Pasirašyta rangos darbų sutartis dėl Palangos koncertų salės rekonstrukcijos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-10-17
Peržiūrėta
2419
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pasirašyta rangos darbų sutartis dėl Palangos koncertų salės rekonstrukcijos

 Palangos koncertų salės rekonstrukcijai uždegta žalia šviesa – ketvirtadienį Savivaldybėje pasirašyta rangos darbų sutartis. Dokumentą pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir UAB „Conresta“ direktoriaus pavaduotojas komercijai vadovas Ernestas Šeženis.

Tad jau netrukus senutėlė, keturiasdešimtmetį skaičiuojanti vasaros koncertų salė ims keisti savo veidą – po keleto metų senosios estrados vietoje išdygs moderni, maždaug 4 tūkst. kv. metrų koncertų salė. Ateityje čia išdygs daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.

Pirmuoju darbų etapu numatoma pertvarkyti pačią koncertų salę, kuri bus maždaug 4 tūkst. kvadratinių metrų pločio. Rekonstruotas pastatas įgys apvalią formą ir bus pritaikytas veikti ne tik šiltuoju sezonu, bet apskritus metus.

Koncertų salėje bus įrengtas 2200 sėdimų žiūrovų vietų amfiteatras su apie sceną išdėstytomis žiūrovų vietomis. Numatyta ir galimybė žemesnįjį amfiteatro lygį transformuoti į horizontalaus grindų paviršiaus salę. Tuomet sėdimų ir stovimų vietų skaičius salėje sieks iki 3000, o kartu atsiras galimybė per keletą minučių pakeisti patalpos žiūrovinę dalį iš amfiteatro į konferencijų salę ar tuščią erdvę. Taigi tą pačią dieną salėje galės vykti keletas skirtingo pobūdžio renginių.

Sutartį su rangovais pasirašiusi A. Kilijonienė atkreipė dėmesį, jog Palangos koncertų salė – ne tik kurortui, bet ir visai Lietuvai svarbus objektas, įtrauktas į valstybės prioritetinių projektų sąrašą. „Į Palangą vasarą suvažiuoja, galima sakyti, visa Lietuva, ir dauguma jų mielai lankosi čia vykstančiuose kultūriniuose renginiuose. Daugeliui atostogos prie jūros yra neįsivaizduojamos be koncertų Palangoje, todėl šios salės svarba yra neabejotina“, – kalbėjo A. Kilijonienė.

Kad Palangos koncertų salė – itin reikšmingas objektas, neabejojo ir E. Šeženis. „Rekonstruoti šį pastatą mums yra garbės reikalas. Be abejo, Palangos koncertų salė, išsiskirianti savo architektūra, yra pakankamai sudėtingas statinys konstrukciniu, pamatų įrengimo požiūriu, tačiau turime pakankamai reikiamos patirties, kad darbus atliktume kokybiškai“, – sakė UAB „Conresta“ vadovas.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus pabrėžė, jog pasirašant rangos darbų sutartį buvo žengtas didžiulis žingsnis Palangos kaip kurorto sezoniškumo mažinimo link. „Džiaugiuosi, jog jau greitai Palanga turės modernų, ištisus metus veikiantį kultūros objektą, kuriame galės vykti įvairūs koncertai, festivaliai, televiziniai projektai, konferencijos ar kiti renginiai. Salė talpins 2200 žiūrovų ir iš kitų šalies arenų, pritaikytų daugiau sporto varžyboms, nei koncertams, išsiskirs puikia akustika“, – sakė Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Darbai stadione prasidės jau artimiausiu metu, o baigti juos numatoma per 13 mėnesių. 


Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS) skelbiamas naujas Palangos kino teatro „Naglis“ pastato rangos viešasis pirkimas. Pasiūlymų laukiama iki šių metų gegužės 15 d. 


Palangos koncertų salės apšvietimas primins reikšmingus įvykius bei minėtinas dienas.


Ošupio takas taps draugiškesnis bei saugesnis neįgaliesiems – praėjusią savaitę pasirašyta šio tako atkarpos nuo Paraplegikų stovyklos iki Šventosios pritaikymo neįgaliesiems statybos darbų sutartis.


Šventosios jūrų uosto atstatymo darbams uždegta žalia šviesa – šiandien, kovo 16 d., pasirašyta žvejybos infrastruktūros sukūrimo rangos darbų sutartis. Ją parašais patvirtino Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir UAB „Plungės lagūna“ vykdomasis direktorius Povilas Batavičius. Planuojama, kad darbai...


Kaip „Palangos tiltą“ informavo antradienį Gediminas Valinevičius, šios savaitės antroje pusėje miesto komunalininkai paplūdimyje pastatys konteinerinius tualetus, prieš kuriuos buvo pasišiaušusi Statybų inspekcija. Tualetus buvo galima vėl statyti, kai Klaipėdos apygardos teismas įpareigojo Savivaldybę pertvarkyti inžinerinių statinių, pastatytų pagal...


Baigiantis metams, Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė vardija nuveiktus darbus ir parengtus techninius projektus būsimiesiems darbams, negailėjo gerų žodžių Ekonominės plėtros skyriui ir neslėpė, kad, pavyzdžiui, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus veikla dėl didelio darbo krūvio ir darbuotojų kaitos kelia tam tikrų problemų. A. Kilijonienė...


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė trečiadienį lankėsi Vilniuje, kur su premjeru Algirdu Butkevičiumi bei kultūros ministru Šarūnu Biručiu aptarė Palangos koncertų salės rekonstrukcijos darbų finansavimo klausimus.


Pasirašyta rangos darbų sutartis dėl Palangos koncertų salės rekonstrukcijos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 17 | Rubrika: Miestas

Palangos koncertų salės rekonstrukcijai uždegta žalia šviesa – ketvirtadienį Savivaldybėje pasirašyta rangos darbų sutartis. Dokumentą pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir UAB „Conresta“ direktoriaus pavaduotojas komercijai vadovas Ernestas Šeženis.


Pradėti Palangos koncertų salės projektavimo darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 01 21 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybei pasirašius sutartį su UAB „Uostamiesčio projektas“, praėjusią savaitę pradėti kurorto koncertų salės projektavimo darbai. Jau po keleto metų senosios Vasaros estrados vietoje išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius