Penkios valandos su policijos ekipažu ieškomo asmens pavymui

Žygimantas MITKUS, 2015-07-09
Peržiūrėta
547
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Automobilio „BMW“ savininko parkavimo ypatumai.
Automobilio „BMW“ savininko parkavimo ypatumai.

Esate įpratę, jog jūsų pietų pertrauka prasideda lygiai vidurdienį, o baigiasi po valandėlės? Bet jeigu esate policijos pareigūnas, Palangoje plušantis vasarą, galite likti ir be pietų – pažeidėjų ilgąjį savaitgalį Palangoje buvo ypač daug. Ir ne tik vėlų vakarą ar naktį, bet, kaip įsitikinau, dieną taip pat. Penkios valandos su policijos ekipažu kepinant saulei praėjusio šeštadienio popietę neprailgo.
Tik įsėdęs į automobilį suglumau: vietoje tikėtojo medžiaginių ar odinių kėdžių policijos automobilio kėdės buvo plastmasinės. Duryse nebuvo rankenų, o mane, sėdintį ant galinės sėdynės, ir pareigūnus skyrė didelė permatoma plastmasinė pertvara.
Pirmiausia nuvykome į Vanagupės gatvę, kurioje persėdau į kitą policijos automobilį, kuris buvo panašesnis į „tradicinę“ civilio transporto priemonę. Mašinos salone pasitiko užrašas: „Duosi kyšį – pranešiu STT“ (Specialiųjų tyrimų tarnyba). Netrukus pareigūnai jau fiksavo autoįvykį – kažkas „pabučiavo“ paliktą stovinčią transporto priemonę ir pasišalino iš įvykio vietos. Sutvarkius visus reikiamus dokumentus, pareigūnai nusprendė papietauti – nuvyko į vieną kavinę, tačiau ar liks sotūs, sprendė ne jie. Leidimą jie turėjo gauti iš paslaptingojo balso per raciją. Laimei, ji daugiausiai tylėjo, kol pareigūnai stiprinosi.
Pirmasis iškvietimas po pietų – į Vytauto gatvę, kur prie viešbučio „Kerpė“ neatsakingas pilietis paliko savo „elegantišką“ „BMW“ pastatytą ne taip ir „elegantiškai“. Transporto priemonės galas kyšojo išlindęs į gatvę, tad pareigūnai, nufotografavę automobilį, išrašė baudos kvitą. Vėliau tvarkdariai pastebėjo raudoną „Honda“ automobilį, kurios vairuotojas pasirodė esąs jaunas vaikinas. Pasirodo, neseniai gavęs vairuotojo teises, bet ant mašinos „užmiršo“ užsiklijuoti „žalio klevo lapą“. Surašę administracinį teisės pažeidimo protokolą, pareigūnai jaunuolį paleido. Po trumpo pareigūnų pokalbio per raciją nuskubėjome į Palangos autobusų stotį, kurioje pastebėtas policijos paieškomas asmuo, bet jo jau ten neberadome. Nusekę karštomis pėdomis, nuvažiavome į Vydmantų pusę, kur tas pats jaunuolis irgi buvo pastebėtas, tačiau jo ten taip pat nebebuvo. Važinėjantis mieste, paieškomas jaunuolis pastebėtas važiuojantis link Klaipėdos. Tada ir prasidėjo įdomiausi dalykai.
Policijos ekipažas, įjungęs sirenas ir sušvitęs raudonais bei mėlynais žiburėliais, nurūko Klaipėdos link. Nuobodų 40-50 km/h greitį pakeitė 160-180 km/h, tad pradėjau graibstytis saugo diržo, kurio automobilio salone... nebuvo. O gal iš baimės jo nesugraibiau?
Kol lėkėme, stebėjau, kaip spidometro rodyklė šokinėjo – į šalį lėtai bei nerangiai traukėsi civilių mašinos. Prie Klaipėdos esančioje Kalotėje iš Palangos atsidūrėme per maždaug 5-7 minutes. Jaunuolio paiešką perėmė Klaipėdos policijos komisariatas, tad nuo greičio įkaitęs automobilis apsisukęs lengvai pajudėjo Palangos kryptimi. Važiuodami šalikėlėje pastebėjome šlubuojančią moterį. Policininkai jos nepravažiavo ir pasiteiravę ar viskas gerai, sužinojo, jog moteris keliauja Klaipėdos link ką tik išsiskyrusi su vyru. Pareigūnai moterį pasiūlė pavėžėti, tačiau jai reikėjo į Klaipėdą, o ten policininkai važiuoti negalėjo, tad įspėję atsargiai eiti, grįžome į Palangą, kur be įprastų kelių eismo pažeidimų bei ne vietoje pastatytų automobilių, daugiau išskirtinių įvykių nebebuvo.
Kaip pasakojo pareigūnai, įvykių dieną vasaros metu pasitaiko įvairių: nuo pasiklydusio vaiko paieškų, iki muštynių tramdymo – policininkai reaguoja į bet kokį iškvietimą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į Palangos sankryžas grąžintos penkios žaliosios rodyklės

"Palangos tilto" redakcija, 2021 01 06 | Rubrika: Miestas

Pastaraisiais metais Lietuvos keliuose buvo grąžinta daugiau kaip šimtas lentelių su žaliomis rodyklėmis, kurios leidžia sankryžose automobiliams sukti į dešinę degant raudonam šviesoforui. Palangoje sugrįžo penkios žaliosios rodyklės.


Palangos m. policijos pareigūnai prašo pagalbos nustatant nuotraukose pavaizduoto asmens tapatybę. Atpažinusius asmenį, prašome skambinti tel. 8700 64716 arba rašyti el.p. [email protected]  


Palangos policija prašo pagalbos nustatant asmens tapatybę

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 11 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto policijos pareigūnai prašo pagalbos nustatant nuotraukoje pavaizduoto asmens tapatybę. Atpažinus nuotraukose užfiksuotą vyrą prašome informuoti Palangos m. PK tyrėją Vitaliją Budrę, tel. Nr. 870064716, el. p. [email protected]


Gegužės 23 dieną Palangos asmens sveikatos priežiūros centre atidarytas naujas Diabetinės pėdos kabinetas. Lėšų reikiamai įrangai įsigyti skyrė Palangos Rotary klubas bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (VRA).  


Esate įpratę, jog jūsų pietų pertrauka prasideda lygiai vidurdienį, o baigiasi po valandėlės? Bet jeigu esate policijos pareigūnas, Palangoje plušantis vasarą, galite likti ir be pietų – pažeidėjų ilgąjį savaitgalį Palangoje buvo ypač daug. Ir ne tik vėlų vakarą ar naktį, bet, kaip įsitikinau, dieną taip pat. Penkios valandos su policijos ekipažu kepinant saulei praėjusio...


Koks Palangos naktinis gyvenimas? Jį geriausiai žino Palangos policijos pareigūnai, kurie dieną ir naktį saugo kurorto gyventojų ir svečių ramybę. Praėjusį savaitgalį - iš praėjusio šeštadienio į sekmadienį - pamatyti naktinę Palangą „iš arčiau“ Palangos miesto policijos komisariato Prevencijos skyriaus viršininkas Arūnas Pocius ir kriminalinės...


Palangos senosios kapinės, kaip ir visos kapinės Lietuvoje, Visų šventųjų – mirusiųjų pagerbimo – bei Vėlinių dienomis mirga žvakių liepsnelėmis. Čia palaidotus artimuosius lankantieji dažnai ne vien sustoja prie savo šeimų kapaviečių, bet ir pasivaikšto po kapines, nusilenkia čia amžino poilsio atgulusiems pažįstamiems, stabteli prie žymių žmonių kapų...


Palangos senosios kapinės, kaip ir visos kapinės Lietuvoje, Visų šventųjų – mirusiųjų pagerbimo – bei Vėlinių dienomis mirga žvakių liepsnelėmis. Čia palaidotus artimuosius lankantieji dažnai ne vien sustoja prie savo šeimų kapaviečių, bet ir pasivaikšto po kapines, nusilenkia čia amžino poilsio atgulusiems pažįstamiems, stabteli prie žymių žmonių kapų...


Vakar per pusantros valandos kurorto savivaldybės Tarybos politikai „sugliaudė“ visus 35 klausimus. Opozicija buvo pastebimai pritilusi, o be „žiežirbų“ vykstant posėdžiui, politikai – tiek iš valdančios daugumos, tiek opozicijos – varstė posėdžių salės duris.


Nors Palangoje radiatoriai visur jau šyla, tačiau Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro patalpose šiluma nesijaučia. Darbuotojai dirba ne itin tinkamomis sąlygomis, o ir atėjusieji pacientai nejaučia jokio malonumo nešildomose patalpose, juk tarp besilankančiųjų yra ir mažų vaikų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius