Savaitgalį Palangoje siautė krepšinio fiesta

Palangos tiltas, 2014-07-14
Peržiūrėta
317
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgalį Palangoje siautė krepšinio fiesta

Nuo penktadienio Palangos centrinė aikštė buvo virtusi improvizuota krepšinio aikštele: čia, mieste viešint FIBA pasaulio taurės turo renginiams ir stovyklaujant Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, vyko gausybė renginių, atrakcijų ir varžybų, svarbiausios kurių - jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių kova „Sprite“ talentų atrankoje.

„Palanga tapo savotiška Lietuvos krepšinio sostine. Viskas buvo vienoje vietoje – pasaulio taurė, nacionalinė rinktinė ir jaunieji talentai, kurie ateityje bus rimti pretendentai į Lietuvos vyrų ir moterų rinktines”, - sakė „Sprite“ talentų kovų koordinatorius Mindaugas Gobikas.

Berniukai, vaikinai, mergaitės ir merginos rungtyniavo pagal tris amžiaus kategorijas - 16-17 m., 14-15 m. ir 12-13 m. Jie kovėsi dėl vertingų prizų ir galimybės dalyvauti „Sprite“ talentų kovos finale.

„Sprite“ talentų kovos vyko šalia centrinės Palangos aikštės, kurioje buvo eksponuojama tikra pasaulio čempionų taurė, dėl kurios kovą baigiantis vasarai pradės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė.

Palangos etapo dalyviams dėmesio skyrė net tik daugybė kurorto svečių, bet ir Lietuvos rinktinės nariai bei legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.

Po pietų renginyje apsilankę Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjai Renaldas Seibutis ir Mindaugas Kuzminskas dalyvavo nuotaikinguose konkursuose. Baigiantis turnyrui apdovanojimus teikė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Darius Maskoliūnas ir V. Garastas.

Žiūrovai galėjo ne tik aistringai sirgti už jaunuosius krepšininkus, bet ir stebėti, kaip gimsta unikalus grafitis, nusifotografuoti su natūralaus dydžio LeBrono Jameso ir Muggsy Bogueso atvaizdais.

Visi „Sprite“ talentų kovų dalyviai Palangoje, kaip ir kituose miestuose, gavo po dvipusę krepšinio aprangą, kurios vertė yra apie 80 litų, ir po krepšinio kamuolį, kuris parduotuvėje kainuoja apie 50 litų.

Keturi geriausi savo amžiaus grupės krepšininkai galės kovoti dėl pagrindinių prizų – 17 tūkst. litų stipendijos ir kelionės į NBA rungtynes.

Artimiausias „Sprite“ talentų kovų etapas – liepos 20 d. Vilniuje.

„Sprite“ talentų kova finišuoja rugpjūčio 10 d. finalu Palangoje. Dalyviai kviečiami registruotis internetu www.sprite.lt. Registracijos kaina – 30 litų. Šįmet pirmąsyk dalyvio mokestį galima sumokėti ne tik SMS žinute, bet ir internetine bankininkyste.

 

„Palangos tilto“, lrytas.lt inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Nuo penktadienio Palangos centrinė aikštė buvo virtusi improvizuota krepšinio aikštele: čia, mieste viešint FIBA pasaulio taurės turo renginiams ir stovyklaujant Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, vyko gausybė renginių, atrakcijų ir varžybų, svarbiausios kurių - jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių kova „Sprite“ talentų atrankoje....


Aerobikos ir krepšinio fiesta Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2014 05 13 | Rubrika: O man ne dzin

Puikios nuotaikos ir trankių maršo ritmo vedamos, jau penkioliktą kartą,   daugiau kaip 200 Palangos senosios gimnazijos merginų padėjo abiturientams nuoširdžiai atsisveikinti su sporto sale.


„Vėtrungės” šokių kolektyvas jau septintus metus pasveikino Palangos senosios gimnazijos abiturientus paliekančius sporto salę, mat po atostogų jie jau sportuos lauko sporto aikštelėse.


XIII krepšinio turnyras

"Juozo alaus bravoras", 2010 09 08 | Rubrika: Kultūra

XIII krepšinio turnyras


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Praėjusią savaitę Šventojoje siautė būrys jaunuolių, atvykusių iš įvairių Lietuvos miestų. Nusiteikę šėlioti ir daug sužinoti, jie aktyviai dalyvavo jau penktąjį kartą rengtoje Žemaitijos akademijoje, įgavusioje optimistišką pavadinimą „Kartu mes galime daug“. Šiemet renginyje, vykusiame būtent Šventojoje, dalyvavo 334 dalyviai, panorę praleisti tris dienas itin naudingai ir be abejo...


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius