TS-LKD partijos Palangos skyriaus taryba vienbalsiai pašalino Veroniką Skeberdytę iš TS-LKD

"Palangos tilto" informacija, 2021-12-15
Peržiūrėta
4317
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Veronika Skeberdytė
Veronika Skeberdytė

 Trečiadienį, gruodžio 15 d., TS-LKD partijos Palangos skyriaus taryba vienbalsiai pašalino Veroniką Skeberdytę iš TS-LKD. Skyriaus tarybos narys sakė „Palangos tiltui: „Nuo komentarų susilaikysiu, kadangi tai yra partijos vidaus klausimas. Tik galiu konstatuoti, kad tai nėra susiję vien tik su nevienareikšmiškai vertinama informacija apie Veroniką, kuri tapo žinoma net plačiai Lietuvos visuomenei.“

Žurnalistas Skirmantas Malinauskas savo tinklalaidėje paskelbė, kad vidaus reikalų ministrės A. Bilotaitės bendražygė ir Šventosios seniūnė V. Skeberdytė jau kelerius metus bando padėti savo sugyventinio tėvams atgauti žemę, kuri dabar esą šiuo metu priklauso poilsio ir reabilitacijos centrui „Pušynas“ – vienai iš sanatorijų, kurių VRM nori atsikratyti. 

 „Dabar turiu ką veikti su melagingai paskleista informacija dėl nuosavybės teisių atkūrimo, kur neva mano vaikų senelių žemė patenka į „Pušyno“ sklypą. Yra ruošiami skundai į atitinkamas institucijas dėl melagingos informacijos skleidimo ir šmeižto. Čia visai kita teritorija „Pušyno“ sklypo gretimybėje, tad čia yra totalus melas. S. Malinauskui aš pasakiau, kad jis paneigtų, žmogiškai kreipiausi. (...) Ir jis jeigu net nenori komunikuoti, nenori pasitikslinti ir jis toliau pučia melą, paskleistą Šarūno Vaitkaus (Palangos savivaldybės mero – Alfa.lt), tai ką belieka daryti? Nėra ką kalbėti su tokiu žmogumi“, – piktinosi V. Skeberdytė.

 Pasak S. Malinausko, V. Skeberdytė, nors ir yra nesusituokusi, augina tris sūnus, kurių vieni iš senelių yra Hermenegilda ir Petras Liutikai. 

Tinklalaidininkas tikina, kad H. Liutikienė, atstovaujama V. Skeberdytės, 2019 m. kreipėsi į Palangos miesto administraciją dėl „Laisvos neužstatytos žemės“, tai yra Žvejų g. 1, sklypo – „Pušyno“, grąžinimo, nes šios žemės anksčiau priklausė jiems. V. Skeberdytė klaidina visuomenę ir žiniasklaidą, rodydama negaliojantį dokumentą.

S. Malinausko teiginius patvirtino ir Palangos miesto savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas pavaduotojas Vytautas Korsakas.

„V. Skeberdytė klaidina visuomenę ir žiniasklaidą, rodydama negaliojantį dokumentą. Remiantis Nacionalinės žemės tarnybos pateikta kartografine medžiaga, V. Skeberdytės vaikų senelių posesija kerta ir „Pušyno" sklypą. Likvidavus įstaigą, įsigaliotų 2004 m. gruodžio 22 d. Lietuvos aukščiausiojo teismo nutartis, pagal kurią privalėtų būti atkurtos nuosavybės teisės į sanatorijai „Pušynas" suformuotą žemę, įskaitant ir tą dalį, į kurią pretenduoja V. Skeberdytės vaikų seneliai“, – Alfa.lt teigė V. Korsakas. 

VRM mėnesio pradžioje paskelbė atsisakanti penkių pavaldžių viešųjų įstaigų, kurios esą atlieka ministerijai nebūdingas funkcijas. A. Bilotaitė skelbė, kad Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“ ir VRM poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ bus likviduotos, o jų turtas perduotas Turto bankui. 

 

Jūsų komentaras:

Tiesa yra svarbu 2021-12-21 20:02 (IP: 162.158.202.250)
Ir kam reikia taip meluoti Bilotaitei ? Iš pradžių sako, kad lyg ir nepažįsta, vėliau gerai pergalvojo ir pasirodė, kad labai net gerai pažįsta ir netgi į patarėjas kvietėsi. Kur motinos Agnės skaidrumas, tiesa, moralė ? Kur ? Visus visada pati kritikuodama ?

Kl 2021-12-20 19:41 (IP: 198.41.242.196)
Šalinkite ją ir iš Švetosios, o tai uosto pinigus suės

sunku 2021-12-17 10:00 (IP: 162.158.91.203)
buti niuho boba. nuomone

Žmoga-žopa 2021-12-15 22:31 (IP: 162.158.88.212)
Seniai reikėjo ir taip per ilgai laikė.

Adelina 2021-12-15 21:21 (IP: 162.158.88.162)
Svetima gėda !!!!!!!

Taip pat skaitykite

Po šeštadienį (rugsėjo 9 d.) Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) šventinio suvažiavimo, skirto paminėti partijos įkūrimo 30-metį, nusipelniusiems partijos nariams buvo įteikti „Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai – partijos Palangos skyriaus atstovai jų negavo. Tai papiktino Dainių Želvį, TS-LKD Palangos skyriaus veteraną, kuris po suvažiavimo sakė „Palangos tiltui“: „Aš kalbu...


Regionų partijai plečiantis vakarinėje Lietuvos dalyje, jos Palangos skyriaus vadovu ir partijos tarybos nariu tapo Eimutis Židanavičius – buvęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys, praeityje teistas už reketą ir figūravęs ikiteisminiuose tyrimuose dėl turto iššvaistymo.


Veronika Skeberdytė galutinai pašalinta ir iš TS-LKD partijos ir Palangos skyriaus. 


 Trečiadienį, gruodžio 15 d., TS-LKD partijos Palangos skyriaus taryba vienbalsiai pašalino Veroniką Skeberdytę iš TS-LKD. Skyriaus tarybos narys sakė „Palangos tiltui: „Nuo komentarų susilaikysiu, kadangi tai yra partijos vidaus klausimas. Tik galiu konstatuoti, kad tai nėra susiję vien tik su nevienareikšmiškai vertinama informacija apie Veroniką, kuri tapo žinoma net plačiai Lietuvos...


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis. „Esu jaunas palangiškis. Bet esu kilęs iš mažo miestelio. Pabaigęs mokslus Vilniuje, grįžau dirbti į Klaipėdą, kur susipažinau su savo būsima žmona. Sutuoktinė jau gyveno Palangoje, tad atvykau ir...


Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu ? Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu...


Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį, spalio 14 dieną, pašalino iš partijos parlamentarą Antaną Vinkų, į Seimą išrinktą Kretingos ir Palangos rinkimų apygardoje. Jis buvo tarp parlamentarų, nusprendusių priešgyniauti partijos vadovybės ir skyrių valiai – pasirašė už socialdemokratų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų...


Praėjusį savaitgalį Vilniuje surengtame partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Tarybos posėdyje dalyvavo ir TT Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė bei skyriaus narė Nijolė Petkutė.


 Buvęs Darbo partijos Palangos skyriaus pirmininkas Vygantas Žylė, mėginęs pirkti buvusio lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatą, savivaldybės aukciono komisijai nutarus privatizuojamą objektą laikyti neparduotu, apskundė tokį sprendimą Klaipėdos apygardos teismui, kuris vyro ieškinį atmetė. V. Žylė tuomet šio teismo sprendimą apskundė Lietuvos Apeliaciniam Teismui. Bet V. Žylė liko...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius