Sveikatos ministras Aurelijus Veryga įsakė ir Palangos reabilitacijos centrams pasirengti koronavirusu sergančių ligonių priėmimui

Palangos tiltas, 2020-04-03
Peržiūrėta
3011
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtadienį, balandžio 2 d., dalis Palangos reabilitacijos centrų  ir sanatorijų gavo sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymą  būti pasirengusiems priimti  nesunkia koronaviruso forma sergančius ligonius - pradėti ruošti  jiems patalpas. Ministro sąraše nurodyti „Palangos Linas“, „Gradiali“ ir „Pušynas“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Esminė privalomuoju sveikatos draudimu apdraustų gyventojų teisė – gauti geros kokybės medicinos paslaugas, kurių išlaidas apmoka ligonių kasos. 


Ko gero, to  niekada Palangoje dar nebuvo – dvi dienas iš eilės kurorte lankėsi ministrai: ketvirtadienį, liepos 21 d., energetikos ministras Dainius Kreivys, o penktadienį, liepos 22 d. – Kultūros ministras Simonas Kairys.


Prieš daugiau nei pusmetį Palangoje nuvilnijo protestai prieš Vidaus reikalų ministerijos sprendimą likviduoti reabilitacijos centrą „Pušynas“.


„Jau šį ketvirtadienį (birželio 30 d.) Seime spręsis, ar kurortų sanatorijoms ir reabilitacijos centrams skambės laidotuvių maršas, ar pagrindinė visų kurortų pragyvenimo šaka bus nukirsta, ar vis dėlto sveikas protas paims viršų ir kurortai nebus žlugdomi,“ – savo Facebook įraše antradienį skelbia Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Anot jo, sveikatos priežiūros įstaigų tinklo reforma...


Kurorto gyventojai raginami jau dabar pradėti rengtis artėjančioms Užgavėnėms, juo labiau kad žiemos išvarymo šventė jau visai čia pat – kovo 1 d.


Penktadienį, birželio 11 d., Palangoje koronavirusu sirgo 22 asmenys, per parą naujų atvejų nebuvo registruota. Nuo pat pandemijos pradžios koronavirusu Palangoje sirgo 1 180 asmenys. 12 palangiškių mirė.


Karantinas mus uždarė namuose tarp keturių sienų ir, net jam laisvėjant, labiau žvalgomės į namų pusę. Priverstinė saviizoliacija veikia kiekvieną: nerimaujame, keiksnojamės, o nusiraminimo neretai ieškome sočiau valgydami ar...mylėdamiesi. Ko Palangoje tikėtis metų pabaigoje: kūdikių ar psichikos ligonių bangos? „Palangos tiltas“ ieškojo atsakymų pas seksologą...


Ketvirtadienį, balandžio 2 d., dalis Palangos reabilitacijos centrų ir sanatorijų gavo sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymą būti pasirengusiems priimti nesunkia koronaviruso forma sergančius ligonius - pradėti ruošti jiems patalpas. Ministro sąraše nurodyti „Palangos Linas“, „Gradiali“ ir „Pušynas“.


Tauragiškis Saulius Bagdonas, leidęsis per Lietuvą dėl vėžiu sergančių vaikų, užsukęs į daugelį miestų – neaplenkęs ir Palangos, – skleidęs žinią, jog prisidėti galime visi, savo žygį baigė. 41 diena, 1300 kilometrų ir daugiau kaip 20 tūkst. eurų vėžiu sergantiems vaikams. Toks yra „1000 km Širdies žygio“ rezultatas.


Valstybinės ligonių kasos atstovai susitiko su vietos medikais aptarti opiausių problemų

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 06 30 | Rubrika: Miestas

Antradienį, Klaipėdos Jūrininkų ligoninės (KLJ) Palangos departamente lankėsi bei opiausias problemas aptarė Valstybinės ligonių kasos (VLK) atstovai. Su KLJ Palangos departamento vedėju Remigijumi Kirstuku, skyriaus vedėja Laimute Ežerinskiene bei S. Kulikauskienės bendrosios praktikos gydytojų centro savininke Sondra Kulikauskiene susitiko VLK Sveikatos priežiūros paslaugų departamento...


Renginių kalendorius