Penkios priežastys, kodėl svarbu naudoti kolageną

Palangos tiltas, 2021-12-28
Peržiūrėta
3380
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Penkios priežastys, kodėl svarbu naudoti kolageną

Šiandien mus yra siūlome tūkstančiai gaminių, kurie vienaip ar kitaip, naudingi mūsų organizmui. Vis dėlto, kai pasiūla yra tokia stulbinanti, daugeliui žmonių yra sudėtinga nuspręsti, į ką verta investuoti savo pinigus. Vis dėlto, viskas bus kur kas paprasčiau, jei susipažinsite su priežastimis, kodėl verta naudoti vieną ar kitą gaminį. Na, o priežasčių, kodėl turėtų būti vartojamas geriamas kolagenas, tikrai netrūksta. Belieka tik sužinoti, kokios jos. 

Gerina širdies darbą

Ne  paslaptis, kad būtent širdis yra gyvybiškai svarbus organas ir turime visokeriopai rūpintis. Dar daugiau, mūsų širdis kasdien susiduria su ypač dideliu stresu, o taip pat netrūksta ir daugybės kitų veiksnių, kurie ją alina, pavyzdžiui, rūkymas, per didelis svoris arba miego trūkumas. Ir tai – dar tikrai ne viskas: kaip žinia, širdies bei kraujagyslių sistemos ligos yra viena dažniausių mirtingumo priežasčių. Tačiau yra ir gerų žinių – egzistuoja daugybė priemonių, kurie gerina širdies darbą. Ir vienas iš jų yra kolagenas. Taigi, pats metas pradėti vartoti kolageną (jei to dar nepadarėte ik šiol) ir taip pasirūpinti gyvybiškai svarbiu savo kūno organu. 

Padeda išlaikyti kūno stangrumą ir odos jaunystę

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad visi norime išlikti jaunais ir atrodyti puikiai, o ypač tai yra svarbu dailiosios lyties atstovėms.  Gyvename tokiu metu, kai iš tiesų turime iš ko pasirinkti – sukurta tūkstančiai kremų, serumų bei emulsijų, kurios padeda išlaikyti odos jaunystę. Tačiau labai svarbu akcentuoti, kad patys geriausi rezultatai sulaukiam tuomet, kai priemonės naudojamos ne tik išoriškai. Tad būtent geriamas kolagenas yra ypač veiksmingas pasirinkimas, kadangi odos jaunystę padedantys išlaikyti komponentai patenka į jūsų organizmą. Žinoma, taip pat svarbu akcentuoti ir tai, kad šiuo atveju svarbus yra ne tik geriamas kolagenas, bet ir kitos medžiagos,  pavyzdžiui, proteinai. Spauskite čia, jei norite apie tai sužinoti daugiau. 

Gerina plaukų būklę

Plaukai gali tapti pagrindine jūsų puošmena, tačiau kad taip būtų, teks labai pasistengti. Svarbu, kad plaukai būti tvirti, lygūs, blizgantys ir, kad nelūžinėtų. Šiandien galite rinktis daugybės priemonių, 

padėsiančių siekti šio rezultato, tačiau, kaip ir odos jaunystės atveju, verta akcentuoti, kad efektyviausiai plaukų grožį padės palaikyti priemonės, kurios nėra naudojamos išoriškai. Tad geriamas kolagenas – puikus to pavyzdys. 

Gerina nagų būklę

Dar vienas mūsų grožio akcentas – nagai. Gražūs, stiprūs, tvirti ir  blizgantys nagai – tikrų tikriausia puošmena, tačiau kaip užtikrinti tokią jų būklę? Tam skirtos šimtai priemonių, tačiau veiksmingiausios tos, kurios nėra naudojamos išoriškai. Tad, geriamas kolagenas vėlgi tam puikiu pasirinkimu.

Gerinama sąnarių būklė

Aktyviai gyventi bei judėti be skausmo norime visi. Tačiau tikrai ne visiems tai pavyksta padaryti, kadangi aktyvaus gyvenimo planus pristabdo sąnarių skausmas, kuris paprastai kyla dėlto, jog bėgant metams, mažėja skysčio, kuris sutepa sąnarius, išskiriamas kiekis. Na, o štai, geriamas kolagenas efektyviai padeda išspręsti šią problemą.

Taigi, kaip matyti, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl derėtų radėti vartoti kolageną:  jis pagerins širdies darbą, plaukų būklę, nagų būklę, sąnarių būklę, o taip pat – padės išlaikyti odos jaunystę. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai svarbu investuoti ne tik į geriamą kolageną, bet ir į kitas priemones – proteinus, mineralus, vitaminų kompleksus ir t.t. Jie taip pat prisidės prie geresnės jūsų būklės bei puikios išvaizdos. Daugiau apie savo sveikatai naudingus gaminius sužinosite užsukę į https://pigu.lt/lt/brands/g/gymshark

 

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Artėjant birželio 9 d. vyksiantiems rinkimams į Europos Parlamentą, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad balsuojant šiuose rinkimuose rinkėjai galės reitinguoti jiems patinkančius kandidatus ir pateikia papildomą išaiškinimą, ką lemia reitingo balsai.


Artėjant balandžiui, švaros mėnesiui, pagrindinius nacionalinius duomenis tvarkantis Registrų centras primena, kad tvarkos ir higienos nederėtų pamiršti ne tik savo namų ar darbo aplinkoje, bet ir vadovaujant įmonėms bei organizacijoms.


Klimato kaita yra viena iš didžiausių problemų šiuolaikiniame pasaulyje. Ar žinojote, kad transporto sektorius yra atsakingas už didelę dalį išmetamųjų dujų, kurių daugumą sukelia lengvieji automobiliai? 


Bėgimo takelis yra vienas populiariausių treniruoklių, kuris yra pasirenkamas mankštai namuose. 


Šiandien mus yra siūlome tūkstančiai gaminių, kurie vienaip ar kitaip, naudingi mūsų organizmui. Vis dėlto, kai pasiūla yra tokia stulbinanti, daugeliui žmonių yra sudėtinga nuspręsti, į ką verta investuoti savo pinigus. Vis dėlto, viskas bus kur kas paprasčiau, jei susipažinsite su priežastimis, kodėl verta naudoti vieną ar kitą gaminį. Na, o priežasčių, kodėl turėtų būti vartojamas ...


Nuo 2021 m. rugsėjo vidurio einant į kai kurias parduotuves, prekybos centrus, pramogų vietas, viešojo maitinimo įstaigas ir t. t., reikalingas galimybių pasas. Tokia tvarka ir kitais ribojimais siekiama suvaldyti situaciją dėl COVID-19 ligos – mažinti naujų užsikrėtimų skaičių.


Yra ypač daug priežasčių, kodėl toks procesas kaip bituminių čerpių montavimas turėtų būti patikėtas profesionalams: visų pirma, šis darbas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių; antra – būtina laikytis ir tam tikrų saugumo reikalavimų; trečia – reikalinga speciali įranga ir įrankiai. Taigi, dėl visų šių aplinkybių, kur kas geresniu pasirinkimu nei...


Į Palangos sankryžas grąžintos penkios žaliosios rodyklės

"Palangos tilto" redakcija, 2021 01 06 | Rubrika: Miestas

Pastaraisiais metais Lietuvos keliuose buvo grąžinta daugiau kaip šimtas lentelių su žaliomis rodyklėmis, kurios leidžia sankryžose automobiliams sukti į dešinę degant raudonam šviesoforui. Palangoje sugrįžo penkios žaliosios rodyklės.


Jeigu perkūnas netrenks, jau po metų turėsime didesnę dalį naujojo Seimo – rinkimai numatyti 2020-ųjų metų spalio 11 dieną, nors šią savaitę grupelė Seimo narių įregistravo pasiūlymą surengti pirmalaikius Seimo rinkimus sausio 19-ąją.Galite kvatoti sau į saują, kad dėl Š. Vaitkaus ateities buriu kavos tirščiais, tačiau išvardinsiu šešis...


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius