PalangosNT brokerė, įkūrėja Regina Lingė: „Viena iš patraukliausių investicijų – mūsų pajūris“

"Palangos tilto" informacija, 2022-07-24
Peržiūrėta
2683
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Regina Lingė, Palangos NT brokerė, viena iš šios agentūros įkūrėjų
Regina Lingė, Palangos NT brokerė, viena iš šios agentūros įkūrėjų

Lietuvos banko duomenimis, lietuvių indėliai bankuose siekia rekordines sumas. Infliacija auga, todėl skatina NT rinkos judėjimą, ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl verta investuoti, nes nieko nedarant, pinigai nuvertėja. Patyrę investuotojai nekilnojamąjį turtą vertina kaip patikimą, pelningą ir riziką mažinančią investiciją. Nors šiais laikais, kai pasaulis stovi prieš didelius neaiškumus, viskas susiję su rizika.

Lietuvos bankas matuoja ir NT rinkos karštį. „Perkaitimo“ požymių šiek tiek yra, kainos pervertintos, bet ne daug – apie 6,5 proc. Pagal NT kainų augimą tarp ES šalių Lietuva yra tarp lyderių. Todėl dalis pirkėjų laukia ir tikisi, kad kainos kris. Tačiau kainos neturi kur trauktis, nes brangsta medžiagos, statybos darbai, prisidėjo infrastruktūros mokestis, kuris didina kaštus, nes reikia mokėti savivaldybei už sukuriamą infrastruktūrą, už teisę statyti valstybinėje žemėje dabar reikia mokėti iki 75 proc. jos vertės, taip pat kainas didina aukštesnė energetinė klasė.

Prognozuoti, kokių pokyčių laukti NT rinkoje, dabar labai sudėtinga. Praėję pandemijos metai, o dabar ir neapibrėžta geopolitinė situacija verčia visus rimtai susimąstyti.

Tie, kurie dar svarstė, ar verta investuoti į NT Lietuvoje, dabar suprato, kad nėra nieko patikimiau ir saugiau už nuosavą nekilnojamąjį turtą. NT visais laikais buvo ir yra finansinio saugumo garantas, kuris gali būti ir puiki investicija, kuri prireikus užtikrintų nors ir nedideles, bet nuolatines pajamas. Žmonės atsakingiau pradėjo žiūrėti į savo pajamas, ėmė labiau domėtis investavimo galimybėmis. Niekam ne paslaptis, kad viena iš patraukliausių investicijų – tai mūsų pajūris. Palanga yra daugelio lietuvių svajonė. Ypač šiuo metu, kada kurortas sutvarkytas, atsinaujinęs, atviras ir pritaikytas ne tik poilsiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui.

Jaukumu alsuojantys namai prie jūros – Jūsų svajonė? Jūs galite ją išpildyti ir gyventi viename gražiausių Lietuvos kurortų – Palangoje. Vakarais galėsite palydėti saulę ir grožėtis nuostabiais saulėlydžiais, kvėpuoti gaiviu pušynų oru. Palanga gražėja kas dieną, pavyzdingai sutvarkytas kiekvienas kampelis. Dauguma projektų vystytojų keliasi į Palangą ir kiekvienas nori išsiskirti savo projekto unikalumu, nes pirkėjai pasidarė gerokai reiklesni. Visi stengiasi, kad projektai būtų patrauklūs, juose būtų gera ir smagu gyventi, leisti laiką su šeima ar draugų kompanija. Miesto infrastruktūra pavyzdinė – puikiai pritaikyta tiek aktyviam, tiek pasyviam poilsiui ar gyvenimui. Smagu, kad Palangą, kaip savo verslo vystymo nišą, atranda ir verslininkai. Čia jie atidaro savo parduotuvėles, jaukias kavinukes, restoranus, kurie įneša naujų madų į maisto kultūrą.

Vis dar svarstote, ar pirkti būstą ten, kur visada šilta ir kainos  mažesnės?

Siūlau susipažinti  su Palangos gyvenimu iš arčiau – pasigrožėti gražiausiais saulėlydžiais Baltijos jūroje, pasivaikščioti auksinėmis kopomis, pajusti po kojomis pajūrio smėlį, paieškoti jūros išmetamo gintaro, paklausyti bangų ošimo, pasivaikščioti tyrais ir ramybe alsuojančiais pušynais, kurie atgaivins sielą ir suteiks jėgų priimti teisingą sprendimą.

Mes visada pasiruošę padėti Jums išsirinkti naujus namus pajūryje, kurie ne tik teiktų džiaugsmą, bet ir būtų puiki investicija ateičiai.

PalangosNT komanda

Regina

+370 677 75045

[email protected]

www.palangosnt.lt

FB: @Palangosnt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Išgirdus onkologinės ligos diagnozę, pacientus ir jų artimuosius pasitinka sudėtingas iššūkis – informacijos trūkumas, vėliau virstantis informacijos pertekliumi. 


Lietuvos banko duomenimis, lietuvių indėliai bankuose siekia rekordines sumas. Infliacija auga, todėl skatina NT rinkos judėjimą, ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl verta investuoti, nes nieko nedarant, pinigai nuvertėja. Patyrę investuotojai nekilnojamąjį turtą vertina kaip patikimą, pelningą ir riziką mažinančią investiciją. Nors šiais laikais, kai pasaulis stovi prieš didelius...


Artimiausią dešimtmetį mūsų pajūris bus saugomas nuo audrų, kitų gamtinių procesų neigiamo poveikio kopagūbrį tvirtinant žabų tvorelėmis, šakų klojiniais, o krantą papildant smėliu.


Žinomų Palangos sveikintojų šimtmečio proga gretose šiandien, kovo 30-ąją, kuomet Palanga minėjo savo šimtąsias grąžinimo Lietuvai metines, buvo ir buvęs šalies premjeras, dabar – Seimo narys, Seimo opozicijos lyderis Saulius Skvernelis. Jis paliko tokį įrašą savo Facebook paskyroje.


Kalbant apie būstą pajūryje pasvajoja ne vienas lietuvis, o jau antruoju veiklas ir keliones apribojančiu karantinu pasižymintys metai, ko gero, daugeliui tampa paskata šią svajonę pagaliau paversti realybe. Tad kaip pajūrio nekilnojamojo turto rinka pasitinka ieškančius būsto investicijai, poilsiui ar nuolatiniam gyvenimui? Kaip pastebi „Capital Palanga“ NT brokerė...


NEMOKAMO žurnalo „Lietuvos pajūris“ naujas numeris praėjusią savaitę praleido spaustuvėje, o per savaitgalį jau pakvipo spaustuvės dažais! Jau vidury naujos savaitės „Lietuvos pajūris“ pasieks Palangą ir jus!


Partnerystėje su "Palangos tiltu" išleistas naujas žurnalo "Lietuvos pajūris" vasaros-rudens numeris tęsia kelionę per Lietuvą - šįkart vėl Vilniuje. O jau netrukus pradėsime leisti žiemos sezonui skirtą žurnalą. Kas jam turi idėjų, pasiūlymų?


Į Palangos viešąją biblioteką, nešinas rankraštiniais tarmiškais eilėraščiais, užsuko medicinos mokslų daktaras Vladas Kusas. Jo rankose – Jūratės Klovienės, žymaus kompozitoriaus, operos „Pilėnai“ autoriaus žmonos, žemaičiavimai apie gimtus namus – Palangą bei ranka rašyti atsiminimai. „Gimiau Palangoje. [...] 1944 metai...


Trečiadienį vykusiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje politikai pritarė Investicijų priežiūros komisijos pirmininko Eimučio Židanavičiaus parengtam sprendimo projektui ir nusprendė užskaityti 4 mln. 617 tūkst. 818 Lt (be PVM) investicijų, kurias pagal 2000-aisiais metais pasirašytąją „Palangos šilumos tinklų“ šilumos ūkio modernizavimo sutartį 2011-2012 m. atliko bendrovę...


„ Palanga niekada nesvetima. Man čia yra gerai. Žiemą čia gyveni, o vasarą aš Palangos išvengiu...“ Tai aštuonių autorinių parodų Lietuvoje ir užsienyje autorės, Šiaulių universiteto Dailės fakulteto auklėtinės, Palangos kūrybinės grupės „Mostas“ steigėjos ir aktyvios narės Redos Rimkutės-Ščerbakovienės mintys....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius