Šv. Valetino proga „Vivita“ dalija staigmenas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-02-17
Peržiūrėta
733
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nedidelis „Vivitos market“ kolektyvas, vadovaujamas išradingo ir nestokojančio idėjų direktoriaus Vytauto Gruzdžio, laikosi jau išbandyto principo, palangiškiams ir svečiams siūlo žaisti. Šių organizuojamų akcijų – žaidimų principas labai paprastas. Perki – laimi.

Pasak „Vivitos“ direktoriaus, nemažai miestelėnų atkreipė dėmesį į parduotuvėje siūlomas akcijas ir jau nepamiršta užpildyti kupono. „Šįkart krepšys kuponų buvo pilnut pilnutėlis, tad jaučiame, kad žmonėms patinka užsukti į parduotuvę, siūlančią įsigyti ne tik įvairiausių pasaulio vynų, ar originalesnių gėrimų, bet ir tiesiog išbandyti savo laimę“, - džiaugėsi parduotuvės vadovas.

Vytauto Gruzdžio teigimu, kolektyvas ateityje savo klientus malonins ir kitomis originaliomis akcijomis, kurių prizas bus originalus. Laimėtojai turės galimybė išvykti į ekstremalų safarį su visureigiais gamtoje. Akcijos laimėtojai bus išaiškinti gegužės 31 dieną.

Šalia parduotuvės įsikūrusi „Vivitos“ turizmo agentūra, pasak V.Gruzdžio, taip pat jau pasirengė naujojo turistinio sezono startui. Išleisti nauji katalogai, kuriuose daugybė įdomių pasiūlymų siekiantiems pamatyti platųjį pasaulį bei svečias šalis. Direktoriaus teigimu, agentūra kiekvienam keliautojui pagal poreikius ir norus, gali užsakyti kelionę į egzotiškas šalis. Pavasarį turistautojus ketinama nustebinti didžiulėmis nuo 10 iki 50 proc.nuolaidomis kelionėms.

Atvykstantys pailsėti į pajūrį taip pat neturėtų būti nuvilti „Vivitos“ teikiamomis paslaugomis. „Šiuo metu intensyviai dirbama dėl pramogų spektro pasiūlos, nes vien apgyvendinimo paslaugų aktyviam poilsiautojui nebepakanka,“ – ateities planais dalijosi direktorius.

„Vivitos“ vadovas V.Gruzdys dėkojo savo nuolatiniams pirkėjams bei klientams, patikindamas, kad kolektyvas stengsis jų nenuvilti ir kviesdamas užeiti akcentavo, kad prizai ir siurprizai lauks jų ir ateityje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pranešama, kad Palangoje pirmadienį buvo patvirtintas vienas naujas koronaviruso atvejis, kurorte šia liga šiuo metu serga 71 palangiškis.


Birželio pradžioje Palangoje ir Šventojoje atidarytos sezoninės „Rimi“ parduotuvės pirmąją rugsėjo savaitę baigia darbą ir užveria duris iki kitų metų. Keičiantis sezonui į įprastą darbo ritmą grįžta ir „Rimi“  Express  tipo parduotuvės, veikiančios Druskininkuose bei Vilniaus senamiestyje, Paupio rajone. Druskininkuose  žiemos sezonu „Rimi“ dirbs iki 21 valandos...


Nuo rugsėjo 7 dienos trumpės „Lidl“ parduotuvės, esančios Palangoje, Klaipėdos pl. 59, darbo laikas. Vasaros metu parduotuvė dirbo nuo 7 iki 24 valandos, o nuo rugsėjo vidurio pirkėjų lauks įprastu grafiku – nuo 8 iki 22 valandos.


Nuo birželio 1-osios kurortuose ir kai kuriose kitose „Iki“ parduotuvėse pirkėjų patogumui ilginamas darbo laikas. Prasidėjus šiltajam sezonui tam tikros parduotuvės dirbs iki 22:30 val. 8 įvairiose šalies vietose esančių „Iki“ parduotuvių darbo laikas nuo birželio 1-osios bus pailgintas ir jos dirbs iki 22 val. Visomis savaitės dienomis iki 22:30 val....


Nuo gegužės 1 dienos keičiasi „Lidl“ parduotuvės Palangoje darbo laikas. Atsižvelgiant į pirkėjų pageidavimus ir jų apsipirkimo patogumą, ši „Lidl“ parduotuvė darbą pradės anksčiau ir dirbs iki 24 val. Iki šiol, adresu Klaipėdos pl. 59, Palangoje esanti „Lidl“ parduotuvė dirbo nuo 8 iki 22 val., o prasidedant vasaros sezonui darbo laikas...


Registrų centro duomenimis, Palangoje šių metų spalį parduotos 215 patalpos (gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties, kurios apima ir netipinės paskirties būstą, pvz. viešbučių apartamentus), arba net 2,5 karto daugiau nei tuo pačiu metu pernai, kai buvo parduoti 86 objektai.


Šeštadienį Palangoje palangiškiai ir miesto svečiai turėjo neeilinę progą išvysti roko operą „Eglė“, kurią atkurtos Lietuvos šimtmečio proga dovanojo Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. Palangos koncertų salė buvo pilnutėlė, po roko operos žiūrovai neslėpė susižavėjimo.


Vakar įvyko Palangos savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 19 Tarybos narių. Mero Šarūno Vaitkaus siūlymu, darbotvarkė buvo papildyta dviem klausimais – dėl Kelių direkcijos skirto 1, 67 milijono litų miesto keliams ir gatvėms paskirstymo ir  administracinės komisijos prie miesto savivaldybės sudarymo.


Mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos padėkos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 06 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 5-ąją, klube „Ramybė“ Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo tradiciškai pagerbti Palangos miesto pedagogai. Jiems buvo skirti ne tik gražiausi sveikinimo žodžiai, bet ir padėkos raštai.


Šv. Valetino proga „Vivita“ dalija staigmenas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 02 17 | Rubrika: Miestas

Nedidelė maisto prekių parduotuvė „Vivita market“, įsikūrusi Vytauto gatvėje, nepaliauja stebinti ne tik savo nuolatinius pirkėjus, bet ir joje užsukančius į kurortą atkeliavusius svečius. Šv.Valentino –įsimylėjėlių dienos proga organizavo akciją, kurios metu perkantysis daugiau nei už 20 litų, turėjo galimybė žaisti loterijoje. Prizas – išties verta dovana įsimylėjėliams. Savaitgalis dviems...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius