Po mėnesio nuo tragedijos Palangos Vytauto ir Kastyčio gatvių sankryžoje – vėl sužalota moteris

Linas JEGELEVIČIUS, 2023-09-24
Peržiūrėta
1056
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Po mėnesio nuo tragedijos Palangos Vytauto ir Kastyčio gatvių sankryžoje – vėl sužalota moteris

Vos mėnesiui praėjus po itin skaudžios, palangiškės dviratininkės gyvybę nusinešusios nelaimės Vytauto ir Kastyčio gatvių sankryžoje, ji praėjusį penktadienį, rugsėjo 22 dieną, vėl buvo pažymėta krauju.

„Apie devintą valandą ryte kažkoks „mandras“, išdailintas „džipas“ partrenkė vyresnio amžiaus moterį joje. Mačiau ją pasodintą ant šaligatvio – jos galva, sulaikant kraujavimą, buvo aprišta, tačiau kraujas sunkėsi. Moteris buvo sąmoninga. Atvažiavusi greitoji pagalba moterį išvežė,“ – „Palangos tiltui“ pasakojo įvykio liudininkė.

Ji piktinasi, kad vairuotojai Vytauto gatve lekia kaip galvas pametę.

„Jeigu kitur padarai kokį nors nusižengimą, policija iškart prisistato. O kad Vytauto gatvėje taip visi laksto, niekam neįdomu,“ – sakė moteris.

„Palangos tiltas“ primena, kad rugpjūčio 19-osios, rytą, apie 10 val. 35 min., Palangoje, Vytauto gatvėje, dviračiu važiavusi 73 metų moteris atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir Kastyčio gatvę sukusį autobusą, kurį vairavo 61-erių metų vienos miesto autotransporto įmonės vairuotojas. Dviratininkė žuvo vietoje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vos mėnesiui praėjus po itin skaudžios, palangiškės dviratininkės gyvybę nusinešusios nelaimės Vytauto ir Kastyčio gatvių sankryžoje, ji praėjusį penktadienį, rugsėjo 22 dieną, vėl buvo pažymėta krauju.


Užsukę į naują kavinę „11B“ Basanavičiaus ir Daukanto gatvių sankryžoje, jos lankytojai ne paaikčioja – senos kavinės „Lietuvos rytas“ čia niekas neprimena.  Kiekvieną dabar pasitinka visiškai naujas, šviesus, minimalistinis skandinaviškas interjeras, žvilga baras, lauko terasa – itin erdvi, su naujais pintais baldais, tarp staliukų – tokie atstumai, tad jūsų pokalbis liks jūsų –...


Kaip informuoja Policijos departamentas, šeštadienio, rugpjūčio 19-osios, rytą, apie 10 val. 35 min., Palangoje, Vytauto gatvėje, dviračiu važiavusi 73 metų moteris atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir Kastyčio gatvę sukusį autobusą, kurį vairavo 61-erių metų vienos miesto autotransporto įmonės vairuotojas. Dviratininkė žuvo vietoje. „Palangos tilto“ ir...


Mieste intensyviai vyksta gatvių tvarkymo ar pasirengimo gatvių remontui darbai. Dėl to kurį laiką gyventojai gali patirti laikinų nepatogumų, tačiau jau neilgai trukus galės džiaugtis geresnėmis eismo sąlygomis.


Šylant orams mieste įsibėgėja gatvių tvarkymo darbai, pokyčiai laukia ir daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose. Planuojant ateities darbus, rengiami ir dalies miesto gatvių sutvarkymo techniniai projektai. Mieste vyksta ir daugiau infrastruktūros plėtros darbų. 


Avarija įvyko ketvirtadienio, rugsėjo 9 d., pavakarę Klaipėdos plento ir Virbališkės tako sankryžoje, pranešė policija.


Policijos departamentas informavo, kad Palangoje pneumatiniu ginklu buvo sužalota mažametė.


Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad vasario 3-osios vidurdienį, 12:29 val., gautas pranešimas, kad Palangos mieste, Darbėnų kelio ir Ligoninės gatvės sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai, sužalota moteris.


Vytauto-Žvejų g. sankryžoje nukentėjo motociklininkas

"Palangos tilto" informacija, 2014 11 03 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusio penktadienio rytmetį, apie 10 val. 30 min, Vytauto ir Žvejų gatvėje sankryžoje įvyko eismo nelaimė. Nuo „Lino“ Vytauto gatve važiavusio Volkswagen Sharan automobilio vairuotojas, sankryžoje bandęs pasukti į Žvejų gatvę, nepraleido nuo miesto centro motociklu Kawasaki važiavusio motociklininko.


Balandžio mėnesio renginiai Palangoje

Balandis - margas pavasario mėnuo, 2010 03 23 | Rubrika: Kultūra

Balandžio mėnesio renginiai Palangoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius