Penkios dovanų idėjos vyrams, gimusiems vasarą

Palangos tiltas, 2023-04-28
Peržiūrėta
1816
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Penkios dovanų idėjos vyrams, gimusiems vasarą

Vyrai, gimę vasarą, gali ne tik džiaugtis pramogomis lauke puikiu oru, bet ir gauti gimtadienio dovanas – nuostabu, tiesa? Tačiau išrinkti dovaną vyrui gali būti sunku. Pabandykite dovaną rinkti pagal gimtadienio sezoną, kad ji pradžiugintų bei būtų naudinga čia ir dabar! Atraskite dovanų idėjas vyrams, gimusiems vasarą.

Polaroid fotoaparatas

O kodėl neįamžinus gimtadienio šventės akimirkų? Su šia dovana neprašausite, ypač, jei kartu su fotoaparatu padovanosite ir foto juostelę. Jubiliatas iškart galės griebti fotoaparatą į rankas ir fiksuoti gimtadienio akimirkas. Polaroid fotoaparatas – tai ne tik daiktas, bet ir galimybė amžinai prisiminti svarbias akimirkas. Stilingos ir praktiškos dovanos vyrams – garantuota sėkmė!

Kepuraitė su snapeliu

Tiesa tokia, kad kepuraitės su snapeliu yra vienas populiariausių vyriškų aksesuarų. Jos tinka bet kokiu oru ir bet kokiai veiklai, todėl kokybiška ir stilinga vyriška kepuraitė su snapeliu niekada negulės spintos kampe. Rinkitės iš tokių prekių ženklų kaip Polo Ralph LaurenNew EraGiuseppe ZanottiBorsalino ar Bally.

Crocs sandalai

Crocs prekės ženklas ir toliau skinasi kelią į populiariausios avalynės olimpą. Tai vieni iš tų batų, kuriuos įsigijęs supranti, kiek daug praradai jų neturėdamas! Žinoma, ši dovana tiks tik tuo atveju, jei tikrai gerai pažįstate asmenį, arba, jei žinote, kad jis mėgsta žvejoti. Jie nesate tikri – rinkitės klasikinį modelį ir spalvą, bet jeigu gerai pažįstate žmogų – rinkitės drąsiau!

Plaukimo šortai

Vyriški paplūdimio šortai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote tikrai vasariškos dovanos. Su nauja apranga žymiai maloniau keliauti ir leistis į nuotykius, galbūt netgi išbandyti vandens sporto pramogas. Tik patogūs ir kokybiški plaukimo šortai leis jaustis patogiai ir stilingai. Rinkitės tokius prekių ženklus kaip PumaElesse ar Paul Smith.

Paplūdimio rankšluostis

Didelis, patogus ir stilingas vyriškas paplūdimio rankšluostis yra praktiška dovana. Paprastai vyrai nesuka galvos dėl tokių dalykų kaip paplūdimio aksesuarai ar rankšluosčiai – juk tiks bet koks. Tačiau tik turint kokybišką rankšluostį galima jį įvertinti – daugiau jokių rankšluosčių su gėlėmis! Puikius paplūdimio rankšluosčius galite įsigyti iš BOSSLes DeuxThe Organic Company ar MAЯSIKØH prekių ženklų.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ausinės, telefonai, žaidimų kompiuteriai, kolonėlės, elektriniai dantų šepetėliai ir kitokie elektronikos prietaisai bei šokantys, grojantys ar judantys žaislai kasmet yra tarp populiariausių kalėdinių dovanų.


Vyrai, gimę vasarą, gali ne tik džiaugtis pramogomis lauke puikiu oru, bet ir gauti gimtadienio dovanas – nuostabu, tiesa? Tačiau išrinkti dovaną vyrui gali būti sunku. Pabandykite dovaną rinkti pagal gimtadienio sezoną, kad ji pradžiugintų bei būtų naudinga čia ir dabar! Atraskite dovanų idėjas vyrams, gimusiems vasarą.


Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Į Palangos sankryžas grąžintos penkios žaliosios rodyklės

"Palangos tilto" redakcija, 2021 01 06 | Rubrika: Miestas

Pastaraisiais metais Lietuvos keliuose buvo grąžinta daugiau kaip šimtas lentelių su žaliomis rodyklėmis, kurios leidžia sankryžose automobiliams sukti į dešinę degant raudonam šviesoforui. Palangoje sugrįžo penkios žaliosios rodyklės.


Nereikia ir sakyti – puikiai žinome, kokie yra 2020 – ieji ir atrodo, kad ypatinga situacija dar užsitęs kurį laiką. Ir tai tikrai turės įtakos iš gražiausioms metų šventėms. Labai gali būti, kad per šių metų šventes dauguma vaikų nesusės prie šventinio stalo kartu su kituose miestuose gyvenančiais tėvais. Tačiau tai dar tikrai nereiškia...


Palangos savivaldybė išrinko diplomatui Jamesui Youngui Simpsonui skirtos skulptūros-meninio akcento idėjos konkurso nugalėtojus. Jais tapo architektas Saulius Druskis ir skulptorius Sergejus Plotnikovas.


Praėjo jau beveik metai, kai Anapilin iškeliavo populiarus estrados dainininkas Stasys Povilaitis. Per visą šį laikotarpį būta daug įvairių diskusijų, kaip įamžinti taip Palangą mylėjusio ir šioje žemėje amžinybei atgulusio dainininko atminimą. Palangos miesto savivaldybės administracija prieš keletą savaičių paskelbė dainininko atminimo įamžinimo Palangoje idėjos...


Prisipažinsiu, vaikiai ir visi mieli palangiškiai, aš, Gediminas, aš esu labai nelaimingas, kai pamatau „zgrabnesnę“ moteriškę, aš tuoj pat, nors man greit 67 metai, pasijuntu „Joje esantis“. Seksas vyrą ramina, kaip jūros horizontas. Oi, aš dabar daug moterikių pamylėčiau, pavoliočiau kaip tešlą šližikams.


Palangos senosios kapinės, kaip ir visos kapinės Lietuvoje, Visų šventųjų – mirusiųjų pagerbimo – bei Vėlinių dienomis mirga žvakių liepsnelėmis. Čia palaidotus artimuosius lankantieji dažnai ne vien sustoja prie savo šeimų kapaviečių, bet ir pasivaikšto po kapines, nusilenkia čia amžino poilsio atgulusiems pažįstamiems, stabteli prie žymių žmonių kapų...


Artėjant didžiosioms šventėms, žmonės „pasineria“ į dovanų paieškas po parduotuves, o parduotuvės stengiasi privilioti klientus nuolaidomis, originaliais puošybos elementais ir įvairiu prekių asortimentu. Ar palangiškiai jau pradėjo rūpintis artimųjų dovanomis, pabandėme sužinoti apsilankę įvairiose Palangos miesto parduotuvėse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius