Projektas „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“ (FOTO GALERIJA)

Palangos tiltas, 2021-09-28
Peržiūrėta
1885
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Projektas „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“ (FOTO GALERIJA)

Rugsėjo 24 d. Palangos viešojoje bibliotekoje prasidėjo projekto „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“ mokymų ciklas, kuriame dalyvavo bibliotekų darbuotojai iš Skuodo ir Palangos. 

Pirmojo užsiėmimo metu dalyviai mokėsi ir tobulino žinias apie „LEGO Education WeDo 2.0“ robotikos konstruktorius. Lektorius LISPA mokyklos vadovas, Vaidas Baranauskas davė užduotis sukonstruoti ir užprogramuoti du robotus: šiukšlių automobilį ir dinozaurą.

 Taip pat buvo mokomasi kaip pagyvinti robotikos užsiėmimus bibliotekose. Mokymų dalyviai gavo naudingų patarimų, kaip įtraukti vaikus į kūrybinį mokymosi procesą, lavinti strateginius bei loginius įgūdžius. 

Palangos viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja lektoriui ir visiems dalyviams už turiningai praleistą laiką ir sėkmingą bendradarbiavimą. Kiti projekto „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“ mokymai numatomi spalio 6 d.

Projektą finansuoja: Lietuvos Kultūros Taryba ir Palangos miesto savivaldybė, remia UAB „Pajūrio Šaltinis“ ir „Kavinada“ (kavinė „Du Malūnai“). Informacinis rėmėjas – „Palangos tiltas“.

Akimirkas iš įvykusių mokymų galite pamatyti galerijoje. 

Lina Butkevičiūtė,

Palangos viešosios bibliotekos

Vaikų literatūros skyrius

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos gimtadienio akimirkos. Šventinio koncerto foto akimirkos

"Palangos tilto" informacija, 2023 04 08 | Rubrika: Miestas

Palangos gimtadienio akimirkos. Šventinis koncerto foto akimirkos. Aldo Kazlausko nuotraukos


Palangos viešoji biblioteka įgyvendina tęstinį bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo ir kompetencijų ugdymo projektą „Inovatyvios technologijos bibliotekoje 2“.


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Inovatyvios technologijos bibliotekoje 2“.


VšĮ Vytauto Kuso galerija-studija kviečia į renginį


Projekto „Inovatyvios technologijos bibliotekoje" veiklos jau pasiekė finišo tiesiąją. Todėl trumpame filmuke dalinamės įspūdžiais apie tai, ką pavyko išmokti ir kokių žinių pasisemti per visą projekto vykdymo laikotarpį.


Rugsėjo 24 d. Palangos viešojoje bibliotekoje prasidėjo projekto „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“ mokymų ciklas, kuriame dalyvavo bibliotekų darbuotojai iš Skuodo ir Palangos. 


Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“. Nuo rugsėjo iki gruodžio mėn. bibliotekoje vyks inovatyvių mokymų ciklas.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka rugsėjo 11 d. – spalio 3 d. kviečia į projekto „lapo pasakojimai: nuo medžio iki knygos“ renginius.  


Fotografija Palangoje turi gilias tradicijas, kuriai pamatus klojo ir buvusios I-osios vidurinės – dabartinės Senosios gimnazijos – foto-kino būrelis. Daug metų jam vadovavęs mokytojas Algimantas Želvys gimnazijos 90 metų jubiliejaus metu sakė, jog visi metai, kai jis vadovavo būreliui ir mokė fotografijos paslapčių jaunuosius fotografus, buvę puikūs. „Palangos...


Fotografija Palangoje turi gilias tradicijas, kuriai pamatus klojo ir buvusios I-osios vidurinės – dabartinės Senosios gimnazijos – foto-kino būrelis. Daug metų jam vadovavęs mokytojas Algimantas Želvys gimnazijos 90 metų jubiliejuje sakė, jog visi metai, kai jis vadovavo būreliui ir mokė fotografijos paslapčių jaunuosius fotografus, buvę puikūs. „Palangos tilto“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius