atliekų surinkimo aikštelių bus įrengti 98 požeminiai konteineriai. Šis projektas visuomenei buvo pristatytas sausio 7 d., viešojo svarstymo metu gyventojų pastabų nesulaukta.


Nuo sausio 15 d. kiekvienas kurorto gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą Palangoje, jau galės pildyti prašymus išduoti Palangiškio kortelę. Prašymai pildomi Turizmo informacijos centre (TIC), Vytauto g. 94.


Seniūne, duok pinigų asbesto stogui pakeisti!

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 11 01 | Rubrika: Miestas

Nors apie asbesto kenksmingumą Lietuvoje kalbėta daug, tačiau savivaldybės dar nesiima konkrečių priemonių, jog šiferiu dengti stogai, kuriuose yra asbesto, būtų sunaikinami kuo greičiau, o jie būtų pakeičiami sveikatai nepavojingais stogais. Nors prieš porą metų buvo garsiai šnekėta, kad senų, turinčių asbesto stogų keitimui Vyriausybė skirs lėšas, bet tokie ketinimai užstrigo valdžios...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius