Palangos Rotary klubo dovana – gimnazistui Kazimierui Vanagui

Palangos tiltas, 2015-02-19
Peržiūrėta
1041
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos Rotary klubo dovana – gimnazistui Kazimierui Vanagui

Metams einant į pabaigą Palangos Rotary klubas nusprendė pagerbti vieną iš gabiausių bei šiais metais daugiausia pasiekusių kurorto moksleivių.
Pasitarus su Palangos miesto savivaldybės Švietimo skyriumi, buvo pasiūlyti keturi kandidatai į „Palangos metų moksleivio“ titulą. Jais tapo Palangos Senosios gimnazijos gimnazistai, III E klasės moksleiviai: ne tik Palangoje, bet ir Lietuvoje žinoma jaunoji krepšininkė Dovilė Štrimaitytė, skynęs laurus įvairiuose respublikiniuose fizikos bei vokiečių kalbos konkursuose Kazimieras Vanagas, respublikinių ir tarptautinių rusų kalbos konkursų laureatė Kenija Ostroverch, - bei augantis talentas, akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi, kuris, dar tik V. Jurgučio pagrindinės mokyklos trečiokas, jau žinomas ir už Lietuvos ribų muzikantas.
„Visi kandidatai buvo verti premijos. Kam ji atiteks buvo sprendžiant balsuojant. Didele balsų persvara išrinktas Kazimieras Vangas. Manau, kad rotoriečių apsisprendimui turėjo įtakos ir pačių gimnazistų atsiliepimai apie jį kaip apie labai veiklų, aktyvų, visapusišką jaunuolį“, - sakė Palangos Rotary klubo prezidentas Julius Tomas Žulkus.
Roatry klubo dovana – 300 Eurų – buvo iškilmingai įteikta K. Vanagui Senosios gimnazijos salėje.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 16 dieną Plungės Žirgyno sporto salėje įvyko Plungės miesto vaikų dziudo varžybos „Auksinis ruduo“. Į Plungės sporto ir rekreacijos centro bei Plungės dziudo klubo organizuojamas varžybas susirinko apie 200 jaunųjų sportininkų, tarp jų – ir Palangos kovos menų klubo „Ardonas“ auklėtiniai.


Palangos Rotary klubo prezidentas Vytautas Staugaitis bei šio klubo narys Bronius Martinkus penktadienį, gegužės 8 d., apsilankė Palangos miesto savivaldybėje bei Savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei klubo vardu perdavė kurorto medikams skirtą dovaną – keletą dėžių įvairių apsaugos priemonių.


Pirmadienis, balandžio 20 d., Palangos miesto savivaldybėje prasidėjo su geromis žiniomis - nešini apsaugos priemonėmis, skirtomis palangiškiams, atskubėjo Palangos Rotary klubo atstovai - klubo prezidentas Vytautas Staugaitis kartu su Broniumi Martinkumi.


Jau artimiausiu metu Palangos lavinimo įstaigas pasieks ypatinga Švietimo ir Mokslo ministerijos dovana - 400 planšečių.


Metams einant į pabaigą Palangos Rotary klubas nusprendė pagerbti vieną iš gabiausių bei šiais metais daugiausia pasiekusių kurorto moksleivių.


Šilko klubo parodoje „dūzgė“ vabzdžiai

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 18 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta jau dešimtoji Šilko klubo paroda, pavadinta „Šilkas, vaškas ir vabzdžiai“. Kaip paminėjo klubo vadovė Daiva Stonkuvienė, tai jau dešimta autorinė klubo narių paroda. „Jei skaičiuotume ir tas parodas, kurios kartojosi įvairiuose miestuose ir kaimuose, tuomet...


Mero dovana „Bočiams“ – pramoginė kelionė į Mingę

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 06 27 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros centro pagyvenusių žmonių tautinių šokių kolektyvo „Bočiai“ nariai savaitgalį sulaukė išskirtinės miesto valdžios dovanos – kelionės po Lietuvos Venecija vadinamą Mingės kaimą. „Tai buvo miesto mero Šarūno Vaitkaus dovana kolektyvo penkiasdešimtmečio proga“, - sakė „Bočių“ kolektyvo vadovė Janina Serapinienė.


Moksleivių klubo dovanos vaikams

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 01 | Rubrika: Miestas

Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir...


Kraštovaizdžio bičiulių klubo pavasarinė dovana

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį Palangos botanikos parke atsirado šeši kėniai, kuriuos pasodino keletas Palangos kraštovaizdžio bičiulių klubo narių. Nusiteikę suteikti kuo daugiau grožio kurortui, klubo nariai nieko nelaukę padabino jiems skirtą plotelį.


Palangos moterų „Lions“ klubas vis artėjant didžiosioms metų šventėms pasiskubino tai priminti ir labiausiai likimo nuskriaustiems vaikams, nuvežusios visiems po šventę ir palikusios neišdildomų įspūdžių. Pirmadienį jas pasitiko lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, o kitą dieną šventiškai nusiteikusios moterys rinkosi prie „Baltijos“ pagrindinės mokyklos. Žygis tuo nesibaigė, nes...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius