Sugedo telefonas? Neškite jį į „Tele2“ saloną!

Palangos tiltas, 2018-10-25
Peržiūrėta
899
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sugedo telefonas? Neškite jį į „Tele2“ saloną!

Visuose Lietuvos „Tele2“ salonuose galima ne tik apžiūrėti ir išbandyti išmaniuosius, įsigyti naują įrenginį ar paslaugą, bet ir palikti sugedusį telefoną remontui. Taisymas trunka greitai, o atliktiems darbams yra suteikiama 3 mėnesių garantija.
„Žinoma, įrenginys nėra taisomas salone, jis keliauja į „Telefonų priežiūros centrą“ sostinėje, tačiau tuo rūpinasi darbuotojai.Beje, mūsų remonto paslaugos yra teikiamos visiems, ne tik „Tele2“ klientams“, – sakė „Tele2“ Telefonų priežiūros verslo vadovasEvaldas Viselga.

Greita, profesionalu, patogu
Telefonui sugedus, jį tereikia atnešti į artimiausią savo mieste esantį „Tele2“ saloną. Sugedę įrenginiai yra sudedamiį specialias dėžutes, kurias salono darbuotojai sandariai užplombuoja ir išsiunčia į sostinę.
„Nepaisant gedimo, dėl kurioįrenginys pas mus patenka, specialistai papildomai patikrina ryšį, kitus telefono jutiklius, ekrano jautrumą lietimui, kamerą. Visa tai darome dėl klientų – kad jie atgautų tobulai veikiantį telefoną. Jei prieš gedimą įrenginiui galiojo garantija, po remonto pas mus – ji išlieka, o jei tokios nebuvo –suteikiame 3 mėnesių garantiją centre atliktiems darbams“, – pasakojo E. Viselga.
Dėl papildomų patikrinimų remontas netrunka ilgiau.Standartiniu atveju klientas atgauna savo telefoną per 3-5 darbo dienas nuo atidavimo taisymui, nesvarbu kokioje vietovėje begyventų.Be to, kiekvienam klientui, pridavusiam taisyti savo telefoną – yra pasiūlomas pakaitinis, kuriuo jis gali naudotis iki atgaus savąjį.

Išmaniesiems telefonams – dar išmanesnės technologijos
Šiuolaikiniai įrenginiai reikalauja ir inovatyvios priežiūros: pačių naujausių technologijų, originalių detalių ir savo sritį išmanančių profesionalų. Viso to tikėtis galima tik iš telefonų gamintojų sertifikuotų centrų.
„Svarbu atminti, kad po remonto neautorizuotojetaisykloje,telefonui yrapanaikinama garantija. Be to, niekas neprisiims atsakomybės, jei įrenginys kitą dieną ir vėl pradės neveikti. Net jei atrodo, kad telefonas sugedo nepataisomai – užsukite į „Tele2“ saloną. Darbuotojai patars ir pasiūlys pačią geriausią išeitį“, – sakė E. Viselga.
„Tele2“ Telefonų priežiūros centre galima taisyti visus „Samsung“, „Huawei“ „LG“, „Getnord“, „Coolpad“, „Meizu“, „Sony“ ir „Xiaomi“ įrenginius bei mygtukinius „Nokia“ telefonus. Garantinis ir negarantinis remontas čia atliekamas ne tik „Tele2“ pirktiems įrenginiams.

Jūsų komentaras:

Aurelija 2020-10-07 13:08 ([email protected] / IP: 172.69.190.65)
Sveiki turiu klausimą , ištiko tokia bėda kad telefonas veikia viskas kaip ir gerai bet viskas pasidarė pilka .. kur benueisi i kokia programa rodo nespalvota vaizdą .. telefono modelis iphone8 , telefonas kamputi yra šiek tiek įdužęs ar galejo papilkėti telefonas nuo to ? Bandžiau perkrauti resetinti niekas nepadeda ..

Taip pat skaitykite

Rudens pradžiai „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų išmaniajai televizijai, eSIM laikrodžiams ir telefonams, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Negalite patekti į namus ar automobilį, pametėte raktą, pamiršote seifo kodą ar sulaužėte spyną? Žinome, kad kiekviena sugaišta minutė yra svarbi, ir tikimės kuo greičiau išspręsti visas problemas bei išvengti didelių nuostolių.Manome, kad kiekviena situacija reikalauja skubios pagalbos, todėl jei susiduriate su uždarų durų situacija, nedvejodami susisiekite su mumis. Taupome jūsų laiką, esame...


Vasarai įsibėgėjus, „Tele2“ pristato patrauklių pasiūlymų įrenginiams, internetui ir išmaniajai televizijai. Nuolaidomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt


Prasidėjus šiltajam sezonui, „Tele2“ paruošė išskirtinių pasiūlymų elektriniams paspirtukams, išmaniems daiktams, telefonams ir išmaniajai televizijai. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Atėjus pavasariui, „Tele2“ paruošė išskirtinių pasiūlymų išmaniems daiktams, namų internetui ir ryšio stiprinimo įrangai. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt


Dirbant ir mokantis namuose ypatingai svarbus greitas ir kokybiškas interneto ryšys. „Tele2“ parengė daug naujų išskirtinių pasiūlymų neribotam internetui. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt


Visuose Lietuvos „Tele2“ salonuose galima ne tik apžiūrėti ir išbandyti išmaniuosius, įsigyti naują įrenginį ar paslaugą, bet ir palikti sugedusį telefoną remontui. Taisymas trunka greitai, o atliktiems darbams yra suteikiama 3 mėnesių garantija.


Šiais laikais telefonas yra nepamainomas beveik kiekviename mūsų žingsnyje. Ko gero, daugelis žino tą jausmą, kai išmanusis ima ir netikėtai sugenda.Taip nutikus,taisyklų toli ieškoti nereikia – sugedusį prietaisą galima atnešti į bet kurį „Tele2“ saloną.


Šiais visuotinės „mobilizacijos“ laikais būtų sudėtinga rasti mobilaus telefono kišenėje nesinešiojančio moksleivio. Ir nors prieš rugsėjo pirmąją Sveikatos apsaugos ministerija išplatino rekomendaciją mokykloms griežtai drausti mobiliuosius telefonus, daugelis „Palangos tilto“ kalbintų mokyklų vadovų pripažino, kad moksleiviai...


Mero telefonas prieš vaikų saugumą

Šarūnas VAITKUS, Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, 2010 05 22 | Rubrika: Miestas

Kokia pinigų suma Palangos savivaldybei yra per didelė? Pasirodo, apie 50 mln. litų biudžetą skaičiuojančio miesto savivaldybei pustrečio tūkstančio litų yra nepasiekiama suma. Tiek pinigų skubiai reikia Palangos pradinės mokyklos elektros instaliacijai atnaujinti ir įžeminimui įrengti. Dabar esanti sena instaliacija neatlaiko modernių mokyklos virtuvės įrengimų elektros poreikio. Neseniai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius