Palangos oro uoste neblaivus vyras trenkė Viešojo saugumo tarnybos pareigūnui

Palangos tiltas, 2024-05-06
Peržiūrėta
655
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Freepik.com nuotr.
Freepik.com nuotr.

Palangoje, oro uoste, penktadienio naktį neblaivus vyras trenkė Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnui, pranešė policija.

Anot policijos, apie 0 val. 10 min. Palangoje, Liepojos pl., Palangos oro uoste, VST pareigūnams išvedus iš nusileidusio lėktuvo neblaivų vyriškį, pastarasis kumščiu trenkė VST pareigūnui (gim. 1968 m.) į veidą.

Pareigūnas, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamais neblaivus (2,01 prom.) vyras (gim. 1969 m.) uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje, oro uoste, penktadienio naktį neblaivus vyras trenkė Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnui, pranešė policija.


Į areštinę uždarytas Palangoje per dieną dvi avarijas sukėlęs neblaivus vairuotojas.


Palangoje nuo policijos bėgęs neblaivus vairuotojas atsitrenkė į namo tvorą.


Palangoje neblaivus vairuotojas rėžėsi į policijos tarnybinį automobilį.


Paskutinę savaitę iki Palangos oro uosto atidarymo atliekami įvairūs aviacijos saugos ir saugumo reikalavimų testavimai, kurie svarbūs orlaivių eismui jau atidarius oro uostą.


Rugsėjo pradžioje rekonstrukcijai uždarytame Palangos oro uoste bus atnaujintas ne tik kilimo ir tūpimo takas, peronas ir riedėjimo takas – rekonstrukcijos metu diegiami tvarūs inžineriniai sprendimai, dėl kurių visi procesai taps draugiškesni aplinkai. Kartu su kitais Lietuvos oro uostų tinkle esančiais oro uostais Palangos oro vartai siekia ateityje tapti nulinės CO2 emisijos oro uostu.


Palangoje sekmadienį, kovo 22 d., sulaikomas įtariamasis trenkė policijos mokyklos pareigūnui.


Palangos oro uoste pristatytas naujas priešgaisrinės tarnybos automobilis: analogišką techniką naudoja didieji pasaulio oro vartai.


Palangos oro uoste bei Klaipėdos jūrų uoste pasieniečiai sulaikė du Lietuvos piliečius, kurie buvo ieškomi dėl nusikaltimų. Trečiadienį, lapkričio 27 d., Palangos oro uoste VSAT pareigūnai atliko pasirinktinį kelių reisu Ryga – Palanga atskridusių keleivių patikrinimą. Tai yra Šengeno vidaus reisas, kuriuo keliaujančių asmenų nuolatinė kontrolė neatliekama, tačiau...


Prasidėjus vasaros sezonui vis daugiau žmonių veržiasi aplankyti pajūrio miestus ir pasimėgauti saule. Palangos miesto svečiai ne visada išlieka atidūs ir elgiasi kultūringai. Dėl to, padaugėja nusikalstamos veikos: vandalizmo atvejai, vagystės, chuliganizmas, išprovokuotos muštynės ir kita.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius