Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo kovo skraidins iš Palangos

Palangos tiltas, 2015-11-05
Peržiūrėta
764
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo kovo skraidins iš Palangos

Mažų kainų skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo ateinančių metų kovo 23 dienos pradeda skrydžius iš Palangos į Londono Lutono oro uostą. Tarp Lietuvos vasaros sostine tituluojamos Palangos ir Londono Lutono oro uosto skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.
Apie tai, kad „Wizz Air“ gali pradėti skraidyti iš Palangos, kalbama jau keleri metai.
„Tikime, kad tai bus puiki proga vietiniam turizmo sektoriui pritraukti lankytojus iš Jungtinės Karalystės, kviečiant aplankyti populiarų lietuvių pajūrio kurortą prie Baltijos jūros“, – sako „Wizz Air“ atstovas Danielis de Carvalho.
Naujieji skrydžiai iš Palangos – tai jau 25–asis avialinijų maršrutas iš Lietuvos. Planuojama, kad per metus šiuo maršrutu keliaus 37 tūkst. žmonių.
Baigiantis atostogas Palangos meras Šarūnas Vaitkus „Palangos tiltui“ sakė, kad miestas beveik ketverius metus dėjo pastangas, jog iš Palangos oro uosto skraidytų pigių skrydžių bendrovės.
„Pagaliau susitarta ir tai labai džiugina. Skrydžiai iš Palangos į Londoną vyks jau nuo kitų metų kovo, o tai paankstins turizmo srautus į Palangą. To mes siekėme ne vienerius metus. Manau, kad ši kryptis labai naudinga Palangos ir visos Vakarų Lietuvos turizmui. Išaugs paklausa ir poreikis vietiniams taksi ir maršrutiniams autobusams“, – sakė meras.
Tikima, kad vienu metu lėktuvas atskraidins virš 200 keleivių. „Taigi, du kartus per savaitę aptarnaus apie 800 keleivių. Per mėnesį – 3200 keleivių. Dabar visas pastangas dėsime į turizmo srautų padidinimą iš Londono. Nuo kitos savaitės kalbėsimės su Palangos turizmo informacijos centru dėl rinkodarinių priemonių Londone. Manau, kad verta pamąstyti tame didmiestyje apie parodas, leidinius, kitus reklamos būdus. Manau, kad anglams mūsų kainos yra patrauklios. Tai aktualu ypač ne vasaros laikotarpiu“, – pabrėžė Š. Vaitkus.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo rugpjūčio 1 d. Lietuvos miestuose, kuriuose yra oro uostai, bus taikoma paprastesnė bepiločių orlaivių (dronų) skrydžių derinimo tvarka. Specialieji tokių skrydžių reikalavimai numatyti Susisiekimo ministerijos inicijuotuose Aviacijos įstatymo pakeitimuose, kuriuos priėmė Seimas.


„Ryanair“, pigių skrydžių bendrovė, pranešė pirmadienį, sausio 18 d., kad dėl koronaviruso iki kovo atšaukia skrydžius iš Vilniaus ir Palangos į Dubliną. „Ryanair“ nuo 2020-ųjų kovo keleivius pradėjo skraidinti iš Palangos į Airijos sostinę Dubliną.


Vietoj planuoto pelno – skaičiai su minuso ženklu. Taip 2020-uosius užbaigs „Palangos vandenų“ bendrovė, kuri ne dėl savo kaltės šįmet liko be pajamų už paviršinio vandens nuotekų surinkimo tinklų priežiūrą. Kurorto įmonė negalėjo rinkti mokesčio už šią paslaugą, nes suderinti pateiktai jo kainai Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) neužteko...


Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija pirmadienį, kovo 23 d., priėmė sprendimą, kad nemokamas mokinių maitinimas (mokiniams, kurių tėvai gauna mažas pajamas) turi būti organizuojamas nuo kovo 23 d. iki karantino pabaigos.


„Orion“ bendrovė įsigijo Palangos aplinkkelio projektą

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 08 | Rubrika: Miestas

Investicijų valdymo įmonės „Orion Asset Management“ bendrovė įsigijo viešosios ir privačiosios partnerystės projekto – Palangos aplinkkelio valdytoją. Tai BNS patvirtino „Orion Infrastructure Fund“ valdytojas Andrius Baranauskas. Anot jo, sandorio suma neskelbiama, o sandoris įvyko rudenį. „Tikslas yra įgyvendinti „Orion Infrastructure...


Dėl naujų skrydžių Palangoje verslas nekrykštauja

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 23 | Rubrika: Verslas pinigai

Nors šįmet Palangos oro uostas daugelį nudžiugino pranešęs apie dvi naujas kryptis - Dortmundo (Vokietija) ir Bergeno (Norvegija) - dalies Vakarų Lietuvos verslo atstovų tokie skrydžiai nedžiugina. Pastaraisiais metais verslininkai kone maldavo tiesioginio skrydžio į Hamburgą. Tarp prioritetinių skrydžių buvo priskirtos kryptys į Frankfurtą, Diuseldorfą ir Amsterdamą. Tačiau...


Ilgąjį kovo savaitgalį palangiškiai ir Palangos svečiai kviečiami pažiūrėti ir pasiklausyti populiariųjų miuziklų. Palangos koncertų salėje vėl karaliaus muzika – Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristatys populiariausius miuziklus.


Mažų kainų skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo ateinančių metų kovo 23 dienos pradeda skrydžius iš Palangos į Londono Lutono oro uostą. Tarp Lietuvos vasaros sostine tituluojamos Palangos ir Londono Lutono oro uosto skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.


Ieškoma galimybių didinti skrydžių iš Palangos oro uosto geografiją

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 07 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos regiono pasiekiamumo didinimas oro transportu – Palangai ir visam Vakarų Lietuvos regionui itin aktualus klausimas, kurį kurorto meras Šarūnas Vaitkus kartu su kitų Klaipėdos regiono savivaldybių merais aptarė asociacijos „Klaipėdos regionas“ visuotiniame narių susirinkime bei susitikime su susisiekimo viceministru Arijandu Šliūpu. Apie galimybes...


Palangoje, netoli prekybos centro „IKI“, po praūžusios audros buvo išvartyti dideli reklamos stendai, kurie tikrai nepuošia miesto aplinkos ir jau ilgą laiką liko niekieno nepastebėti bei neatstatomi. Šie reklamos stendai priklauso UAB „Grampus“, tačiau ši įmonė savo veiklos nebevykdo, nes bankrutavo, todėl už išvartytų stendų sutvarkymą pinigų mokėti  nežada, nes neturi iš ko.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius