Palangos shodaniečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą

„Palangos tilto” informacija, 2013-02-07
Peržiūrėta
659
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos jaunių 16-18 m. karate kyokušin čempionate A. Mažulytė ir E. Jokubauskaitė iškovojo auksą, o B. Bugenytė – sidabrą.
Lietuvos jaunių 16-18 m. karate kyokušin čempionate A. Mažulytė ir E. Jokubauskaitė iškovojo auksą, o B. Bugenytė – sidabrą.

Savaitgalį Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18 m. karate kyokušin čempionatas išaiškino pajėgiausius Lietuvos kovotojus. Daugeliui palangiškių tai buvo pirma patirtis jaunių čempionate, kuriame jau kovojama be korpuso ir rankų apsaugų, taipogi teko jėgas išbandyti su metais vyresniais bei jau patirtį turinčiais kovotojais. Nepaisant to, Palangos karate kyokušin mokykla „Shodan“ iš čempionato parsivežė du aukso ir vieną sidabro apdovanojimą.
Čempionato prizininkai tapo kandidatais į Lietuvos nacionalinę rinktinę, kuri birželio 1-2 d. dalyvaus Europos karate kyokušin čempionate Šveicarijoje.
Čempione svorio kategorijoje iki 65 kg tapo Aušrinė Mažulytė, kuri pademonstravo itin aukštą kovos techniką, visas savo varžoves įveikdama efektyviais kojų smūgiais. Pirmoje kovoje Aušrinė atliko techniškus kojos smūgius, nuo kurių nesugebėjo apsiginti varžovė, ir pelnė pergalingus taškus prieš Vilniaus kovotoją. Pusfinalio kovoje teko jėgas išbandyti su metais vyresne ir pajėgia praėjusių metų rinktinės nare iš Klaipėdos. Ir šiai kovotojai Aušrinė nepaliko jokių vilčių, akivaizdžia persvara įveikdama ją per pagrindinį kovos laiką. Finalinėje kovoje palangiškei teko kautis su labai pavojinga ir stipria kovotoja iš Jurbarko, kuri 2012 m. Europos čempionate buvo iškovojusi bronzos medalį. Nepaisant varžovės patirties ir pajėgumo, Aušrinė pademonstravo efektyvią kovos techniką, nuo kurios jurbarkietė taipogi nesugebėjo apsiginti.
Svorio kategorijoje virš 65 kg čempione tapo Erika Jokubauskaitė – pirmoje kovoje po stipraus Erikos smūgio ranka varžovė iš Kauno nebesugebėjo tęsti kovos, o finalinėje kovoje Erika palaužė komandos draugės Austėjos Šalvytės pasipriešinimą.
Vicečempione svorio kategorijoje iki 55 kg tapo Beatričė Bugenytė, pirmoje kovoje palaužusi varžovę iš Kauno, pusfinalio kovoje nugalėjusi vilnietę, o finalinėje kovoje tik po pratęsimo pripažinusi lengvesnės varžovės iš Vilniaus pranašumą.
Šioje svorio kategorijoje kovojusi Giedrė Grigūnaitė pirmoje kovoje taip pat nusileido tai pačiai varžovei iš Vilniaus.
Vaikinų amžiaus grupėje itin didelė konkurencija buvo visose svorio kategorijose. Garbingai kovojo, bet jau pirmoje kovoje pralaimėjo palangiškis Evaldas Galbuogis. Reikia pagirti Evaldą, nes jis, nepaisydamas to, kad nebuvo visiškai pasveikęs, ryžosi dalyvauti varžybose ir atkakliai kovėsi.
„Reikia pasidžiaugti, kad Palangos „Shodan“ mokyklos auklėtiniai po šių varžybų užsitikrino net du kelialapius į Europos čempionatą, o dar vieną bus galima iškovoti rinktinės stovyklos metu, kurioje ir bus suformuota galutinė nacionalinė rinktinė“, – sakė Karate kyokushin mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio mėnesio pradžioje Kėdainiuose vykęs Lietuvos kiokušin karate jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatas Palangos karate kiokušin mokyklai ,,Shodan” buvo labai sėkmingas – iškovoti 5 aukso ir 1 sidabro medalis.  


Savaitgalį Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų karatė kiokušin čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos karatė kiokušin kovotojus. Pirmą kartą Lietuvos suaugusiųjų čempionatas vyko pagal naujas svorio kategorijas, kurios yra labiau artimos Olimpinei dvikovinių sporto šakų sistemai. Šiame čempionate debiutavo ir palangiškis Naglis...


Savaitgalį Panevėžyje įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2003–2005 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Vaiva Šalkauskytė ir Motiejus Pauliukevičius.


Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.


Praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje vyko Lietuvos moksleivių karate kyokušin finalinės taurės varžybos. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių sezone, kadangi išaiškina ne tik stipriausius kovotojus, bet ir stipriausias šalies karate kyokušin mokyklas. Šiemet Lietuvos moksleivių kyokušin karatė taurės varžybų finale dėl...


Šį savaitgalį Lucerne, Šveicarijoje, vyks Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatas, kuriame varžysis ir karate kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Vasario mėnesį vykusiame Lietuvos čempionate vietas nacionalinėje rinktinėje iškovojo palangiškės Beatričė Bugenytė (sv. kat. – 55 kg), Aušrinė Mažulytė (sv. kat. – 65 kg) ir Erika...


Palangos shodaniečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18 m. karate kyokušin čempionatas išaiškino pajėgiausius Lietuvos kovotojus. Daugeliui palangiškių tai buvo pirma patirtis jaunių čempionate, kuriame jau kovojama be korpuso ir rankų apsaugų, taipogi teko jėgas išbandyti su metais vyresniais bei jau patirtį turinčiais kovotojais. Nepaisant to, Palangos karate...


Praėjusį savaitgalį Anykščiuose vyko Lietuvos karate kiokušin jaunučių (14-16 m.) varžybos, kuriose puikiai startavo karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ nariai. Varžybose, kuriose dalyvavo virš 100 dalyvių, buvo suformuota Lietuvos nacionalinė rinktinė, kuri gruodžio 2 dieną Lenkijoje varžysis Europos jaunučių čempionate. Vietas rinktinėje...


Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.


Palangos šokėjai pasaulio jaunių čempionate – šešti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį palangiškiai šokėjai Goda Zajauskaitė ir Sergejus Skripčenko, treniruojami Pauliaus ir Daivos Sangavičių, dalyvavo Pasaulio jaunių (iki 16 metų) dešimties sportinių šokių čempionate. Moldovos sostinėje vykęs čempionatas atskleidė puikų palangiškių pasirengimą, o jų pastangos nebuvo bevaisės – jie pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius