Palangos poliklinika jau neilgai trukus pasikeis – paskelbtas poliklinikos pastato rekonstrukcijos darbų konkursas

"Palangos tilto" informacija, 2023-12-12
Peržiūrėta
882
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos poliklinika jau neilgai trukus pasikeis – paskelbtas poliklinikos pastato rekonstrukcijos darbų konkursas

Miesto poliklinika jau neilgai trukus pasikeis – taps ne tik gražesnė, bet ir gerokai patogesnė tiek lankytojams, tiek čia dirbantiems medikams. 

Gruodžio 11 dieną paskelbtas poliklinikos pastato rekonstrukcijos darbų konkursas. 

Rangovas darbus turės organizuoti taip, kad poliklinikos pastate nepertraukiamai būtų teikiamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

Rekonstrukcijos metu numatoma perplanuoti patalpas, jas pritaikyto žmonėms su negalia. Gyventojų patogumui bus įrengtas liftas. 

Siekiant užtikrinti gyventojų ir darbuotojų patogumą bei saugumą, bus įrengta žaibosauga, šildymo vėdinimo rekuperacinė sistema su kondicionavimu, gaisro ir apsaugos vaizdo stebėjimo signalizacijų sistemos, kompiuteriniai ir telefono tinklai. 

Kiek pasikeis ir poliklinikos pastato fasadas – planuojama nugriauti du įėjimus pietiniame fasade, o šiaurinėje pastato pusėje bus įrengtas pandusas. 

Pirmasis darbų etapas jau įgyvendinamas – baigiami skalbyklos-katilinės pastato griovimo darbai. Šio nenaudoto pastato vietoje bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

„Jei nenumatytos aplinkybės nesutrukdys, rekonstrukcijos darbų laimėtoją tikimės turėti sausio viduryje,“ – skelbia Palangos mero Šarūno Vaitkaus įrašas Facebook antradienį, gruodžio 12 dieną.

 

„Palangos tiltas“ info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS) skelbiamas naujas Palangos kino teatro „Naglis“ pastato rangos viešasis pirkimas. Pasiūlymų laukiama iki šių metų gegužės 15 d. 


Miesto poliklinikoje jau pluša statybininkai – prasidėjo pastato rekonstrukcijos darbai, tad gyventojai ir šios įstaigos darbuotojai prašomi supratingumo ir geranoriškumo. 


Ketvirtadienį pasirašyta Palangos asmens sveikatos priežiūros centro, arba kitaip vadinamos poliklinikos, rekonstravimo darbų sutartis. 


„Nuoširdžiai džiaugiuosi galėdamas pranešti mūsų bendruomenei tikrai gerą ir lauktą žinią – šiandien (vasario 9 d.) pasirašyta Palangos asmens sveikatos priežiūros centro, arba kitaip vadinamos poliklinikos, rekonstravimo darbų sutartis,“ – Facebook pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Šį dokumentą savo parašais patvirtino Palangos savivaldybės administracijos direktorė Violeta...


Miesto poliklinika jau neilgai trukus pasikeis – taps ne tik gražesnė, bet ir gerokai patogesnė tiek lankytojams, tiek čia dirbantiems medikams. Gruodžio 11 dieną paskelbtas poliklinikos pastato rekonstrukcijos darbų konkursas.


Palangiškiai jau neilgai trukus turės galimybę sportuoti uždaruose teniso kortuose – juos įrengti planuojama Bangų gatvėje, numatomo statyti pastato antrajame aukšte. Čia taip pat bus įrengtos ir keturios tensio aikštelės. Apie tai savo Facebook paskyroje penktadienį, balandžio 30 d., pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. PT žiniomis, kortai atsiras...


Žengtas pirmas žingsnis link Palangos asmens sveikatos priežiūros centro modernizacijos – ketvirtadienį pasirašyta miesto poliklinikos rekonstrukcijos techninio projekto parengimo sutartis. Sutartį su UAB „Statybų inžinerinė strategija“, atstovaujama direktorės Reginos Girdžiuvienės, pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė....


Šventosios centrinė aikštė jau neilgai trukus ims neatpažįstamai keistis – praėjusią savaitę pritarta aikštės rekonstrukcijos projektiniams pasiūlymams. Planuojama, kad šios erdvės atnaujinimo darbai prasidės kitąmet.


Palangoje bus statomas baseinas – paskelbtas rangovo konkursas

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 21 | Rubrika: Miestas

Palangos savivaldybė paskelbė miesto baseino su sveikatingumo centru statybos rangovo konkursą, o projektui planuojama skirti iki 5 milijonų eurų. Kaip skelbiama centriniame viešųjų pirkimų portale, baseinas bus statomas Kretingos gatvėje, 3 aukštų komplekso bendras plotas sieks iki 5,5 tūkst. kv. metrų.  


Pasirašyta rangos darbų sutartis dėl Palangos koncertų salės rekonstrukcijos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 17 | Rubrika: Miestas

Palangos koncertų salės rekonstrukcijai uždegta žalia šviesa – ketvirtadienį Savivaldybėje pasirašyta rangos darbų sutartis. Dokumentą pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir UAB „Conresta“ direktoriaus pavaduotojas komercijai vadovas Ernestas Šeženis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius