Savivaldybė siūlo darbą: reikalingi Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas ir savivaldybės vyriausiasis inžinierius (vyresnysis patarėjas)

Palangos tiltas, 2021-10-12
Peržiūrėta
2167
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savivaldybė siūlo darbą: reikalingi Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas ir savivaldybės vyriausiasis inžinierius (vyresnysis patarėjas)

Paskelbti konkursai į karjeros valstybės tarnautojų Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiojo specialisto ir savivaldybės vyriausiojo inžinieriaus (vyresniojo patarėjo) pareigas. Pagrindiniai skelbimai Valstybės tarnybos portale adresu https://portalas.vtd.lt/lt/vtdtemplatevtdkonkursai-319-319.html. Papildomi skelbimai Palangos miesto savivaldybės interneto svetainėje adresu http://www.palanga.lt skiltyje „Veikla ir aktuali informacija“ / „Darbo pasiūlymai ir karjera“

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paskelbti konkursai į karjeros valstybės tarnautojų Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiojo specialisto ir savivaldybės vyriausiojo inžinieriaus (vyresniojo patarėjo) pareigas.


Palanga liko be vyriausiojo architekto  1

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 06 09 | Rubrika: Miestas

Nuo pirmadienio Palanga vėl liko be vyriausiojo architekto – penktadienis, birželio šeštoji, buvo paskutinioji Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo Svajūno Bradūno darbo diena. Įsakymą atleisti valdininką iš pareigų pasirašiusi Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, patikinusi, jog kurorto vyriausiojo architekto...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius