Poilsiautojui tualetas Palangoje buvo tapęs spąstais

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2012-08-16
Peržiūrėta
1382
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

E. Kazlaučiūnaitės nuotr.:  Poilsiautoją iš konteinerinio tualeto Palangoje ugniagesiai gelbėtojai iškrapštė tik per nedidelį langelį.
E. Kazlaučiūnaitės nuotr.: Poilsiautoją iš konteinerinio tualeto Palangoje ugniagesiai gelbėtojai iškrapštė tik per nedidelį langelį.

Palangoje 65 metų poilsiautojas daugiau nei pusvalandį prieš savo valią sėdėjo viešajame tualete, nes jo durų rankena užsikirto vyrui įėjus į vidų.
Į neįprastą situaciją vyras pateko praėjusį šeštadienį prieš pietus.
Užėjęs į S. Dariaus ir S. Girėno gatvės pradžioje prie pat paplūdimio esančio konteinerinio tualeto vyrų pusę poilsiautojas uždarė duris iš vidaus ir išgirdo keistą trakštelėjimą.

Nieko bloga nepagalvojęs jis pasinaudojo tualetu ir ruošėsi išeiti.
Tačiau užstrigus rankenai durų atidaryti vyras nebegalėjo. Vienintelis tualeto kabinoje esantis langelis atsidaro tik jį atverčiant.
Dar kurį laiką beviltiškai patampęs duris poilsiautojas suprato patekęs į komišką situaciją ir paskambino pagalbos telefonu 112.
Atvykę ugniagesiai iš pradžių irgi nesumojo, kaip pagelbėti poilsiautojui.
„Durų pjaustyti nesinorėjo, o prie spynos galima prieiti tik atidarius duris”, – pasakojo šeštadienį budėjęs Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Sigitas Stonkus.
Apžiūrėję konteinerinį tualetą gelbėtojai atsuko langelį laikančius varžtus, o viduje esantis vyras nuimtą lango rėmą pastatė viduje.
Tada įkišus nedideles kopėčias poilsiautojas per langelį šiaip ne taip išlindo iš tualeto.
Anot ugniagesio, tualete apie pusvalandį praleidęs poilsiautojas nepanikavo.
„Jūs neskubėkite, aš laiko turiu”, – iš vidaus jis ramino išvaduoti skubančius ugniagesius.
„Pasirodo, spynoje trūko rankenos spyruoklė. Dabar užsakėme naują spyną, todėl kol kas vyrų tualetas iš vidaus užsidaro paprastu skląsteliu”, – sakė kurorto komunalininkų vadovas Konstantinas Skierus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nežinau, kodėl visi lietuviai taip peikia mūsų pajūrio kurortus, kaip Palangą ar Šventąją, o patys skuba į Latviją.


Pritrūko vos penkiolikos minučių, kad pajūryje, Palangoje, naują gyvenimą pradėti bandantis kaunietis būtų artimųjų palaidotas gimtajame mieste. Nors tuo metu vyras po operacijos sveiko uostamiesčio ligoninėje, Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai jį oficialiai paskelbė mirusiu – pavertė žiauraus nužudymo auka. Prie urnos su tėvu paskutinį kartą atsisveikinti priėjusi dukra gavo šoką, kai...


Į „Palangos tiltą“ užėjęs palangiškis Aloyzas piktinosi, kad moderni Palanga nėra tokia moderni


Palangos senosios gimnazijos biologijos mokytoją Daivą Urbštienę gyvenime sunku labai nustebinti, tačiau kai prieš karantiną, viename susitikime jai prisistačius mokytoja, vos ne visi ėmė sutartinai prisiminti savo mokyklas, mokytojus ir net atskirus dalykus, ji širdyje nusistebėjo: „Žmonės, baigę mokyklą prieš 30 metų ir daugiau, iki šiol prisimena ir kalba apie savo buvusius mokytojus.“


Palanga dabinasi miesto vėliavomis ir lygiai po savaitės visus metus minėti ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – kovo 30 d. sukaks lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai.


Policija informavo, kad antradienį, rugpjūčio 25 dieną, apie 3.30 val., girtas ir teisės vairuoti automobilį neturintis vyras automobiliu "BMW" važinėjosi prieš eismą. Jis buvo pastebėtas Vytauto gatvėje. Sustabdžius minėtą automobilį, jo vairuotojui, 1968 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,59 prom. neblaivumas. Taip pat nustatyta, kad jam yra atimta teisė vairuoti. Vyras...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Po rekordinių 2015-ųjų, kai per metus Lietuvos oro uostai aptarnavo 4,2 mln. keleivių ir 50 tūkst. skrydžių, Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartai neketina sustoti. Pusmečio statistika rodo, kad šiemet sausio-birželio mėnesiais per Lietuvos oro uostus jau skrido 2,2 mln. žmonių – t. y. 14,6 proc. daugiau negu pernai tokiu pačiu metu. Skrydžių skaičius per tą patį laiką ūgtelėjo...


Poilsiautojui tualetas Palangoje buvo tapęs spąstais

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2012 08 16 | Rubrika: Miestas

Palangoje 65 metų poilsiautojas daugiau nei pusvalandį prieš savo valią sėdėjo viešajame tualete, nes jo durų rankena užsikirto vyrui įėjus į vidų. Į neįprastą situaciją vyras pateko praėjusį šeštadienį prieš pietus. Užėjęs į S. Dariaus ir S. Girėno gatvės pradžioje prie pat paplūdimio esančio konteinerinio tualeto vyrų pusę poilsiautojas uždarė duris...


Vakar ir šiandien Palangoje, „Gabijos“ viešbutyje, teisėjų, prokurorų ir policijos pareigūnų mokymus kaip kovoti prieš vyrų smurtą prieš moteris šeimose surengė šios srities specialistė, JAV teisininkė Cheryl Tomas. Ji šių metų kovo mėnesį žurnalo „Newsweek“ buvo tituluota nominacija „Moterys, kurios sukrėtė pasaulį“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius