Palangos Kalėdų eglė – viena iš gražiausių šalyje

Palangos tiltas, 2014-12-29
Peržiūrėta
1449
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos Kalėdų eglė – viena iš gražiausių šalyje

Palangos Kalėdų eglė, vietos gyventojus ir svečius stebinanti savo išskirtine forma, išrinkta viena iš gražiausių šalies šventinių žaliaskarių – naujienų portalo „Delfi“ surengtoje apklausoje kurorto eglė tarp visų šalies žaliaskarių užėmė antrąją vietą.
Originali, šalyje dar nematyta Palangos eglė šiemet įgavo Kalėdų senio formą. Kaip ir praėjusiais metais, ji yra muzikuojanti – nustatytomis valandomis ji groja ir „šoka“ šviesos šokį, skleisdama išskirtinai šventinę nuotaiką.
Pasak Palangos kultūros centro atstovų, į kurortą žiemos švenčių periodu suvažiuoja labai daug svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių. Tai ne tik džiugina, bet ir įpareigoja, todėl kasmet siekiama vietos gyventojus ir atvykusiuosius nustebinti – kad jie kurorte išvystų tai, ko dar nėra matę. Kartu tai yra ir būdas atsidėkoti miesto svečiams už meilę Palangai.
Kurorto meras Šarūnas Vaitkus pabrėžė, jog gražiausias žiemos šventes sutikti pajūryje kviečianti Palanga pasižymi novatoriškumu. „Palanga yra miestas, kuris nebijo eksperimentuoti, nevengia naujų idėjų. Kasmet siekiame nustebinti ir pradžiuginti kiekvieną, Kalėdas pasitinkantį didžiausiame šalies kurorte. Ypač norime pradžiuginti šeimas su vaikais. Mažieji labai džiaugiasi Palangoje išvydę didžiausią šalyje Kalėdų senį, o kai vaikai laimingi, šypsosi ir jų tėvai. Tai, jog šalies gyventojai mūsų miesto eglę pripažino esant vieną iš gražiausių Lietuvoje, parodo, jog mūsų pastangos duoda lauktų rezultatų“, – sakė Š. Vaitkus.

„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip išvengti elektros brangimo ir pamiršti gąsdinančias sąskaitas už elektrą?


 VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centras (ASPC) nuo lapkričio 10 dienos tapo elektrą gaminančiu vartotoju – nuo šiol pats pagamins 100 proc. visos įmonės reikmėms reikalingos elektros energijos. 


Artėjanti vasara pajūrio kurortų poilsiautojus pasitinka naujomis sezoninėmis kainomis. Palangoje auga rinkliavos už automobilių stovėjimą – apmokestinamos naujos automobiliams statyti skirtos aikštelės. Susiruošusiems ilsėtis Neringoje teks pasiruošti mokėti ekologinį mokestį 20 dienų anksčiau nei pernai.


Šilumos gamintojai stvėrėsi už galvos – absurdišku sprendimu, įpareigojančiu pirkti niekam nereikalingas dujas, Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) užsimojo padidinti šilumos kainas kelių Lietuvos miestų gyventojams. VKEKK įpareigojo šilumą tiekiančią bendrovę „Litesko“ iki 2016 metų gruodžio 31 dienos iš...


Praėjusią savaitę Palangos miesto taryba išplėtė gatvių, kuriose bus apmokestinamas automobilių stovėjimas, sąrašą. Šiuo sprendimu piktinasi vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ vadovas Kęstutis Speičys, nes pacientams netaikomos jokios išimtys, tad ir jie turės mokėti nustatytą rinkliavą.


Kada ir kiek reikia mokėti už sveikatos tyrimus?

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 04 25 | Rubrika: Sveikata

Palangos gydymo įstaigų pacientai labai dažnai užduoda klausimus, už kokius tyrimus reikės mokėti ir kodėl? Asmenys, drausti privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), turėtų gauti nemokamas medicinos paslaugas, apmokamas iš PSD fondo biudžeto. Bet taip kurorte yra ne visada.


Nuo šių metų įsigaliojus naujoms Žemės mokesčio įstatymo (ŽMĮ) nuostatoms, nustatyti vėlesni žemės mokesčio deklaracijų pateikimo mokėtojams ir šio mokesčio sumokėjimo terminai, informuoja Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).


Jeigu pastatas apleistas ir neprižiūrimas, Viešosios tvarkos skyriaus skirtas baudas privalo mokėti visi – ir bankrutavusių įmonių turtą administruojantys bankroto administratoriai. O konkrečiai – administruojančių įmonių vadovai. Tokia neskundžiamos nutarties, kurią birželio 21 d. priėmė Klaipėdos apygardos teismas, esmė.


Beveik kasmet šildymo sezono metu tiek į UAB „Litesko“ filialą „Palangos šiluma“, tiek į Savivaldybę su skundais kreipiasi palangiškiai, nepatenkinti, kad tenka mokėti už šilumos punktuose sunaudojamą elektrą. Dėl šios problemos buvo kreiptasi į Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją (VKEKK). Gautame atsakyme teigiama:...


Už nelegalius atrakcionus teks mokėti

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 03 | Rubrika: Miestas

  Nelegalų atrakcionų parkelį į savo sklypą bandžiusiems įsileisti palangiškiams teks už šią veiklą susimokėti.    


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius