Šventosios sporto aikštynas – dovana mokyklai ir visai bendruomenei

Palangos tiltas, 2018-06-29
Peržiūrėta
2528
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventosios sporto aikštynas – dovana mokyklai ir visai bendruomenei

Birželio viduryje baigtas dar vienas Šventosios pagrindinės mokyklos sporto aikštyno įrengimo darbų etapas – greta mokyklos įrengti šiuolaikiški bėgimo takai, padengti gumine, pralaidžia vandeniui danga su integruota 100 metrų bėgimo tiesiąja ir šuolio į tolį sekcija. Šie įrenginiai papildė daugiafunkcinį sporto ir laisvalaikio kompleksą Šventojoje, skirtą ne tik šventojiškiams, bet visiems į miestelį atvykstantiems aktyvaus poilsio mėgėjams.

Pastarieji metai atnešė pokyčių
Kaip anksčiau pasakojo Šventosios pagrindinės mokyklos direktorė Valda Šarkienė, ilgus metus esminė Šventosios pagrindinės mokyklos problema buvo šiuolaikiško lauko sporto aikštyno stoka.
„Ilgą laiką kūno kultūros pamokos ir neformaliojo ugdymo užsiėmimai buvo vykdomi uždaroje patalpoje, sporto salėje arba mokyklos teritorijoje esančiame sporto užsiėmimams nepritaikytame lauke“, – teigė ji. Taip pat Šventojoje nebuvo ir nė vieno tokio mini sporto komplekso ar kitos panašaus pobūdžio daugiafunkcinės erdvės, kurioje būtų suteiktos galimybės savarankiškai ir kokybiškai sportuoti vietos gyventojams bei poilsiautojams.
Tačiau pastarieji keleri metai atnešė pokyčių – Palangos miesto savivaldybė, įvertinusi Šventosios pagrindinės mokyklos stadiono modernizavimo poreikį ir perspektyvos galimybes, apsisprendė iš esmės pagerinti sporto sąlygas ne tik mokiniams, bet ir visiems Šventosios bendruomenės nariams, poilsiautojams, aktyviai užsiimantiems sportine veikla bei propaguojantiems sveiką gyvenseną.

Pagerintos sąlygos
„Gerinti Šventosios sporto kultūros sąlygas imta prieš kelerius metus, tad naujai įrengti bėgimo takai – jau ne pirmasis šventojiškių ir poilsiautojų sveikatinimo traukos objektas, – teigė V. Šarkienė. – Pirmasis postūmis buvo 2011 m., kuomet Palangos miesto savivaldybės iniciatyva greta mokyklos buvo įrengta universalios dangos futbolo aikštelė. Vėliau, 2013–2014 metais, miestelis praturtėjo dirbtinės dangos krepšinio aikštele, gimnastikos įrenginiu ir lauko treniruokliais. Kitoje gatvės pusėje įsikūrė moderni vaikų žaidimų aikštelė. O 2016 m. prasidėjo naujų bėgimo takų įrengimo darbai, kurie galutinai baigti vos prieš 2 savaites ir jau sulaukė didelio būrio sporto entuziastų“.
Visus darbus finansavo Palangos miesto savivaldybė. Artimiausiu metu sporto aikštyną papildys mažosios architektūros elementai – suoliukai, informaciniai stendai, šiukšliadėžės ir kita.

Pačiame miesto centre
Šis sveikatinimo ir sporto priemonių kompleksas įrengtas ir pritaikytas bendruomenės bei svečių poreikiams centrinėje Šventosios miesto dalyje.
„Nepaprastai džiaugiamės, kad mūsų mokiniai ir Šventosios bendruomenė turi savo miestelio modernų ir šiuolaikišką daugiafunkcinį mini sporto kompleksą. Šis sporto aikštynas – ne tik geriausia dovana mokyklai 80-mečio proga, bet ir puiki galimybė visai bendruomenei bei čia atvykstantiems svečiams praplėsti laisvalaikio praleidimo galimybių spektrą“, – pasidžiaugė mokyklos direktorė V. Šarkienė.

Palangos miesto savivaldybės inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto kompleksas (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2024 05 11 | Rubrika: Miestas

Palangos jaunuoliai nuo šiol turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviam laisvalaikiui – Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas. Jujo džiaugiasi ne tik jaunimas, bet ir kiti bendruomenės nariai, kurorto svečiai.


Daina Eimanavičienė vadovauja bendruomenei „Palangos santarvė“ jau dešimtmetį.


Naująją aktyvaus laisvalaikio praleidimo erdvę ekstremalaus sporto mėgėjai galės išbandyti jau netrukus, kadangi rangovai ją įrengti turi iki vasaros. 


Gruodžio 21 dieną, trečiadienį, 18:30 val. Palangos sporto centre vyks LKL varžybos Gargždų „Gargždai“ - Kauno „Žalgiris“, rungtynių pertraukos metu LKF prezidentas Vydas Gedvilas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir treneris Regimantas Juška tars sveikinimo žodžius visai krepšinio bendruomenei. 


Planuojama, kad neilgai trukus Palanga turės modernų ekstremalaus sporto aikštyną – jau yra paskelbtas konkursas šio aikštyno projektavimui, laukiama projektinių pasiūlymų.


Birželio viduryje baigtas dar vienas Šventosios pagrindinės mokyklos sporto aikštyno įrengimo darbų etapas – greta mokyklos įrengti šiuolaikiški bėgimo takai, padengti gumine, pralaidžia vandeniui danga su integruota 100 metrų bėgimo tiesiąja ir šuolio į tolį sekcija. Šie įrenginiai papildė daugiafunkcinį sporto ir laisvalaikio kompleksą...


Jau netrukus prasidės Šventosios pagrindinės mokyklos sporto aikštyno rekonstrukcijos darbai. Darbų pradžia numatyta kitą savaitę.


Gegužės 15-ąją, Šeimos dieną, Šventosios pagrindinės mokyklos ir miestelio bendruomenė rinkosi į koncertą „Šeimos glėby“, kurį savo mylimiems tėveliams, seneliams ir kitiems šeimos nariams dovanojo Šventosios lopšelio darželio „Sigutė“ vaikučiai (vad. A. Valaitienė, A. Sungailienė, M. Kažienė), Palangos S. Vainiūno meno mokyklos...


Penktadienio popietę mažieji futbolininkai skubėjo į Šventąją, kurioje oficialiai atidaryta sporto aikštė. Miesto meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Saulius Simė linkėjo vaikams pasiekti gerų sportinių rezultatų.


Kuprinė, mokyklinė apranga, sąsiuviniai, aplankalai, rašikliai, piešimo reikmenys - tik dalis prekių, kurių prireikia būsimam pirmokui. „Palangos tiltas“ nusprendė pasižvalgyti po Palangos parduotuves bei pasidomėti mokyklai skirtų prekių pasiūla ir kainomis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius