Seimo narys Antanas Vinkus aplankė Palangos socialines įstaigas

Palangos tiltas, 2017-12-18
Peržiūrėta
467
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Seimo narys Antanas Vinkus aplankė Palangos socialines įstaigas

Pasitinkant didžiąsias metų šventes Seimo narys Antanas Vinkus kartu su savo padėjėja, Palangos miesto tarybos nare Elena Kuznecova aplankė Palangos socialines įstaigas. Ypatingai džiugiai nusiteikęs Seimo narys vyko į Palangos miesto ligoninę. Šiai įstaigai įvykdė savo seniai duotą pažadą – dovanota ligoninės Slaugos skyriui funkcinė medicininė lova, kuri palengvins slaugytojų darbą, bus patogesnė ligoniams. Su kolektyvu aptartos ligonių slaugos problemos, kiti aktualūs medicininiai klausimai. Seimo narys dėkojo darbuotojams už jų nelengvą darbą, atsidavimą ir tikrąjį žmogiškumą slaugant ligonius. Šv. Kalėdų proga visam kolektyvui linkėjo stiprybės, ramaus džiugesio pasitinkant šventes, o ligoniams ir jų artimiesiems – sveikatos, tikėjimo ir vilties.
Iš ligoninės Seimo narys A. Vinkus nuvyko ir į kitas Palangos socialines įstaigas – pabuvojo puikiai besitvarkančiame Palangos socialinių paslaugų dienos centre ir pasidalino kalėdinių švenčių laukimo akimirkomis su centro paslaugų gavėjais. Pabuvojo tvarkinguose ir šiltuose Globos namuose, kur bendravo su gyventojais, grožėjosi jų sukurta originalia prisiminimų kalėdine eglute ir kitomis pačių gyventojų sukurtomis kalėdinėmis puošmenomis. Apsilankė jaukiai įrengtame ir Kalėdinių švenčių proga pasipuošusiame sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos centre, kur praleido šiltas ir malonias akimirkas. Artėjančių Šv. Kalėdų proga pasveikino Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvą ir čia besigydančius ligonius.
Seimo narys A. Vinkus, dalyvaudamas Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos Gerumo akcijoje „Šilumos ir ramybės visiems!“, kurios metu Seimo nariai įsipareigojo įteikti vienkartines stipendijas gerai besimokantiems studentams iš daugiavaikių šeimų, savo 150 eurų kalėdinę stipendiją penktadienį Palangoje įteikė buvusiai Palangos senosios gimnazijos moksleivei Giedrei Urnikytei, studijuojančiai socialinius mokslus Klaipėdos universitete.
Vakare vyko į Klaipėdos Švento Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno bažnyčią, kur garbingo 65-ojo gimtadienio proga pasveikino brolį Benediktą Jurčį.

Elena KUZNECOVA
Seimo nario Antano Vinkaus padėjėja Palangoje

Jūsų komentaras:

Negražu 2018-02-03 19:06 (IP: 78.58.48.24)
Fotografuojasi seimo narys ant ligonio ranką uždėjęs, o žiūri į fotoobjektyvą, kas tai - ne reklama? Ar tas ligonis žino kur bus naudojama jo nuotrauka, ar davė sutikimą?

Socialines įmones darbuotoja 2017-12-26 10:56 (darb / IP: 78.57.230.163)
Kas iš tų kolektyvų lankymų ? Kas nuo to žmonėms dirbantiesiems ? Gal atlyginimus Vinkus gali pakelti ? Gal žmonėms mokesčius sumažinti ? Savireklama, o svarbiausia žmonės reikalingi nuotraukai pasidaryti, nes be nuotraukos ir žmonės nelabai svarbūs yra. Žmonės ne kvailiai ir viską supranta.

mukas 2017-12-22 16:10 (IP: 84.15.227.106)
o kaip dažnai Praną matėte Palangoje? ir dar lankantį kolektyvus?

Pažadukas 2017-12-22 12:28 (IP: 78.58.48.24)
O tiek daug žadėjo padaryti.......kol kas tik svireklama.

Falšas 2017-12-21 21:06 (falsas / IP: 78.57.230.163)
Ateina pasidaro nuotrauka ir išeina ir taip visada, vaidyba, vaidyba naujasis Palangos gelbėtojas apsireiškė.

Taip pat skaitykite

Spalio 26 d. Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ,,Boružėlių“ ir ,,Žiogelių“ grupės ugdytiniai, su dviem autobusais išvyko į Baltų mitologijos parką bei japonišką sodą, esančius Kretingos rajone.


Daugelio pensininkų bendrijos „Bočiai” narių pageidavimu, Savivaldybei suteikus autobusą, buvo suorganizuota išvyka į Pakruojo dvaro gėlių festivalį „Vasarvidžio nakties sapnas 2020”. Važiavome maršrutu Palanga, Kretinga, Plungė, Telšiai, Šiauliai, Pakruojis. Kelionės metu gido neturėjome, todėl patys senjorai, kurie turėjo žinių apie...


Siekiant užtikrinti būtinąją pagalbą Palangos miesto gyventojams karantino metu, dar praėjusią savaitę Savivaldybė numatė patalpas, kuriose saviizoliacijos laikotarpiui gali apsistoti Palangos miesto gyventojai, jei to negali padaryti namuose. Dėl šios paslaugos kreiptis tel. 8 615 59396.


Pasitinkant didžiąsias metų šventes Seimo narys Antanas Vinkus kartu su savo padėjėja, Palangos miesto tarybos nare Elena Kuznecova aplankė Palangos socialines įstaigas. Ypatingai džiugiai nusiteikęs Seimo narys vyko į Palangos miesto ligoninę. Šiai įstaigai įvykdė savo seniai duotą pažadą – dovanota ligoninės Slaugos skyriui funkcinė medicininė lova, kuri palengvins...


Praėjusį penktadienį, gruodžio 8 dieną, Antanas Vinkus, Seimo narys Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, dalyvavo viešbutyje „Vanagupė“ vykusiame tradiciniame Palangos moterų klubo LIONS paramos-labdaros vakare „Svajok baltai“, kurį LIONS organizavo kartu su Palangos „Rotary“ klubu. Renginio metu vyko meno kūrinių aukcionas, loterija. Surinktas...


Praėjusį ketvirtadienį, kovo 2 dieną, Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkaus lankėsi Palangoje. Įvyko vizitas galanterijos gaminių įmonėje UAB „Noda“. Seimo narys susitiko su įmonės darbuotojais, domėjosi gaminama produkcija, įmonės ryšiais su kitomis Europos valstybėmis. Aptarė įmonės problemas ir jų sprendimo galimybes.


Mažas mūsų kaimynystėje miestelis sulaukia dėmesio ne tik vasarą, bet ir žiemą. FK „Gintaras“ organizuoti turnyrai sukvietė į Šventąją virš 200 vaikų bei jų tėvelių iš Telšių, Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Mažeikių. Dėl daugybę gražių apdovanojimų varžytis atvyko netgi svečiai iš Latvijos – Vainotes, Grobinos, bei Liepojos. ...


Trečiadienio pavakare, prieš Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos susirinkimą, mero kabinete staiga mirė ilgametis savivaldybės tarybos narys 45 metų Giedrius Šatkauskas.


Praėjusiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje Savivaldybės administracijos direktorė pristatė šių metų kurorto biudžeto projektą. Nors, palyginti su praėjusiais metais, biudžeto pajamos bus puse milijono didesnės, padidėjus minimaliai algai bei kitoms ne vien su tuo susijusioms išlaidoms, asignavimai biudžetinių įstaigų išlaikymui bus 22 proc. didesni nei...


Seimo narys Pranas Žeimys: būtina kalbėtis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 17 | Rubrika: Miestas

Kaip „Palangos tiltui“ telefonu apibūdino Vilniuje įvykusią protesto akciją Seimo narys, valdančiajai daugumai astovaujantis Pranas Žeimys, mitingo, kurį organizavo šalies profsąjungos, pradžia buvo tvarkinga ir pakankamai taiki.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius