Prasidėjo kelio Klaipėda- Palanga remontas

"Palangos tilto" informacija, 2019-09-28
Peržiūrėta
1656
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jau prasidėjo kelio Klaipėda- Palanga remonto darbai. Juos baigti ketinama kitų metų pavasarį. Ilgą laiką šis ruožas, kad būtų saugu, buvo tik lopomas, šioje vietoje buvo pastatyti greitį ribojantys ženklai. Šią savaitę darbininkai nubraižė geltonas linijas, nukreipė eismą ir pradėjo parengiamuosius darbus. Taip prasidėjo remonto darbai valstybinės reikšmės magistraliniame kelyje A13 Klaipėda–Liepoja nuo 11,945 iki 19,057 km. Remontuoti asfalto dangą ėmėsi bendrovė "Eurovia Lietuva". Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir bendrovės "Eurovia Lietuva" pasirašyta sutartis, kurios vertė siekia apie 2,4 mln. eurų, įsigaliojo šiemet rugsėjo 11 d. Darbams atlikti duotas keturių mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo terminas.

Nuo gruodžio 15-osios iki kitų metų kovo 15 d. bus daroma pertrauka, kelininkai ją vadina technologine. Per keturis darbo mėnesius rangovas turės atlikti asfalto dangos paprastąjį remontą visu esamos asfalto dangos pločiu, įskaitant esamas greitėjimo, lėtėjimo juostas, kraštines saugos juostas ir autobusų stotelių įvažas, sutvarkyti kelkraščius, sankryžas ir nuovažas. Remonto metu eismas nukreipiamas iš vienos kelio pusės į kitą.

Kaip teigė Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos komunikacijos vadybininkas Saulius Jansonas, atlikus šiuos darbus kelias taps lygesnis, nebeliks nelygumų ir duobių, važiuoti automobiliu bus patogiau, saugiau, pagerės eismo komfortas. Šiame kelio ruože per parą vidutiniškai važiuoja 13 721 automobilis, 757 jų – sunkiasvorės transporto priemonės. Ne tik eiliniai vairuotojai, bet ir specialistai yra konstatavę, kad šio kelio būklė – labai prasta. Keliai aplink Klaipėdą pastaraisiais metais atnaujinami, tačiau ne visi jie po remonto pažymėti horizontaliuoju ženklinimu. Pasak S.Jansono, šią savaitę vyko kelio nuo Dituvos iki Klaipėdos ženklinimas.

Atliekant darbus greitis šiame ruože ribojamas iki 70 km/val. Jau senokai atnaujintas kelias nuo Klaipėdos iki Kretingalės, bet baltų linijų čia vis dar nėra. Pasak Kelių direkcijos atstovų, šiems darbams atlikti šiuo metu vykdomas pirkimas. Jei leis oro sąlygos, darbus planuojama baigti dar šiemet. Šiame kelyje su horizontaliojo ženklinimo darbais susijusių greičio ribojimų kol kas nėra.

"Klaipėda"

Jūsų komentaras:

A 2019-11-07 15:25 (IP: 78.57.246.139)
Kelias bus dar nesaugesnis, nes kažkodėl nedaromos lėtėjimo juostos sukti pvz. į Karklę, Dargužius ir t.t.??? ( jau buvus blogam keliui, ribojant greitį iki 70, važiuojant nuo Klaipėdos pusės nebuvo saugu nusukti į kairę link Karklės, o jei kelias bus lygus ir važiuos greitai, tai apie eismo saugumą net neverta kalbėti... ypač tokiu oru... kodėl neatsirado ten lėtėjimo juostų?)

Maryte Kiminiene 2019-10-25 14:05 ([email protected] / IP: 188.69.214.15)
Kelio remontas vyksta, tačiau toks vaizdas susidaro, kad gyventojai gyvenantys prie kelio Klaipėda - Palanga Normantų kaime yra pamiršti. Kadangi gyvenvietė dešinėje kelio pusėje gryžti ir išvažiuoti sudėtinga. Nėra kelio ženklų, nuorodų, visur uždėti koleliai. Anksčiau buvo sudėtingas pasukimas į dešinę, nes lėtėjimo juostos nėra, tik ženklas, kad avaringas ruožas. Dabar taip pat nesimato, kad būtų rengiama lėtėjimo juosta.

Taip pat skaitykite

„Ilgai laukta gera žinia palangiškiams ir miesto svečiams – netrukus prasidės iki gėdos nusidėvėjusio kelio  Palanga – Kunigiškiai  ruožo remonto darbai,“ – Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus skelbia įraše „Facebook“ („Meta“). Didesnė dalis remontuoti numatyto kelio ruožo eina per pačią Palangą, paskaičiuota, jog per parą keliu Palanga – Kunigiškiai vidutiniškai pravažiuoja 2880...


Praėjusių metų Kalėdoms atvykus į namus Ronžės gatvėje, Palangoje, nustebino kaimynystėje vykstantys statybos darbai – taip prasidėjo istorija, dėl kurios kurorte 20 metų namus turinti moteris kreipėsi į Aplinkos apsaugos komitetą, prašydama pagalbos.


Miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ kitų metų pavasarį imsis magistralinio kelio Šiauliai-Palanga rekonstrukcijos – bus atnaujintas beveik 2 km ruožas ties Vydmantų gyvenviete. Į pagrindinį šalies pajūrio kurortą vedantis kelias šiuo metu vertinamas kaip prastos būklės, todėl atlikus jo remonto darbus pagerės eismo sąlygos, važiuojant į...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Automobilių kelių direkcija už 3,4 mln. eurų iki šių metų pabaigos ketina remontuoti 7 kilometrų ilgio kelio Klaipėda-Palanga ruožą.


Prasidėjo kelio Klaipėda- Palanga remontas  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 28 | Rubrika: Miestas

Jau prasidėjo kelio Klaipėda- Palanga remonto darbai. Juos baigti ketinama kitų metų pavasarį.


Palangiškiai ir kurorto svečiai Baltijos kelio 30-metį nuotaikingo minėjo, rugpjūčio 23 d. už rankų susikibdami pajūryje. Gyvoji grandinė nusidriekė ant jūros tilto, Šventojoje – prie skulptūros „Žvejo dukros“.  


J. Piktuižio gatvės ir šaligatvių remontas, kurio tiek čia gyvenantys palangiškiai, tiek gatve važiuojantys ar praeinantys žmonės tikrai seniai laukė, sukėlė prieštaringų vertinimų. Vieni gyventojai prašė išsaugoti kiek įmanoma daugiau čia augusių senų medžių, kiti gi rūstauja, kad vidury šaligatvio paliktų „senolių“ neįmanoma apeiti ir...


Gyvuliška jėga išvertė penkis kelio ženklus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 13 | Rubrika: Kriminalai

Ankstyvą penktadienio rytą palangiškiai nustėro pamatę vandališko elgesio padarinius. Ramioje miesto dalyje ant žemės sugulė net penki kelio ženklai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius