Palangos sankryžose demontuotos papildomos posūkio lentelės

Palangos tiltas, 2022-01-19
Peržiūrėta
1883
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos policijos nuotr.
Palangos policijos nuotr.

Palangos policija šiandien įspėjo vairuotojus, kad kai kuriose Palangos sankryžose demontuotos papildomos posūkio į dešinę lentelės, ir ragina atidžiai stebėti šviesoforo signalus.

„Kretingos g.–Ganyklų g.–Plytų g., Klaipėdos pl.–Malūno g., Klaipėdos pl.–Bangų g. sankryžose demontuota didžioji dalis prie šviesoforų įrengtų lentelių su žalia rodykle. Vairuotojai, nepraraskite budrumo, stebėkite kelio ženklus, vadovaukitės šviesoforo signalais“, – pranešė Palangos policija.

Lentelės demontuotos Palangos policijos iniciatyva.

Panašu į tai, kad kai kuriuos vairuotojus tokių lentelių demontavimas suglumino, o socialiniuose tinkluose užvirė diskusijos, kaip dabar pasukti į dešinę.

„Jei yra papildoma ir dega raudona tik tada negali sukti. O jei dega raudona, bet nėra papildomos sekcijos, važiuoji taip, kaip kad žalia rodyklė būtų. Taip pat sukdamas į dešinę praleidi pėsčiuosius“, – svarstė vienas iš vairuotojų.

Priminsime pagrindines KET taisykles:

Raudonas signalas reiškia, kad eismas yra draudžiamas, transporto priemonės negali pervažiuoti sustojimo linijos, o jei sustojimo linijos nėra, važiuoti už signalo linijos. Taip pat, kai šviesoforas pastatytas viduryje sankryžos ar kitoje jos pusėje, transporto priemonės negali įvažiuoti į sankryžą ar užvažiuoti ant pėsčiųjų perėjos ties sankryža.

Papildomos žaliosios lentelės visoje Lietuvoje turėjo būti demontuotos iki 2020 metų sausio 1 d. Tačiau, kad nesusidarytų kamščiai ir vairuotojai galėtų greičiau pravažiuoti, buvo nuspręsta Palangoje jas dar kuriam laikui palikti.

Įrengiant naujus šviesoforus esant poreikiui juose montuojama papildoma sekcija su papildomai užsidegančia žalia rodykle.

Tais atvejais, kai yra papildoma sekcija, į dešinę galima važiuoti pasukti:

-degant žaliam signalui (be rodyklių) su išjungta papildoma sekcija (reikia praleisti pėsčiuosius ir dviratininkus);

– degant žaliam signalui su įjungta papildoma sekcija;

– degant raudonam signalui su įjungta papildoma sekcija.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vos neprisižaidęs Palangos „Olimpas“ (27-5) pratęsė ilgiausią pergalių seriją šiame „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 69:64 (20:15, 18:19, 12:21, 19:9) nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (16-16) ir laimėjo 15 kartą paeiliui.


Žolinės dieną keturių Lietuvos Šaulių Sąjungos (LŠS) rinktinių – Vakarų-Jūros, šaulių 3- iosios rinktinės, LŠS generolo Povilo Plechavičiaus šaulių 6 – osios rinktinės, LDK Kęstučio šaulių 7- osios rinktinės ir Žemaitijos šaulių 8 – osios rinktinės – šauliai susirinko Palangoje.


Kaip informavo Savivaldybė „Palangos tiltą“, šiuo metu įgyvendinamas kapinių plėtros projektas, kuriuo numatyta esamą kapinių teritoriją (beveik 4400 kv. metrų) sutvarkyti ir pritaikyti laidojimo vietoms tarp Laidojimo namų, senųjų kapinių bei kapinių šiaurinėje pusėje.  


Palangos policija šiandien įspėjo vairuotojus, kad kai kuriose Palangos sankryžose demontuotos papildomos posūkio į dešinę lentelės, ir ragina atidžiai stebėti šviesoforo signalus.


„7bet-NKL“ sezonui jau prasidėjus ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojanti Palangos „Kuršių“ (4-2) ekipa sulaukė pastiprinimo.


Palangos miesto kapinėse atsiras 627 papildomos kapavietės

"Palangos tilto" informacija, 2021 01 19 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto kapinėse sparčiai mažėja vietų, todėl Palanga turi ieškoti galimybių išplėsti šią amžinojo poilsio vietą. Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus antradienį, sausio 19 d., paskelbė žinutę socialiniame tinkle Facebook, kad jau yra parengtas kapinių plėtros techninis projektas ir išduotas statybą leidžiantis dokumentas. „Juo numatyta esamą...


Palangos miesto reprezentacinė krepšinio komanda „Palanga“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) nusirito į dugną: vasario 2 dieną Kauno KTU namuose „Palangą“ sutriuškino 101:78 (32:15, 22:32, 19:11, 28:20) ir pagal pergalių skaičių pasivijo tiek „Palangos“, tiek Joniškio „Delikateso“ ekipas....


Į redakciją užsukęs kraštietis Mečislovas Šerkšnys atkreipė dėmesį, jog Palangos Birutės parke, Birutės kalno papėdėje augantis Tautos vado ąžuolas, pasodintas 1934 metais prezidento Antano Smetonos garbei, neturi jokios nuorodos. „Jeigu žinai, kurioj vietoj yra šis ąžuolas, tai gerai, bet atvykę iš svetur žmonės nelabai atrastų, nėra jokios...


Dviem reprezentacinėms kurorto gatvėms – Jūratės g. ir Kretingos g. – Vyriausybės rezerve numatyta papildomų lėšų – beveik pusantro milijono litų. Už šias lėšas dar iki vasaros bus baigta sutvarkyti Jūratės gatvė, taip pat šiemet bus parengta Kretingos g. rekonstrukcijos techninė dokumentacija. „Tai – puiki žinia Palangai. Šių...


V. Jurgučio ir „Baltijos“ pagrindinių mokyklų mokytojai, įtraukti į politikavimą dėl ankstesnių savivaldybės sprendimų komplektuoti klases pagal teritorinį principą, vakar, ketvirtadienio rytą, skubėjo į Tarybos posėdžių salę. Nors „mokytojų klausimas“ – dėl Tarybos narės G. Krasauskienės Tarybai pateikto sprendimo projekto komplektuoti V. Jurgučio mokykloje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius