Rengiamas fotografų seminaras „Šventoji 2010“

„Palangos tilto“ informacija, 2010-04-16
Peržiūrėta
1751
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Balandžio 30-gegužės 2 dienomis Šventojoje vyks II-asis fotografų seminaras „Šventoji 2010“, kurią rengia asociacija „Palangos fotoklubas 750“ ir sveikatos centras „Energetikas“. Prieš dvejus metus pirmą kartą rengtas seminaras pasiteisino, tad norėdami pažymėti prasidėjusį pavasarį bei suteikti jam dar daugiau spalvų, fotomenininkai kviečia prisijungti ir turiningai drauge praleisti laiką.

 

Seminare „Šventoji 2010“ susirinkusieji bus supažindinami su įvairiais fotografavimo aspektais. Fotomenininkas Gytis Skudžinskas skaitys paskaitą „Duseldorfo fotografijos mokykla – nuo 50-ųjų iki šiandien“, archeologas Mikelis Balčius supažindins su Šventosios archeologinių IIIa.p.Kr.-XVIIa. radinių fotodokumentavimu, seminarą „Teisė į atvaizdą Lietuvos teismų praktikoje“ skaitys teisininkė Dalia Šukytė, o Klaipėdos universiteto lauko praktikų ir ekspedicijų skyriaus direktorius Jūratis Liachovičius – „Baltijos jūros Lietuvos teritorinių vandenų dugno sonarinės fotografijos ir povandeniniai tyrimai”. Fotografas Eugenijus Kavaliauskas suteiks naudingos informacijos, atskleidęs laukinės gamtos fotografavimo detales.

Seminaro koordinatorius Viktoras Večerskis priminė, jog prieš dvejus metus rengtame seminare dalyviai galėjo išbandyti save fotografuodami, mat gavę temą jie skubėjo ją įgyvendinti fotografijose būtent taip, kaip tik jie įsivaizduoja. „Svarbiausia – perteikti momentą“, - teigė V.Večerskis. Pasak jo, tokia kūrybiška užduotis bus ir šiais metais. Seminare dalyvaus ne tik palangiškiai, atvyks svečių ir iš Klaipėdos, Kauno, Tauragės.

Visi norintys sužinoti daug naudingos informacijos ir patys išbandyti savo jėgas fotografavimo srityje, kviečiami registruotis iki balandžio 26 dienos. Tel. 8 645 98037, 8 686 43419, el. paštu [email protected], [email protected]. Seminaro koordinatorius – Viktoras Večerskis. Daugiau informacijos www.fotoklubas750.lt.

Jūsų komentaras:

Priya 2012-07-19 00:31 ([email protected] / IP: 151.142.239.11)
siaip del to filmavimo traiki gera ideja.. nes atvykt ne visada gaunasi numatytu laiku ir siaip jeigu butu video jau butu pasirinkimas, zinoma jokiais budais nereiskai kad video turetu buti nemokamas.. pvz galetu kainuot pan kaip ir gyvai.. nu gal aisku fainiau butu kad keliais litais butu pigiau nes vis tik yra skirtumas kur gyvai o kur per telika as asmeniskai tai pvz visai neiko pries buciau kada nusipirkt koki idomesni seminara.. ipatingai jeigu seminaro cedantysis tuose reikaluose nusimano gerai tai kodel gi ne.. net jei pats si bei ta ismanai, kartais traiki galima nepasidiziuot ir nusipirkt ar ateit i seminara nes kitas koknkrecioj sriti gal geriau ismano uz tave.. kartais pastebejau verta i seminara nueiti netjei ten bus tau tik viena naudinga pamoka arba tik vienas pasakytas sakinys.. bet taip daznai ir buna kad geras vedantysis vienu sakiniu gali pataikit i tavo didziausia problema ir ja istipdyt, priverst tave susimastyt, o susimastydamas tu jau keli..

Taip pat skaitykite

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Lietuvos marketingo asociacija ir Palangos koncertų sale gegužės 17 d. kviečia į pirmą kartą rengiamą tokio pobūdžio konferenciją „Malonu‘23“. 


Šių metų pavasarį Šventojoje startavęs renginių ciklas „Šventoji - vėjų žemė“ baigia savo kelionę šventėje per Baltų vienybės dieną.


2022 m. gegužės 7 d. nuo 12.00 val. Iki 15.45 val. Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (MKL) kartu su Palangos miesto savivaldybe bei Lietuvos trenerių asociacija organizuoja edukacinį seminarą pajūrio kurorte, skirtą MKL treneriams, Palangos sporto centro specialistams, bendrojo ugdymo mokyklų kūno kultūros mokytojams ir Palangos miesto sporto organizacijų atstovams.


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Praėjusią savaitę Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos Jaunimo darbo centre vyko renginių ciklo absolventams „Būk matomas“ seminaras tema „Verslo ABC: bendrovės (įmonės) ir jų mokestinės procedūros“.


„Šventoji 2010“ - vasaros sezono atidarymas


Rengiamas fotografų seminaras „Šventoji 2010“  1

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 16 | Rubrika: Miestas

Balandžio 30-gegužės 2 dienomis Šventojoje vyks II-asis fotografų seminaras „Šventoji 2010“, kurią rengia asociacija „Palangos fotoklubas 750“ ir sveikatos centras „Energetikas“. Prieš dvejus metus pirmą kartą rengtas seminaras pasiteisino, tad norėdami pažymėti prasidėjusį pavasarį bei suteikti jam dar daugiau spalvų, fotomenininkai kviečia prisijungti ir turiningai drauge praleisti laiką.


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


Palangiškių fotografų darbai - Svetlogorske

„Palangos tilto“ informacija, 2009 11 23 | Rubrika: Kultūra

Lapkričio 20-ąją Kaliningrado srityje, Svetlogorske atidaryta asociacijos „Palangos fotoklubas 750“ fotografų darbų paroda „Baltija 2009“, kurioje eksponuojama 19 fotografijų, sukurtų liepos 10-12 dienomis vykusio fotožygio Baltijos pajūriu metu.


Šventoji pirmą kartą atvėrė vasarai duris

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 05 | Rubrika: Miestas

Vakar Šventojoje, „Kuršių kaime“, plazdančios vėliavos bei  besišypsanti pro debesis saulutė paskelbė, jog prasidėjo vasaros sezono šventė. Aikštėje šurmuliavo kermošininkai, siūlydami ne tik įvairiausius saldumynus bei skanumynus, bet ir tradicinius amatininkų dirbinius. Aikštyne jaunųjų krepšininkų komandos įnirtingai kovėsi gatvės krepšinio turnyre. Ypatingo dėmesio sulaukė ...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius