Palangos miesto savivaldybės paramos gavėjams – beveik 90 tūkst. eurų gyventojų paramos

Palangos tiltas, 2022-07-20
Peržiūrėta
1617
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto savivaldybės paramos gavėjams – beveik 90 tūkst. eurų gyventojų paramos

Klaipėdos apskrities paramos gavėjams šiemet gyventojai skyrė per 2,3 mln. eurų ir tai yra didžiausia iki šiol skirta paramos suma.

2022 m. liepos 20 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad Palangos miesto savivaldybės paramos gavėjams, meno kūrėjams, profesinėms sąjungoms ir jų susivienijimams bei politinėms partijoms perves beveik 90 tūkst. eurų paramai skirto gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Iš viso Palangos miesto savivaldybės gyventojai Mokesčių inspekcijai pateikė šiek tiek daugiau nei 2 tūkst. paramos prašymų. 

„VMI iniciatyva yra paankstintas GPM paramos pervedimo terminas ir gavėjai jos sulauks ne kaip įprasta spalio pabaigoje-lapkričio pradžioje, bet jau dabar“,- sako Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas, informuodamas, kad paramos šiemet sulauks 146 Palangos miesto savivaldybėje registruoti paramos gavėjai.

Pažymime, kad paramos pervedimas yra sustabdytas tiems paramos gavėjams, kurie dar nepateikė paramos gavimo ir panaudojimo ataskaitų. Tai padarius, visa skirta GPM dalis gavėjus pasieks iki lapkričio 15 d. Atkreipiame dėmesį ir į tai, jog dalis gyventojų prašymų vis dar negali būti įgyvendinti, nes juos pateikę gyventojai turi patikslinti pajamų deklaracijas. 

Daugiau informacijos apie GPM paramą rasite čiaVisas paslaugas teikiame ir nuotoliniu būdu – telefonu 8 5 2171 777, o konsultacijas – 1882. Naujausia informacija taip pat skelbiama VMI Facebook ir Linkedin paskyrose.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Palangos miesto savivaldybės TOP 10 pagal didžiausias paramos sumas, apskaičiuotas už 2021 m.

Poilsio namų savininkų bendrija "Baltijos žuvėdra" - 4668,43 Eur

Karininkų ratas - 3698,13 Eur

Asociacija Karinių jūrų pajėgų karininkų klubas - 3352,27 Eur

Kęstučio g. 23, Palanga, savininkų bendrija - 3231,58 Eur

Palangos lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" - 2246,83 Eur

Daugiabučio namo savininkų bendrija "Pajūrio viltis" - 2212,13 Eur

Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla - 2198,28 Eur

Palangos lopšelis-darželis "Gintarėlis" - 1912,40 Eur

Labdaros ir paramos fondas "Makis" - 1679,18 Eur

Palangos lopšelis - darželis "Žilvinas" - 1599,00 Eur

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Informacinis nuovargis – taip būtų galima įvardinti Lietuvos gyventojų santykį su socialiniuose tinkluose skelbiamu turiniu apie Rusijos vykdomą karą Ukrainoje. 


Praėjusią savaitę Vakarų Lietuvoje per parą iškritus viso lapkričio mėnesio kritulių normai, „Lietuvos draudimo“ duomenys rodo, kad patirtų nuostolių suma jau siekia beveik 90 tūkst. eurų sumą.


Klaipėdos apskrities paramos gavėjams šiemet gyventojai skyrė per 2,3 mln. eurų ir tai yra didžiausia iki šiol skirta paramos suma.


Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) bankrutuojančiai Gargždų statybos bendrovei „Hidrostatyba“ turi grąžinti pusę iš nuskaičiuotų 127,4 tūkst. eurų delspinigių už pavėluotą kelio Šiauliai-Palanga atkarpų remontą.


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informavo „Palangos tiltą“, kad Palangos m. savivaldybės paramos gavėjams, meno kūrėjams, profesinėms sąjungoms ir profesinių sąjungų susivienijimams bei politinėms partijoms šiemet gyventojai skyrė apie 81 tūkst. eurų paramos lėšų. Rėmėjų lėšos pervedamos dalimis kasdien, visa parama jos gavėjus pasieks iki lapkričio 15...


Iki spalio 29 d. priimamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“. Sukūrus vieną darbo vietą, bus skiriama iki 50 tūkst. eurų paramos lėšų. Didžiausia numatyta paramos suma vienam projektui – ne daugiau nei 200 tūkst. eurų. „Tai unikali pagalba...


119 tūkst. 520 eurų per metus, arba 9 tūkst. 960 eurų per mėnesį – tiek pinigų už buvusios sovietmečio nomenklatūros vilos „Auska“ nuomą norėtų gauti pernai lapkritį iš Turto banko savo nuosavybėn ją nusprendusi perimti Palangos miesto savivaldybė. Vakar posėdžiavusi kurorto Savivaldybės taryba priėmė sprendimą išnuomoti šį turtą viešojo konkurso...


Kaip Palangos miesto savivaldybė atrodė šiais metais žvelgiant mokesčių surinkimo prievaizdo, Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) akimis? Kiek verslo liudijimų ir kokiai veiklai palangiškiai buvo šiemet išsiėmę? Kaip Palangoje surenkami labiausiai valstybės biudžetą papildantys gyventojų pajamų ir pridėtinės vertės mokesčiai (GPM ir PVM)? „Palangos...


Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog pirmadienį, lapkričio 9 d., pervedė pirmąją gyventojų skirtą paramą nuo pernai sumokėto GPM, apie 4 mln. eurų, organizacijoms, meno kūrėjams, profsąjungoms ir jų susivienijimams bei politinėms partijoms. O kas daugiausiai paramos gavo Palangoje? To „Palangos tiltas“ pasiteiravo Laimos Domarkienės, Klaipėdos AVMI atstovės spaudai.


Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai praėjusią savaitę, ketvirtadienį, vykusio posėdžio metu svarstė, kokią vienkartinę paramą skirti užsienyje traumą patyrusio palangiškio pargabenimo išlaidoms iš dalies kompensuoti. Po pasiūlymų vienkartinė parama padvigubinta, ir šeimai skirta ne 500, o 1000 eurų parama. Vienkartinės paramos prašė šeima...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius