Pradinukų žinios apie saugų eismą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-04-16
Peržiūrėta
1335
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį ketvirtadienį Palangos moksleivių klube vyko pradinių klasių moksleivių saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ antrasis turas. Šiame konkurse dalyvavo pradinukai iš Pradinės, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos ir mokyklos-darželio „Pasaka“. Po kūrybingų ir naudingų užduočių, kurias vertino Policijos komisariato viešosios tvarkos ir eismo priežiūros pareigūnai, buvo išaiškinti nugalėtojai. Jais tapo ir kitame etape varžysis Pradinės mokyklos mokinukai.

 

Šiame konkurse, kuris vadinosi „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“, dalyvavo itin kruopščiai pasirengę įvairioms situacijoms keliuose vaikai, lydimi juos parengusių mokytojų. Susirinkusius dalyvius pasveikino Moksleivių klubo direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė ir viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius. Pirmoji užduotis buvo sceninės miniatiūros, kurias vaikai atliko itin nuotaikingai. Jų pasirodymuose atsispindėjo visa svarbiausia informacija, ko privaloma paisyti išėjus į gatves ir nuolat prisiminti, kad neįvyktų nelaimė. Pareigūnai patikrino mažųjų eismo dalyvių teorines žinias apie kelio ženklus ir kaip elgtis iškilusiose situacijose. Susirinkusiems dalyviams itin nuotaiką kėlė ir mielai bendravo su mažaisiais pareigūnų draugas Amsis, kuris visapusiškai pagelbėjo.

Vaikai savo žinias turėjo pademonstruoti ir gatvėje. Jie privalėjo saugiai pereiti pėsčiųjų perėją kelyje ir taip pat parodyti, kad neišsigąsta papuolę į aktyvią sankryžą, kurioje eismą reguliuoja šviesoforai.

Puikiai padirbėję ir sėkmingai atlikę visas užduotis vaikai buvo džiugiai sutikti muzikos pedagogės Valdonės Juozapavičienės ugdytinių, padovanojusių smagų koncertą. Neliko nuoskaudos net ir po nelabai pavykusių užduočių atlikimo, mat visi buvo apdovanoti dovanėlėmis.

Visgi visus nugalėjo ir iškovojo teisę varžytis zonoje Šilalės S.Dariaus ir S.Girėno vidurinėje mokykloje, balandžio 30 dieną, Pradinės mokyklos komanda. Antroje vietoje liko mokyklos-darželio „Pasaka“ vaikai, o trečiojoje – „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokinukai. Nuotaikos nesugadino net ir nepelnytas aukščiausias įvertinimas, pradžiugino paties Palangos miesto policijos komisariato viršininko Jurgio Kažio įteiktos dovanos. Turiningai praleidę laiką vaikai nepajuto kaip prabėgo laikas, o ir pareigūnų draugas Amsis suteikė didžiulio džiaugsmo, su kuriuo buvo sunku atsisveikinti.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Spalio 11 d.  „Baltijos“ pagrindinės mokyklos aštuntų klasių mokiniai dalyvavo orientacinėse varžybose „Ar pažįsti Palangą?“, skirtose Palangos atgavimo šimtmečiui paminėti, kurias organizavo istorijos mokytoja Aušra Liustrovienė ir geografijos mokytoja Asta Dobrovolskienė.


Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Trečiadienį, birželio 9 dieną Palangos „Baltijos“  pagrindinės mokyklos 1 – okai vyko į Palangos policijos komisariatą.


Dėl COVID-19 įvesto infekcijų plitimo ribojimo režimo dviem Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinėms klasėms – 2 A ir 1 emocijų ir raidos sutrikimų klasių mokiniams – lapkričio 3-13 d. bus taikomas nuotolinis mokymas (šių klasių mokiniai mokysis namuose).


Jau aštuntus metus skaičiuojanti Palangos ir Vokietijos Bergeno, Riugeno salos administracinio centro, partnerystė pastaraisias metais buvo pakylėta į naują lygmenį – abu miestai partneriai vis dažniau keičiasi delegacijomis, vis dažnesnės tampa vienų pas kitus moksleivių išvykos.


Gegužės 10 dieną „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko Palangos miesto pradinių (1-4) klasių III regioninis mokinių konkursas „Šviesoforas“. Konkurse dalyvavo 10 komandų iš viso regiono: Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos, Kretingos Vydmantų gimnazijos, Klaipėdos raj. Vėžaičių pagrindinės mokyklos, Klaipėdos raj. Priekulės Ievos Simonaitytės...


Pradinėje mokykloje susirinko Palangos miesto pailgintos dienos grupių (PDG) iš „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamosios ir specialiosios pagrindinės klasių, iš Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, žinoma, patys šeimininkai, pedagogai, tėveliai, svečiai. Popietėje siekėme ugdyti tautines vertybes, skatinome mokyklų, bendruomenės ir tėvų bendradarbiavimą...


Moksleivių klube – konkursas „Šviesoforas“

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 09 | Rubrika: O man ne dzin

Gegužės 7 d. Moksleivių klube vyko Palangos miesto pradinių (1-4) klasių mokinių konkursas ,,Šviesoforas“. Konkurse dalyvavo Palangos pradinės mokyklos, ,,Baltijos“ ir V. Jurgučio pagrindinių mokyklų komandos. II-ojo etapo pradinių (1-4) klasių ,,Šviesoforo“ konkurse dalyvavo 12 Palangos ugdymo įstaigų mokinių.


Pradinukų žinios apie saugų eismą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos moksleivių klube vyko pradinių klasių moksleivių saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ antrasis turas. Šiame konkurse dalyvavo pradinukai iš Pradinės, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos ir mokyklos-darželio „Pasaka“. Po kūrybingų ir naudingų užduočių, kurias vertino Policijos komisariato viešosios tvarkos ir eismo priežiūros pareigūnai, buvo išaiškinti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius