Šarūnas Vaitkus Mindaugui Skritulskui: „Ir vėl vasario 1-oji, ir vėl pasenai vieneriais metais!“

Palangos tiltas, 2022-02-01
Peržiūrėta
1784
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mindaugas Skritulskas ir Šarūnas Vaitkus
Mindaugas Skritulskas ir Šarūnas Vaitkus

Antradienį, vasario 1 dieną, palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas šventė 47-ąją gimtadienį. Ta proga Palangos meras ir M. Skritulsko bičiulis Šarūnas Vaitkus savo Facebook paliko žaismingą įrašą-gimtadienio sveikinimą.

„Ir vėl vasario 1-oji, ir vėl pasenai vieneriais metais! O gal geriau sakyti ne „pasenai“, o „dar labiau subrendai“? Kad ir kaip bandau tave vytis metų skaičiumi, deja, tuo pasidžiaugti galiu vos pustrečio mėnesio – atėjęs vasaris mano pastangas nubraukia, ir tu vėl pralenki mane. Tačiau jei lėktuvo salone atsisėdi priekyje, tai nereiškia, kad pirmas nuskrisi į tikslą – aš rankų nenuleidžiu ir esu rimtai nusiteikęs tave pasivyti lapkričio mėnesį,“ – sveikina Š. Vaitkus M. Skritulską.

„Kita vertus, ne metus reiškiantis skaičius yra svarbiausia žmogaus gyvenime. Svarbesni yra kur kas gilesni dalykai – tie, kurių neįmanoma įvertinti nei skaičiais, nei neretai aprašyti žodžiais. Pirmiausia tai – žmogiškumas, nuoširdumas, geranoriškumas, sukaupta patirtis... Tai – gyvenimo kelyje įspaudžiami žingsniai, mūsų darbai, mintys, o svarbiausia – mūsų mokėjimas save dalinti ir kitiems,“ – dėsto Š. Vaitkus.

„Nuoširdžiausiai sveikindamas gimimo dienos proga linkiu visuomet išlikti tokiam, koks esi. Būk sėkmingas, sveikas, mylintis ir mylimas artimųjų bei bičiulių, niekuomet nenustok siekti išsikeltų tikslų ir mokėk dalintis laime su aplinkiniais. Mėgaukis gyvenimu ir būk laimingas. Su gimimo diena, Mindaugai,“ – linki Š. Vaitkus M. Skritulskui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Informuojame, kad pradedami platinti Pranešimai apie rinkimus. Jie bus išnešioti po namus iki vasario 25 d.


Rugsėjo 1-ąją Palangos meras Šarūnas Vaitkus naująją Mokslo metų dieną pasidalino smagia žinute Facebook. Jis prisipažino, kad ši rugsėjo pirmoji – didelė šventė ir jo šeimai: „Jau atėjo laikas mūsų jaunėlei Ievutei sėsti į mažųjų mokinukų suolą, o vyresnėlei Gabijai jau paskutiniai mokslo metai Gimnazijoje. Tad šiandien mes su  žmona Vilma jau trečią sykį kulniavome į pirmąją klasę ir...


Į tiesų „Palangos tilto“ klausimą, ar kitais metais ves Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrių į naujus savivaldybės Tarybos rinkimus, Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas ir Palangos miesto meras, neatsakė.


Antradienį, vasario 1 dieną, palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas šventė 47-ąją gimtadienį. Ta proga Palangos meras ir M. Skritulsko bičiulis Šarūnas Vaitkus paliko žaismingą įrašą-gimtadienio sveikinimą savo Facebook.


Trečiadienį, gegužės 19 dieną, Vilniuje, Seime, su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen susitiko Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius ir viceprezidentas Šarūnas Vaitkus.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad sąskaitos už gautas paslaugas vasario mėnesį vėluos dėl AB „Lietuvos paštas“ vykdomų darbų diegiant automatizuotą siuntų skirstymą.


Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės skyrius informavo „Palangos tiltą“, kad Palangos mieste dėl smurto artimoje aplinkoje 2020 metais buvo pradėti 32, 2019 metais – 42 ikiteisminiai tyrimai; dėl vagysčių 2020 metais kurorte buvo pradėta 111, 2019 metais 100 ikiteisminių tyrimų. Dėl sukčiavimo 2020 metais buvo pradėti 3, 2019 metais – 10...


Kas nors pasakys, kad dovanos ir meras – du vienas kitam nederantys dalykai, tačiau miestų vadovai – ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus – jų, oficialių, gauna ir jos yra reprezentacinių išlaidų dalis. „Tačiau pernai oficialių dovanų meras Š. Vaitkus negavo, tik,“ – Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas sakė...


Nors 2020-ieji metai dėl koronaviruso pandemijos ir karantino buvo visiems istoriškai sunkūs, Šarūnas Vaitkus, didžiausio šalies kurorto, Palangos, meras tiki, kad Naujieji visiems bus geresni. „Nuoširdžiai linkiu, kad 2021 metais vėl galėtume drąsiai susitikti ir bendrauti, nedėvėdami veidus dengiančių apsauginių kaukių, lankyti renginius ir priimti...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus tikisi, kad valstybė laimės teisminius ginčus dėl Kurhauzo su jo bendrasavininku, Jackų šeimyna. Meras pokalbyje su „Palangos tiltu“ diplomatiškai nutylėjo, ar jam suprantama užimta Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) „tylėjimo“ pozicija po jos prezidento Dariaus Miklovo viešų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius