Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

"Palangos tilto" informacija, 2014-04-03
Peržiūrėta
2236
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

Olimpinėms, Europos ir pasaulio žaidynėms besirengiantys sportininkai Palangoje pagaliau turės treniruotėms skirtą erdvę: balandžio 12 d. duris atvers tarptautinius standartus atitinkantis universalus sporto kompleksas, savo architektūrine forma primenantis lūžtančią jūros bangą. Jame galės vykti ne tik įvairiausi sporto, bet ir pramoginiai renginiai.

Sporto kompleksas bus dviejų aukštų, su papildomu techniniu aukštu. Bendras arenos plotas – 4 712 kv. metrų.
Projektuotojai sporto kompleksą suskirstė į kelias funkcines zonas: bendrąją, sportininkų ir universalią sporto salę.
Bendrojoje zonoje numatytas pagrindinis įėjimas į sporto kompleksą, rūbinės, sanitarinių mazgų blokai bei viešosios erdvės, kuriose numatyta galimybė atsirasti maitinimo bei rekreacinėms zonoms.
Sportininkų dalyje suplanuotos tiek lauko, tiek vidaus sporto šakų žaidėjams bei treneriams skirtos persirengimo patalpos. Čia bus ir kitos pagal reglamentą būtinos patalpos, skirtos varžybų teisėjams, komisarui, taip pat atsiras medicinos punktas ir dopingo patikra. Sportininkų patogumui komplekse bus įrengta modernios treniruoklių salės, persirengimo kambariai su sanitariniais mazgais, dušais, pagalbinės patalpos.

Arenoje bus įrengtos ir modernių treniruoklių sporto salės.
Viena svarbiausių sporto komplekso zonų bus universali sporto salė, kurios žaidybinis plotas su apsauginėmis ribomis bus 2+20+2 m x 2+40+2 m. Sporto salės aukštis nuo grindų paviršiaus iki apatinės stogo konstrukcijos dalies – 8 metrai.
Ši sporto salė yra su universalia danga. Pačią salę specialiu tinklu bus galima transformuoti į keletą skirtingų erdvių, kuriose galės vykti rankinio, krepšinio, lauko bei stalo teniso, salės futbolo, badmintono, tinklinio ir kitų sporto šakų varžybos bei kiti sporto ir sveikatingumo renginiai ir treniruotės, čia galės vykti kultūriniai renginiai, koncertai, parodos.

Taip pat bus įrengtos išstumiamos tribūnos, kuriose atsiras 1 tūkst. 100 sėdimų vietų. O sporto stadiono lauko tribūnose numatytos 1 tūkst. 392 sėdimos vietos.
Kad universalus sporto kompleksas kuo labiau atitiktų profesionalių sportininkų lūkesčius, įrengiant jiems skirtas patalpas konsultuojamasi bei vertingų patarimų prašoma iš žinomų šalies sporto profesionalų.

Sausio pabaigoje Palangoje apsilankęs bei būsimąjį kompleksą apžiūrėjęs Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis teigė esąs patenkintas tuo, ką kurortas jau netrukus pasiūlys sporto profesionalams. Jo teigimu, vasarą Palangoje apsistosiančiai šalies vyrų krepšinio rinktinei nebereikės važinėti treniruotis į Klaipėdą, kaip kad tekdavo daryti kasmet, ir tai – didelis palengvinimas. „Bus viskas vienoje vietoje. Įrengiant kompleksą, erdvės yra paliktos visoms patalpoms, kurių reikia sportininkams. Numatytos dvi treniruoklių salės, tad viena galės būti skirta kūno kultūrai, o kita profesionalams“, – sakė A. Sabonis.

Sportininkų patogumui bus rekonstruoti ir šalia esančio stadiono bėgimo takai, taip bus sukurta puiki bazė, labai tiksianti treniruotis bei rengtis atsakingoms varžyboms.

Pavasarį duris atversiantis tarptautinius standartus atitiksiantis sporto kompleksas pagerins ne tik kurorte apsistojusių profesionalių sportininkų treniruočių sąlygas, bet ir pasitarnaus sporto mėgėjams – padės plėtoti sporto ir aktyvų turizmą regione, išplės miesto gyventojų ir svečių, ypač vaikų, sveiko gyvenimo būdo ir aktyvaus poilsio pasirinkimo galimybes.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto kompleksas (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2024 05 11 | Rubrika: Miestas

Palangos jaunuoliai nuo šiol turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviam laisvalaikiui – Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas. Jujo džiaugiasi ne tik jaunimas, bet ir kiti bendruomenės nariai, kurorto svečiai.


Populiariausiame Lietuvos kurorte – Palangoje duris atvėrė vienas moderniausių sporto ir sveikatingumo centrų šalyje. 


Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija."


Balandžio 21 dieną Lietuvos paštas Palangoje duris atvers naujose, pagal modernią koncepciją įkurtose patalpose. Naujasis pašto skyrius bus įrengtas prekybos centre „Rimi“, adresu Malūno g. 10.


Lietuvos oro uostai pasirašė sutartį su Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje gerai žinomu kavinių tinklu „Caffeine“. Jau rudenį dvi šio tinklo kavinės atvers duris Vilniaus oro uoste, dar dvi nuo žiemos bus prieinamos ir Palangos oro uosto lankytojams.


Palangos baseinas savo socialiniame tinkle pranešė, džiugią žinią skaičiuojant paskutines dienas iki vasaros – Palangos baseinas vėl atvers duris jau birželio 12 dieną.


Spalio 25 dieną, nuo 9 iki 15 val., duris lankytojams visoje Lietuvoje plačiai atvers per 60 teismų (įskaitant teismo rūmus). Išankstinės registracijos norint gauti konsultaciją neprireiks: kaip ir ankstesniais metais, konsultacijos bus teikiamos „gyvos eilės“ principu. Jūsų laukia ir Plungės apylinkės teismo Palangos rūmai, esantys Vytauto g. 102, Palanga.


Palangos miesto baseinas su sveikatingumo centru jau netrukus – kovo 1 d. – atvers duris lankytojams. Modernus, kurorto visuomenės ilgai lauktas objektas yra puikiai pritaikytas sporto reikmėms – čia bus rengiamos ne tik kūno kultūros pamokos bei plaukimo treniruotės Palangos miesto mokiniams, bet ir galės vykti įvairaus lygio plaukimo varžybos, taip pat – ir...


Vasario 21-ąją prasidėję ilgai laukti naujos Palangos autobusų stoties statybų darbai artėja prie finišo. Naujasis kompleksas – moderni autobusų stotis bei prekybos centras – lankytojus nustebinsiantis ne tik patogumu, bet ir neįprastais sprendimais, tokiais kaip „bangomis“ puoštas fasadas ir išskirtinis pastato apšvietimas, duris atvers...


Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 03 | Rubrika: Miestas

Olimpinėms, Europos ir pasaulio žaidynėms besirengiantys sportininkai Palangoje pagaliau turės treniruotėms skirtą erdvę: balandžio 12 d. duris atvers tarptautinius standartus atitinkantis universalus sporto kompleksas, savo architektūrine forma primenantis lūžtančią jūros bangą. Jame galės vykti ne tik įvairiausi sporto, bet ir pramoginiai renginiai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius