Tarptautinės savanorių dienos proga pagerbti kurorto savanoriai

Palangos tiltas, 2023-12-07
Peržiūrėta
1011
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Radvilės Kucevičiūtės nuotr.
Radvilės Kucevičiūtės nuotr.

Gruodžio 5 d. minima Tarptautinė savanorių diena. Jau trečius metus susitinkame pasidžiaugti kiekvienu iš jūsų ir pasisemti to gėrio bei šilumos, kurį dalinate ištisus metus. 

Renginys skirtas visiems 2023 m. Palangos miesto savivaldybėje savanoriavusiems asmenims, jų draugams, pažįstamiems ir visai bendruomenei. Šiais metais mažiausiai 150 skirtingo amžiaus savanorių padėjo Palangoje. Smagu, kai yra ir nuolatinių, reguliarių savanorių ir vis naujų vardų ir veidų.

Šiais apdovanojimais siekiama išskirti geriausius savanoriškos veiklos pavyzdžius, viešinti savanoriškos veiklos galimybes Palangoje, skatinti domėtis savanoryste Palangoje.

už išjaustą ir sąmoningą savanorystę - Regina Benetienė ir Aristida Paulauskienėuž atsakingą ir nuoseklią savanorystę - Liudvina Misenkienė ir Daiva Sangavičienėuž sutelkiančią, vienijančią ir praturtinančią savanorystę - Agnė Padaigaitėuž atsakingą, aktyvią ir palaikančią savanorystę - Gražina Jonaitienėuž savanorystės tradicijų puoselėjimą šeimoje - Viktorija ir Edvardas Gedvilai, Robertas ir Motiejus Aleksandravičiaiuž savanorystę, kuri vienija - Natalia Zhupan ir Oksana Sapozhynska, Olena Milashiutėuž atsakingą ir patikimą savanorystę, kuri vienija - Luanna Statsenkouž savanorystę, kuri gydo ir teikia viltį - Arijana Stonkuvienėuž įtraukiančią ir praturtinančią savanorystę - Judita Aleksandravičienėuž savanorystę, kuriai nėra amžiaus ribų - Undinė Grikpidienėuž savanorišką pagalbą renginių metu - Elena Kaminskaitėuž dinamišką ir įvairiapusišką savanorystę - Mėta Malinauskaitėuž sutelkiančią ir įtraukiančią savanorystę - Enrika Grybauskaitėuž kryptingą ir praturtinančią savanorystę - Dovydas Vileikisuž sėkmingą savanorystės kelio pradžią - Meda Mickevičiūtėuž jautrią, atvirą ir bendruomenišką savanorystę - Neringa Užomeckienė,už savanorystės vertybių puoselėjimą ir savanoriškos veiklos sklaidą - Palangos Caritas vadovė Vilma Vorienė ir jos komanda, Lietuvos Raudonojo kryžiaus Klaipėdos skyriaus Palangos savanorių grupės vadovė Lilija Žukauskienė ir jos komandauž savanorystės vertybių puoselėjimą – Maltos ordino pagalbos tarnybos Palangos grupės vadovė Aušra Liustrovienė ir jos komandauž sėkmingą savanoriškos veiklos Palangoje startą ir savanorystės vertybių puoselėjimą - „Maisto banko“ Palangos skyriaus koordinatorė Rima Blinstrubienė ir jos komandauž socialiai atsakingą, iniciatyvią ir sutelkiančią savanorystę - MB Sporto „Kopa“ vadovas Matas Gailevičius ir visa komanda.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Motinos dieną galima švęsti įvairiais būdais, tačiau sunku įsivaizduoti šią progą be gerai parinktos dovanos. Tai puikus metas parodyti mamai dėkingumą ir maloniai ją nustebinti. Kokią Motinos dienos dovaną pasirinkti? Į ką atkreipti dėmesį? Kaip išrinkti dovaną Motinos dienos progai?


Gruodžio 5 d. minima Tarptautinė savanorių diena. Jau trečius metus susitinkame pasidžiaugti kiekvienu iš jūsų ir pasisemti to gėrio bei šilumos, kurį dalinate ištisus metus. 


Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos proga Klaipėdos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnyboje gegužės 4 d. 9-16:30 val. organizuojama atvirų durų diena. 


Valstybės dienos proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma antradienį, liepos 6-ąją, pakviesti į Prezidentūrą bendravo ir su Ukrainos Prezidentu Volodomyr Zelensky.


Mielieji, nuoširdžiai sveikinu Lietuvos valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės dienos proga!


Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Praėjusį penktadienį, spalio 1 d., miesto meras Šarūnas Vaitkus Šiandien ir vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas pasveikino Palangos miesto policijos pareigūnus profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga. Visų palangiškių vardu kurorto vadovai padėkojo pareigūnams, už nelengvą, bet visuomenei labai svarbų darbą bei palinkėjo sėkmės tieks...


Policijos dienos proga - sveikinimai kurorto pareigūnams

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 02 | Rubrika: Miestas

Palangos policijos pareigūnai, kartu su kolegomis visoje šalyje spalio 2 d. minintys profesinę šventę – Angelų sargų dieną – sulaukė Palangos miesto savivaldybės vadovų sveikinimų ir padėkų.    


Palangos miesto garbės piliečiai Vitalius Bernardas Litvaitis ir Romualdas Budrys kurorto gyventojų vardu pasveikinti gimimo dienos proga. Penktadienį, liepos 26 d., net du Palangos miesto garbės piliečiai – Vitalius Bernardas Litvaitis bei Romualdas Budrys – minėjo savo gimtadienius. Ta proga penktadienį visų palangiškių vardu juos pasveikino Palangos miesto meras...


Mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos padėkos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 05 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 5-ąją, klube „Ramybė“ Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo tradiciškai pagerbti Palangos miesto pedagogai. Jiems buvo skirti ne tik gražiausi sveikinimo žodžiai, bet ir padėkos raštai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius