Užmirštas rajonas...

Palangos tiltas, 2014-11-24
Peržiūrėta
518
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuotrauka 15min.lt
Nuotrauka 15min.lt

Iš pirmo žvilgsnio susidaro įspūdis, kad Palangoje kiekvienas kampelis aprūpintas parduotuvėmis. Pavyzdžiui, prie Klaipėdos plento čia pat – dvi „Iki“, šalia „Rimi“ ir t.t., ir t.t.
Bet Medvalakio gatvės rajonas ir šalia esantys sodai, kaip ant mielių augantys gyvenamieji namai už Bangų gatvės link ligoninės aplink neturi nei vienos maisto parduotuvės. Ir tenka iš ten bristi iki „Iki“, „Rimi“ ir pan.
Prieš Medvalakio g. 29 namą – dykvietė, ten buvo sandėliuojamas gruntas. Jį išvežė, dykvietė liko tik šunims lakstyti. O čia to rajono gyventojai įsivaizduoja kylančią „Norfą“. Ar miražas ir liks miražu? Ar mūsų miesto architektams iki šios vietos toli, ir jie čia neužklysta?
Čia pat prie garažų pažymėta autobusų stotelė. Bet jokio transporto nematyti, ir jo grafiko pakabinta nėra. Čia užmirštas kampelis, ir toks, matyt, liks...

Šio rajono gyventojų mintis užrašė Vytautas VĖŽELIS

Jūsų komentaras:

Ar kam tai rūpi? 2014-11-25 07:18 (. / IP: 86.100.63.40)
žmonės niekada niekam -senai neberūpi, jų nebegirdi..nei ką jie sako, nei ko jiems reikia, nei kas jiems skauda... ir kodėl ??? - Tik pažiūrėkit, -visos vaistinės- tik miesto centre ! Net po dvi viena šalia kitos!Kiek prašyta ,kad bent šiaurinėje miesto dalyje -bent viena būtų ! Bet biznio nasrai platesni... Net fizioterapija pagrobta iš miesto centrinės poliklinikos; -nors surinkta tūkstančiai parašų įteikta Merui keli metai , bet žmonės iškrypusiom kojom prievartaujami klampuoti už miesto...Kam tai rūpi?...

Taip pat skaitykite

Vasaros sezoną Klaipėdos rajonas pasitiks su sprogdinančia naujiena. Birželio 4 d. startuos nauja „Pajūrio ekspreso“ kryptis Vilnius–Karklė. Visą vasarą savaitgaliais kursuosiantis traukinys kvies turistus atrasti Baltijos jūros perlą – Karklę, skelbiama pranešime žiniasklaidai.


Dalyvaujamasis biudžetas nėra kažkas naujo ar išskirtinio. Pirmieji jį pasaulyje prieš tris dešimtmečius pradėjo taikyti brazilai, kai Porto Alegrės miesto gyventojams buvo pasiūlyta patiems nuspręsti, kam ir kaip leisti biudžeto lėšas. Palangos kaimynai, Kretinga, jį jau išbandė pernai ir pakartos šiemet, o Klaipėdos rajonas tai pasiryžo...


Prasčiau nei pernai įvertintos kurorto biudžeto ir mokesčių sritys privertė Palangą žengti žingsnį atgal Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) jau šeštą kartą sudarytame Lietuvos savivaldybių indekse – Palanga tarp 54 mažųjų savivaldybių šiemet buvo šešta, pernai – penkta. Tarp mažųjų savivaldybių reitinge pirmas buvo Kauno rajonas, po jo...


Lietuvos laisvosios rinkos instituto kasmet atliekamas tyrimas, vadinamasis Lietuvos savivaldybių indeksas, Palangai ir šiemet nebuvo palankus: iš septynių miestų savivaldybių ji pripažinta šešta. 2014-ųjų gruodį, įvertinus 2013-ųjų duomenis, geriausiu paskelbtas Klaipėdos miestas, o prasčiausiai įvertinti Šiauliai. Iš 53-ijų rajonų savivaldybių...


Iš pirmo žvilgsnio susidaro įspūdis, kad Palangoje kiekvienas kampelis aprūpintas parduotuvėmis. Pavyzdžiui, prie Klaipėdos plento čia pat – dvi „Iki“, šalia „Rimi“ ir t.t., ir t.t.


Palanga pademonstravo didelę meilę antrosios kadencijos siekiančiai Daliai Grybauskaitei. Pagal balsų, atiduotų už ją, skaičių Palangą pralenkė tik Kauno miestas ir rajonas (atitinkamai 61,06 ir 57,71 procento rinkėjų) ir Klaipėdos rajonas, kur už D. Grybauskaitę balsavo 54,72 procento rinkėjų. Mūsų kurorte už dabartinę prezidentę balsavo 3958 iš 7527 rinkėjų, arba 52,58 procentai...


Buvęs Nemirsetos kurhauzas stovi nuo XV a. susiformavusios Nemirsetos gyvenvietės istorinės teritorijos pietrytinėje dalyje, prie seno pajūrio kelio iš Klaipėdos į Palangą. Kurhauzas, pastatytas senosios – menančios dar XV a. vidurį – Nemirsetos karčemos sodybvietėje, pastaruoju metu itin liūdnos būklės, ir nežinia, kada situacija galėtų pasikeisti į gera.


Nemirsetos kurhauzas – nepelnytai užmirštas, bet mena ilgaamžę istoriją  1

Parengta pagal istorikės Janinos Valančiūtės iš istorinių šaltinių surinktą medžiagą , 2013 11 14 | Rubrika: Kultūra

Buvęs Nemirsetos kurhauzas stovi nuo XV a. susiformavusios Nemirsetos gyvenvietės istorinės teritorijos pietrytinėje dalyje, prie seno pajūrio kelio iš Klaipėdos į Palangą. Kurhauzas pastatytas senosios (XV a. vid.) Nemirsetos karčemos sodybvietėje. Todėl aprašomo objekto apibūdinimui tikslinga trumpa Nemirsetos istorijos apžvalga.


Kretinga Šventosios neprisijungia  1

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Miestas

Praėjusių metų pabaigoje garsiai apie norą atsikratyti Palangos „priespaudos“ pareiškusių Šventosios miestelio gyventojų entuziazmas neslopsta. Nors kol kas Kretingos rajonas stengiasi laikytis neutralumo pozicijos ir neskuba šventojiškiams tiesti rankos, džiaugiamasi, kad kaimynai neatsuko nugaros.


Lazdininkuose pradėtas spiningavimo sezonas

Aistas MENDEIKA, 2009 05 06 | Rubrika: Sveikata

Gegužės 1-2 dienomis Žemaitijos žvejai Lazdininkų tvenkinyje (Kretingos rajonas) atidarė spiningavimo sezoną – čia įvyko Atvirojo Žemaitijos spiningavimo čempionato pirmieji du  turai, kuriuos surengė net keli šio krašto sportinės žūklės klubai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius