Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, sekmadienį – 1578 automobiliai

"Palangos tilto" redakcija, 2021-03-29
Peržiūrėta
992
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, sekmadienį – 1578 automobiliai

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Klaipėdos apskrities policijos komisariato Komunikacijos vadovė Andromeda Grauslienė, Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, surašyti 3 protokolai pagal ANK 45 str.dėl judėjimo taisyklių tarp savivaldybių pažeidimo ir 37 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (KET).
Sekmadienį, kovo 28 d., Palangos postuose buvo patikrinti 1578 automobiliai, surašyti 7 protokolai pagal ANK 45 str.dėl judėjimo taisyklių tarp savivaldybių pažeidimo ir 65 protokolai už KET.
Kaip pranešė policija, praėjusį savaitgalį šalies keliuose buvo apgręžti 1383 vairuotojai, 102 iš jų surašyti protokolai.
Policija per savaitgalį apgręžė 1383 be svarios priežasties patekti ne į savo gyvenamąją savivaldybę bandžiusius vairuotojus, 102 iš jų išrašyti protokolai.
Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio teigimu, praėjusį šeštadienį judėjimo tarp savivaldybių mastai buvo pakankamai dideli.
„Šeštadienį pakankamai daug buvo transporto priemonių, ypač iš Vilniaus išvažiuojant, tai tikrai buvo didelis judėjimas matomas“, – sakė jis.
R. Matonis teigia, kad tarp savaitgalį užfiksuotų karantino reikalavimų pažeidimų dominavo daugiau nei vieno namų ūkio kontaktai.
„Iš viso yra per dvi dienas užfiksuoti 274 pažeidimai, dažniausiai dominuojantys yra daugiau kaip vieno ūkio kontaktai ir judėjimo kontrolės pažeidimai“, – sakė Policijos departamento atstovas.

„Palangos tilto“ info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Klaipėdos apskrities policijos komisariato Komunikacijos vadovė Andromeda Grauslienė, Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, surašyti 3 protokolai pagal ANK 45 str.dėl judėjimo taisyklių tarp savivaldybių pažeidimo ir 37 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (KET). Sekmadienį, kovo 28 d....


Palangoje pareigūnai iki šiol itin intensyviai vykdo įvažiuojančiųjų automobilių kontrolę mobiliuose patikros postuose. Kaip sakė „Palangos tiltui“ Asta Kažukauskienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyr. specialistė, per praėjusią savaitę – vasario 15 – 21 d. – buvo patikrinti 8305 automobiliai. „Į...


Praėjusį savaitgalį Palangoje patikrinta 3443 automobiliai, nepraleistų nebuvo, nustatyta 60 pažeidimų.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, penktadienį, sausio 15 d., Palangoje patikrinti 1453 automobiliai, 2 protokolai pagal ANK 45 str., 17 protokolų už KET pažeidimus. ANK 45 str. numato administracinę atsakomybę dėl veido kaukių nedėvėjimo koronaviruso pandemijos metu.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policijos komisariatas, Palangoje šeštadienį, sausio 9 d., patikrinti 1927 automobiliai, neįleista 12, 8 neleista išvykti neturint tinkamos priežasties, surašyta 10 protokolų pagal ANK 45 str., 11 protokolų už KET pažeidimus.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policijos komisariatas, Palangoje šeštadienį, sausio 2 d., buvo patikrinta 1568 automobiliai, neįleista 82, surašyta 12 protokolų už KET pažeidimus.Kretingoje patikrinti 1383 automobiliai, neįleisti 29.


Kaip informavo "Palangos tiltą" Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, pirmąją Naujųjų metų dieną Palangoje buvo patikrinti 1277 automobiliai, neįleista 83, surašyti 7 protokolai už KET pažeidimus. Kretingoje penkiuose postuose patikrinta 760 automobilių, neįleisti 9.


Kaip informavo Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27, surašyti du KET protokolai.


Palangoje susidūrė automobiliai

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 09 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį, lapkričio 7 dieną, 19 valandą, ugniagesiai gelbėtojai gavo iškvietimą į eismo įvykį Palangoje. Jo metu sankryžoje susidūrė du automobiliai.


Pajūryje konkuravo amerikietiški automobiliai  1

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangoje susirinko jau trečiąjį kartą amerikietiškų automobilių mėgėjai, vienas už kitą įspūdingesnėmis transporto priemonėmis. Tarptautiniame sąskrydyje „American Spirit 2010“ buvo demonstruojami net 102 automobiliai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos bei Suomijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius