Prie apleistų gydyklų – galimai nusižudžiusios palangiškės kūnas

„Palangos tilto” informacija, 2013-11-04
Peržiūrėta
2369
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prie apleistų gydyklų – galimai nusižudžiusios palangiškės kūnas

Praėjusio antradienio popietę prie Vytauto g. 170 stūksančio apleisto buvusių fizioterapijos gydyklų pastato, kurio angas, kiek jos bebūtų užkalamos, nuolat „prasikrapšto“ tiek neturintieji kur gyventi, tiek „smalsus“ Palangos jaunimas, rastas mirusios moters kūnas.
Kaip trečiadienio rytą „Palangos tiltui“ sakė Palangos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Organizacinio poskyrio specialistė Jurgita Rinkevičienė, žinia apie prie apleistų buvusių fizioterapijos gydyklų mirusią moterį pareigūnus pasiekė antradienį 13 val. 40 min.
„Žinoma, kad mirusioji – 1971 m. gimusi Palangos gyventoja. Kokia mirties priežastis, paaiškės po teismo medicinos ekspertų išvados. Žinoma, kad išorinių smurto žymių ant žuvusios kūno nerasta, spėjama, kad ji galėjo pasitraukti iš gyvenimo savo noru“, – sakė J. Rinkevičienė.
Kaip vėliau paaiškėjo, moteris gyventi į Palangą iš Telšių atvyko vasaros pabaigoje. Ji buvo išsiskyrusi su vyru, viena augino du vaikus, trečiasis buvo likęs pas tėvą. Moteris buvo bendravusi su Palangos vaiko teisių apsaugos tarnyba. Ji turėjo problemų, todėl Palangoje mokyklas pradėjusius lankyti jos vaikus globoti perėmė Telšių vaiko teisių apsaugos tarnyba.
Apleistas pastatas, prie kurio rastas moters kūnas, yra Palangos miesto savivaldybės žinioje.
Vicemeras Saulius Simė sakė tik trečiadienio rytą sužinojęs apie nelaimę ir nieko komentuoti negalintis, nes įvykio vietoje nebuvęs.
Nieko apie įvykį nežinojo nei Ūkio ir turto skyriaus vedėjas Kostas Jakubauskas, nei Viešojo skyriaus vedėjas Petras Keinys, apie nelaimę išgirdęs tik iš „Palangos tilto“.
Savivaldybės administracijos įpareigojimu UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbininkai kasmet po kelis kartus užkala šio pastato pirmojo aukšto angas – langus bei duris, tačiau norinčių landžioti po statinį-vaiduoklį tai neatbaido.
„Labai nejaukiai pasijutome sužinoję apie nelaimę, – prisipažino bendrovės direktorius Konstantinas Skierus. – Tačiau ką mes galime padaryti: ten nesargaujame. O jeigu žmogus nusprendė pasitraukti iš gyvenimo, prie jo sargą statyk nestatęs“.
K. Skierus minėjo, jog kas savaitę, o kartais – net po du kartus tenka važiuoti prie apleistų gydyklų ir iš naujo užkalinėti angas, nes nuolat randama po kelias lentas vienoje ar kitoje vietoje nuplėštas. Dažniausiai bandoma į pastatą patekti iš Vytauto gatvės pusės.

Jūsų komentaras:

Stanislava 2013-12-04 18:13 (IP: 89.204.155.132)
Savizudyde???? Ar prievarta pastūmeta į ją ???? Te atlygins Dievas tiems kurie kalti !!!!!!

Akivaizdžiai -: - štai kas neįgalūs ! -Valdžia!.. 2013-11-10 11:28 (. / IP: 86.100.60.112)
...strp.="Vicemeras Saulius Simė sakė tik trečiadienio rytą sužinojęs apie nelaimę ir nieko komentuoti negalintis, nes įvykio vietoje nebuvęs..Nieko apie įvykį nežinojo nei Ūkio ir turto skyriaus vedėjas Kostas Jakubauskas, nei Viešojo skyriaus vedėjas Petras Keinys, apie nelaimę išgirdęs tik iš „Palangos tilto“."... Savivaldybės administracijos įpareigojimu UAB „Palangos kom. ūkis“ darbininkai kasmet po kelis kartus užkala šio pastato angas...=Ir kam reikalingi tokie klerkai? mokame jiems solidžius atlyginimus...Tik pamiršta strp. paminėti - kieno aplaidumu!!! buvo šitaip nuniokiotas šias galingas,( taip reikalingas realibitacijai), pastatas?!Kažkas turi atsakyti, pagaliau, už tai! -Dabar landynė! ir tokių ar pan.įvykių- nepabaiga..

Taip pat skaitykite

Palangoje antradienį, atliekant kasimo darbus, rastas mirusio vyro kūnas, pranešė policija.


Palangoje namuose rastas moters kūnas.


Miške Palangoje rastas vyro kūnas. Įtariama savižudybė.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, apie 22.19 val. Medvalakio gatvėje, daugiabučio kieme, ant suoliuko, buvo rastas mirusio 41 metų vyro kūnas be išorinių smurto žymių. 


Palangoje renovuojamame pastate rastas žmogaus kūnas.


Trečiadienį, sausio 19-ąją, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, jog Palangos paplūdimyje aptiktas mirusios moters kūnas.


Balandžio 12 d., apie 18.21 val. Palangoje, Ligoninės g., miške, rastas mirusios 1953 m. gimusios moters kūnas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Policija informavo, kad pirmadienį, rugpjūčio 10 d., apie 17.33 val., Palangos paplūdimyje, ties Nemirseta, rastas, galimai, nuskendusio, 1993 m. gimusio vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, mirusiojo kūnas be smurto požymių


Palanga pasitinka didžiausią per 20 metų investuotoją – iki 2022 metų vietoje apleistų gydyklų, žinomų adresu Vytauto g. 170, iškils daugiau kaip 50 tūkst. kv. m užimsiantis gydyklų kompleksas, kuris bus didesnis net už projekto vystytojo, „Šiaulių banko“ antrinės įmonės UAB „Minera“, veikiančią sanatoriją „Eglė“ Druskininkuose.


Praėjusio antradienio popietę prie Vytauto g. 170 stūksančio apleisto buvusių fizioterapijos gydyklų pastato, kurio angas, kiek jos bebūtų užkalamos, nuolat „prasikrapšto“ tiek neturintieji kur gyventi, tiek „smalsus“ Palangos jaunimas, rastas mirusios moters kūnas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius