Per girto sukeltą avariją Palangoje sužeistas kūdikis

Palangos tiltas, 2023-08-09
Peržiūrėta
1125
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Per girto sukeltą avariją Palangoje sužeistas kūdikis

Rugpjūčio 8 d., 21.43 val. Palangoje, Liepojos pl., 1989 m. gimęs vyras, kuriam nustatytas 2,39 promilės neblaivumas, vairuodamas automobilį BMW, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį BMW, kurį vairavo 1992 m. gimęs blaivus vyras. Po smūgio abi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio. Antrojo BMW automobilio vairuotojas ir kartu važiavusios 1994 m. gimusi moteris bei 2023 m. gimusi (4 mėn.) mergaitė nuvežti į ligoninę.

Policijos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugpjūčio 8 d., 21.43 val. Palangoje, Liepojos pl., 1989 m. gimęs vyras, kuriam nustatytas 2,39 promilės neblaivumas, vairuodamas automobilį BMW, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį BMW, kurį vairavo 1992 m. gimęs blaivus vyras. 


Trys žmonės buvo sužaloti sekmadienį Palangoje susidūrus dviem lengviesiems automobiliams.


Vienas žmogus žuvo ir vienas buvo sužalotas pirmadienį greta Palangos susidūrus sunkvežimiui ir lengvajam automobiliui „Toyota Yaris“.


Birželio 21 d. nuo 10 val. iki 12 val. Palangos savivaldybės teritorijoje, jūros priekrantėje bei adresu Kontininkų g. 26, Palangoje, bus organizuojamos funkcinės ugniagesių pratybos.


Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo 12 straipsnio 5 dalies 6 punktu ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2016 m. sausio 8 d. įsakymo Nr. 1-3 „Dėl techninių perspėjimo sistemos priemonių priežiūros organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ 25 punktu, šių metų gegužės 12 d....


Gausios Palangos policijos pajėgos buvo sukeltos ant kojų dėl girto palangiškio, kuris švaistėsi ginklu, grasino moteriai, o atvykus policijai gąsdino aplinkinius, kad nusišaus.


Antradienį, vasario 25 d., 07.30 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Kretinga–Palanga įvyko avarija, viena moteris žuvo.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Penktadienį, gruodžio 27 d. ,Palangos centre per eismo įvykį į medį rėžėsi automobilis, Pranešama, kad nukentėjo kūdikis.


Nuvirtęs medis sukėlė avariją

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 09 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 8 dieną, 19,00 val., Palangos m. Liepojos plente užfiksuotas eismo įvykis. Atvykus ugniagesiams, išsiaiškinta, kad ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtęs medis. Greta jo į mišką buvo nuvažiavęs ir tarp medžių įstrigęs automobilis „VW Golf“. Medis supjaustytas į dalis ir patrauktas į šalikelę. Automobilis ištrauktas iš...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius