Šventojoje tvarkomas Mokyklos gatvės šaligatvis

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012-09-24
Peržiūrėta
1872
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šaligatvis turėtų būti baigtas iki lapkričio vidurio.
Šaligatvis turėtų būti baigtas iki lapkričio vidurio.

Miestą prižiūrintys Palangos komunalininkai kibo į darbus Šventojoje. Savaitės pradžioje ėmęsi tvarkyti Mokyklos gatvės šaligatvį, šią pėstiesiems skirtą dalį atnaujinti jie žada iki lapkričio vidurio. 
„Šis šaligatvis buvo tikrai prastos būklės, dėl to sulaukdavome nemažai šventojiškių nusiskundimų – plytelės senos, šaligatvio bortai išsiklaipę“, – pripažino UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.
Kurorto komunalininkai ne tik naujomis plytelėmis išklos prastos būklės šaligatvio atkarpas, kurių bendras ilgis – maždaug 400 metrų, bet ir išraus šalia esančius kelmus, taip pat sutvarkys žalią veją.
Šventojoje miesto tvarkytojai dar šiemet numato atlikti ir daugiau darbų – už maždaug 50 tūkst. litų rekonstruoti elektros apšvietimo linijas.
„Tai – ne vieninteliai darbai, kurie turėtų prasidėti šiais metais, – paminėjo Šventosios seniūnas Eugenijus Čilinskas. – Buvo paskelbtas konkursas parinkti rangovą Kalgraužių keliui rekonstruoti ir asfaltuoti. Dabar laukiame jo rezultatų, ir tikimės, kad šiemet bus suspėta atlikti parengiamuosius darbus – suvežti gruntą, sutvarkyti vandens nutekėjimo sistemą, griovius, o jau kitąmet lauksime asfalto“.
Pasiteiravus, kokie dar gatvių, jų dangų ar šaligatvių remonto darbai artimiausiu metu turėtų būti pradėti miestelyje, seniūnas tik atsiduso: „Tvarkyti reikia labai daug ką. Dabar gi bene labiausiai – ir jau ne pirmi metai laukiama, kada bus parengtas Jūros gatvės rekonstrukcijos projektas“.
   

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žuvėdrų gatvė Šventojoje tapo patogesnė bei saugesnė – baigti šios maždaug 860 metrų ilgio gatvės remonto darbai.


Dėl COVID-19 įvesto infekcijų plitimo ribojimo režimo dviem Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinėms klasėms – 2 A ir 1 emocijų ir raidos sutrikimų klasių mokiniams – lapkričio 3-13 d. bus taikomas nuotolinis mokymas (šių klasių mokiniai mokysis namuose).


Pagrindinė miesto gatvė – Vytauto g. – netrukus taps draugiškesnė pėstiesiems – šiuo metu intensyviai vyksta atkarpos nuo Bangų g. iki Kastyčio g. šaligatvio remonto darbai. Šaligatvis bus sutvarkytas vakarinėje minėtos Vytauto g. atkarpos pusėje.


Vanagupės gatvėje triūsia darbininkai, tad dar šiemet dalis šios gatvės taps gražesnė bei patogesnė tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems – atkarpose nuo Klaipėdos pl. iki Vytauto g. ir nuo Vytauto g. iki Šilo g. bus atnaujinta asfalto danga bei šaligatviai dešinėje gatvės pusėje.


Vanagupės gatvėje šiuo metu triūsia darbininkai – atnaujinamas šios gatvės šaligatvis, besitęsiantis nuo Vytauto g. iki Lino tako. Artimiausiuose Savivaldybės planuose, jei viešieji pirkimai vyks sklandžiai – dar šiemet atnaujinti ir dalį važiuojamosios Vanagupės gatvės dangos.


J. Piktuižio gatvės ir šaligatvių remontas, kurio tiek čia gyvenantys palangiškiai, tiek gatve važiuojantys ar praeinantys žmonės tikrai seniai laukė, sukėlė prieštaringų vertinimų. Vieni gyventojai prašė išsaugoti kiek įmanoma daugiau čia augusių senų medžių, kiti gi rūstauja, kad vidury šaligatvio paliktų „senolių“ neįmanoma apeiti ir...


Jūros gatvės rekonstrukcija Šventojoje vyksta sparčiai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 09 11 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio viduryje prasidėjusi visų šventojiškių laukta Jūros gatvės rekonstrukcija sparčiai juda į priekį – kaip patikino darbus atliekančios UAB „Žemkasa“ technikos direktorius Vitas Ramanauskas, jeigu orai leis, šiemet suplanuota sutvarkyti atkarpa nuo Ošupio tako iki Mėguvos gatvės gali net „pailgėti“ pora šimtų metrų.


Ar Tarybos nario ir advokato Aleksandro Jokūbausko, turinčio advokato kontorą Senojo turgaus gatvėje, siekis atimti ją ir vėl atiduoti automobilininkams tenkina tik jo asmeninius interesus, ar Palangos savivaldybė, atiduodama gatvę pėstiesiems, pažeidė kai kurių gatvės gyventojų ir verslininkų interesus? Nesulaukę jiems palankių savivaldybės Eismo saugumo komisijos bei Savivaldybės...


Šventojoje tvarkomas Mokyklos gatvės šaligatvis

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 24 | Rubrika: Miestas

Miestą prižiūrintys Palangos komunalininkai kibo į darbus Šventojoje. Savaitės pradžioje ėmęsi tvarkyti Mokyklos gatvės šaligatvį, šią pėstiesiems skirtą dalį atnaujinti jie žada iki lapkričio vidurio. 


Miesto komunalininkai kibo į pavasario darbus ir jau žvalgosi į sezono darbus. „Remontuojame persirengimo kabinas, pliažo įrangą, šiukšliadėžes, suolus, tvarkome  takus vedančius į kopas“, – „Palangos tiltui“ sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius