Palangos parko festivalyje – modernumo ir klasikos dermė

Palangos tiltas, 2022-07-27
Peržiūrėta
966
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos parko festivalyje – modernumo ir klasikos dermė

Rugpjūčio 12-14 d., Žolinės savaitgalį, Palangoje vyksiantis „Palangos parko festivalis“ kvies kurorto svečius į net trijų žinomų atlikėjų koncertus. Ypatingose Palangos miesto vietose vyksiantis renginys - tai unikali galimybė trokštantiems kokybiškos muzikos, įsimintino laiko ir gerų emocijų. 

Muzikos šėlsmas, pakili nuotaika ir nuotykiai – tai raktažodžiai, neatskiriami nuo gero festivalio ir vasaros aprašymo. Visus šiuos gerų įspūdžių elementus apjungs naujas, pirmą kartą organizuojamas trijų dienų trukmės „Palangos parko festivalis“. 

Skirtingose Palangos kurorto vietose vyksiantis renginys kvies į trijų talentingų atlikėjų, pelniusių pripažinimą tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų, koncertus. Palangos Gintaro muziejaus rožyno apsuptyje pasirodys akordeono meistras Martynas Levickis drauge su kameriniu ansambliu „Mikroorkestra“, Birutės parko rotondoje laukia išskirtinio formato Andriaus Mamontovo koncertas, o pirmą kartą Palangos kurorto muziejaus kiemelyje vyksiantis koncertas kvies į elegancijos kupiną Monikos Liu pasirodymą. Visi trys renginiai pasižymės kruopščiai apgalvota aplinkos ir koncerto idėjos derme. 

Pirmajame festivalio koncerte rafinuoti ir meistriškai atliekami M. Levickio muzikos skambesiai pakvies į pasimatymą su kino muzika, o Monika Liu pasirodymas unikalioje erdvėje pasižymės atvirais ir intymiais muzikiniais atlikėjos pasakojimais. Trečiasis festivalio koncertas kvies pasinerti į prisiminimus ir modernumą - renginio metu, pasitelkus naujausias technologijas, populiariausių A. Mamontovo gyvai atliekamų kūrinių žiūrovai klausysis per ausines. Toks formatas pasirinktas gerbiant Birutės parko gyvūniją ir besimėgaujančių parko lankytojų ramybę.

Festivalio draugai: Palangos miesto savivaldybė, Palangos Birutės parkas, Palangos kurorto muziejus ir Palangos Gintaro muziejus.

 

„Palangos parko festivalis“ įvyks rugpjūčio 12-14 d. 

Bilietus platina Bilietai.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ilgąjį savaitgalį pajūryje vykusiame „Palangos parko festivalyje“ skambėjo M. Levickio, Monikos Liu ir A. Mamontovo koncertai. 


Rugpjūčio 12-14 d., Žolinės savaitgalį, Palangoje vyksiantis „Palangos parko festivalis“ kvies kurorto svečius į net trijų žinomų atlikėjų koncertus.


Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblis „Bočiai“, vadovaujamas Janinos Serapinienės, liepos 17-22 dienomis dalyvavo Vengrijoje vykusiame tarptautiniame folkloro festivalyje „Keliaujantis“. Tai – didžiausias folkloro festivalis Vengrijoje, šiemet surengtas jau 19-tąjį kartą. 


Gegužės 26 d. Palangoje vykusiame festivalyje „Sportas visiems“ šachmatininkai varžėsi 3 „Žaibo“ turnyruose. Suaugę ir vaikai iš įvairių miestų (Palanga, Vilnius, Klaipėda, Panevėžys, Kėdainiai, Mažeikiai, Anykščiai ir kt.) kovėsi net 6 valandas.


Balandžio 14 d. miesto Kultūros ir jaunimo centro Palangos visuomenei žinomas ir populiarus vyrų choras „Jūros šauliai“ (vadovas Rimgaudas Juozapavičius) dalyvavo Tauragės tradiciniame vyrų chorų ir ansamblių IX-jame festivalyje „Užtraukime, vyrai, dainą“. Šiemet festivalis suskambo dar iki šiol negirdėto darnumo akordais. Kas gi gali geriau...


Palangosmiesto kultūros ir jaunimo centro liaudiškų šokių grupė „Banguolis“(vadovė Janina Serapinienė) Naujojoje Akmenėje dalyvavo respublikiniame liaudiškų šokių kolektyvų festivalyje-šventėje „Mes – visada jauni“.


Ketvirtą kartą Lietuvos pajūrį stebinsiantis tarptautinis M. K. Čiurlionio festivalis visada pasiūlo ryškiausių Lietuvos ir užsienio klasikos žvaigždžių.  


Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės liaudiškų šokių ansamblio „Neris“ (vadovė Nijolė Ritvienė) organizuotame festivalyje dalyvavo net 13 kolektyvų iš visos Lietuvos. Ši garbė atiteko ir Palangos kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvams – „Bočiams“ ir „Banguoliams“.


Palangos Birutės parko Sodininko namelyje (ties centriniu įėjimu į parką, Vytauto g. 19) duris atvėrė unikali paroda, skirta šio parko istorijai. Pasak parodos koordinatorės Aušros Latonienės, parko istorija besidominčiųjų šią vasarą lauks ne vienas renginys, o jų ciklas.


Palangos „Bočiai“- festivalyje Rygoje

Asociacijos „Palangos bočių ansamlis“ prezidentė Birutė MOCKUVIENĖ, 2013 05 13 | Rubrika: Kultūra

Palangos kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“ gegužės 11 dieną dalyvavo tarptautiniame šokių ir dainų festivalyje „Mano tėviškės spalvos“, kuris vyko Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje. Festivalis pradėtas organizuoti nuo 2007 metų. Šiais metais festivalyje dalyvavo devyni Lietuvos ir Latvijos tautinių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius