Rugilė, kambarių tvarkytoja Palangoje: "Valytojos, dirbančios privačiame sektoriuje, dažnai yra apsukamos aplink pirštą"

"Delfi", 2020-08-04
Peržiūrėta
1325
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rugilė, kambarių tvarkytoja Palangoje: "Valytojos, dirbančios privačiame sektoriuje, dažnai yra apsukamos aplink pirštą"

Rugilė, dirbanti kambarių tvarkytoja Palangoje, teigia delfi.lt, kad valytojos, dirbančios privačiame sektoriuje Palangpje, dažnai yra apsukamos aplink pirštą. „Nors prieš įsidarbinant yra žadama, kad valytojoms bus dosniai atlyginta už išdirbtus viršvalandžius, šis pažadas nėra išpildomas. Taip pat kambarinėms nesumokama už darbą per valstybines šventes“, – nusivylusi pasakoja Rugilė. Anot pagrindiniame Lietuvos kurorte dirbančios merginos, tvarkytojos yra apgaunamos ne tik dėl viršvalandžių: „Prieš pasirašant darbo sutartį, joje yra nurodoma, kad moterims bus mokama minimali alga, ir pažadama, kad atlyginimas žymiai išaugs dėl gaunamų priedų. Deja, parašą ant darbo sutarties padėjusios kambarinės turi tenkintis minimaliu atlyginimu ir susitaikyti, kad jokio priedo negaus“. Didžiausiu sunkumu savo darbe Rugilė įvardina didelį darbo krūvį: „Viešbutyje, kuriame aš dirbu, kambarinėms tenka tvarkyti didžiulį kiekį kambarių. Nors yra prašoma, kad nauji gyventojai atvyktų popiet, dažnu atveju jie į kambarį prašosi įleidžiami gerokai anksčiau. Mano kasdienį darbą lydi skubėjimas ir stresas.“

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Į "Sidabrinę gervę" šiemet pretenduoja ir filmas "Išgyventi vasarą", kurio siužetas vyksta ir Palangoje.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Rugilė, dirbanti kambarių tvarkytoja Palangoje, teigia delfi.lt, kad valytojos, dirbančios privačiame sektoriuje Palangpje, dažnai yra apsukamos aplink pirštą.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas