Po daugiau nei dešimtmečio iš Vilniaus pakilo lėktuvas į Palangą: orlaivis beveik pilnas, skrydis netruks nė valandos

Palangos tiltas, 2020-06-26
Peržiūrėta
1562
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Penktadienį, birželio 26 dieną, Lietuvoje po daugiau nei dešimtmečio grįžo vietiniai skrydžiai – pavakarę lėktuvas poilsiautojus skraidino iš Vilniaus į Palangą, praneša BNS/LRT.

Reisai vyks savaitgaliais, pirmasis lėktuvas iš Vilniaus į Palangą pakilo 18 valandą, o atgal į Vilnių grįš sekmadienio pavakarę.

Naujas reisas nudžiugino keleivius: visų pirma – tai įdomi pramoga

LRT.lt prieš skrydį oro uoste pakalbino keletą į neįprastą kelionę išsiruošusių polsiautojų, kurie teigė, jog toks maršrutas – tikrai lauktas, netikėtas ir įdomus.

Po ilgos pertraukos – skrydžio Vilnius–Palanga reisas: pramogų pasiilgę gyventojai į kurortą vyksta lėktuvu
„Yra kelios priežastys. Toks skrydis, visų pirma, ir įdomi pramoga, nes skrydis paskutinį kartą buvo prieš 14 metų. O kitas dalykas, greitkelio ruožas greta Kauno yra taisomas, praeitą savaitę strigome spūstyse, todėl taupydami laiką nusprendėme, kad galime to išvengti ir pasirinkti skrydžius lėktuvu“, – oro uoste kalbėjo vienas keleivių.


„Pasiilgome skrydžių, tai kodėl nepabandžius. Bent jau aš esu buvusi orlaivio palydovė, tai po pusmečio sėdėjimo namie, pasiilgau lėktuvo, todėl pagalvojau, kad kodėl nepabandžius. Planuojame po savaitgalio grįžti taip pat šiuo lėktuvu“, – LRT.lt portalui pasakojo dvi savaitgalį Palangoje pailsėti nusprendusios draugės.

Skrydžius organizuos bendrovė „Kidy Tour” kartu su orlaivių operatore „Avion Express“.

„Avia Solutions Group“ atstovės Vilmos Vaitiekūnaitės teigimu, skrydžių tarp Palangos ir Vilniaus atnaujinimui įtakos turėjo ir koronaviruso krizė.

„Už šitos krypties atidarymą reikėtų padėkoti pandemijai, nutrauktiems kontraktams ir uždarytoms sienoms, nes be Baltijos šalių, nelabai kur galime skristi. Ta idėja tapo vis rimtesniu ketinimu, kad į Palangą galime suskraidyti, nes infrastruktūra yra. (...) visos kitos kryptys nelabai pasiekiamos ir neaišku, kada jos bus pasiekiamos“, – BNS sakė V. Vaitiekūnaitė.
Reisai vyks vasaros sezono metu, 180 arba 220 vietų „Airbus“ lėktuvais. Pasak V. Vaitiekūnaitės, susidomėjimas šia kryptimi yra, o pirmasis lėktuvas pakilo beveik pilnas.

Organizatorių teigimu, bilieto kaina į vieną pusę kainuos nuo 45 eurų, skrydis trunka apie 50 minučių.

Lietuvos oro uostų duomenimis, paskutinį kartą lėktuvai iš Vilniaus į Palangą kilo 2006-aisiais, tuomet skraidino dabar jau bankrutavusi skrydžių bendrovė „Flylal“.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 14 d. (penktadienį) 16 val. eiliuoti mėgstantis V. Jurgučio pagrindinės mokyklos ilgametis direktorius Jonas Brazdžionis Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje pristatys savo naująją poezijos knygą ,,Svajonių skrydis“.


Palangos oro uoste sutiktas pirmasis lėktuvas po rekonstrukcijos

"Palangos tilto" informacija, 2021 10 23 | Rubrika: Miestas

Baigus Palangos oro uosto aerodromo rekonstrukciją – spalio 21 dieną, ketvirtadienį, pasitiktas pirmasis reguliarus keleivinis lėktuvas, kuriuo atvyko keleiviai iš Kopenhagos, Danija. Pirmą ir simbolinį tiesioginį skrydį vykdė oro bendrovės „SAS - Scandinavian Airlines“ lėktuvas.


Nuo rugsėjo 7 dienos trumpės „Lidl“ parduotuvės, esančios Palangoje, Klaipėdos pl. 59, darbo laikas. Vasaros metu parduotuvė dirbo nuo 7 iki 24 valandos, o nuo rugsėjo vidurio pirkėjų lauks įprastu grafiku – nuo 8 iki 22 valandos.


Nors "kovidas" - didelis smūgis ekonomikai, o ypač paslaugų ekonomikai, kurią turi Palanga, kurorto pagrindiniai mokestiniai rodikliai - GPM surinkimas ir PVM mokėjimas - per pirmus tris šių metų ketvirčius buvo stebėtinai geri. Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkas Audrius Morkūnas sakė "Palangos tiltui", kad į Palangos...


Penktadienį, birželio 26 dieną, Lietuvoje po daugiau nei dešimtmečio grįžo vietiniai skrydžiai – pavakarę lėktuvas poilsiautojus skraidino iš Vilniaus į Palangą.


Labiausiai oras šiandien įkaito pajūryje: Klaipėdoje ir Palangoje nustatyta 32,3 ir 32,2 laipsnio temperatūra, rekordai pagerinti beveik 6 laipsniais, rašo sinoptikai.


Bergeną iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis lėktuvas

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 30 | Rubrika: Miestas

Šiandien (spalio 30 d.) iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis oro bendrovės „Norwegian“ lėktuvas, kuris simboliškai atidarė tiesioginę oro jungtį su Bergeno miestu (Norvegija).


Lietuviai pamėgę Latvijos pajūrio kurortus nebe reikalo: gausu nemokamų, o jei mokamų, tai nebrangių pramogų vaikams bei suaugusiems, švarūs ir platūs paplūdimiai su įrengtomis poilsio ir sporto zonomis, mažiau žmonių, daugiau pigesnės nakvynės pasirinkimo variantų. Ieškantiems visiškos ramybės - atviri laukiniai Latvijos paplūdimiai, ramūs, jaukūs kaimeliai ir miesteliai...


Šventosios pagrindinėje mokykloje šiemet jau aštuntąjį kartą linksmai nuaidėjo respublikinis mokinių saviraiškos festivalis „Žuvėdros skrydis“. Birželio 1-2 d. čia „suskrido“ gausūs mokinių kolektyvai iš šešių Lietuvos vietovių. Šiemetinio renginio tikslas – ne tik pasidalyti kūrybiniais pasiekimais...


Paskui „Wizz Air“ lėktuvą, nusileidusį Palangos oro uoste praėjusią savaitę, antradienį, kovo 29-ąją, Palangos oro uoste nusileido bendrovės „Rynair“ orlaivis „Boeing“. Juo iš Londono Stanstedo oro uosto atskrido 172 keleiviai. Visame „Boeing“ lėktuve – 180 vietų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius