Vilniuje vykstančioje parodoje „Šeima 2015“ į svečius kviečia ir draugiška Palanga

Palangos tiltas, 2015-10-01
Peržiūrėta
1357
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vilniuje vykstančioje parodoje „Šeima 2015“ į svečius kviečia ir draugiška Palanga

Palanga – šeimoms draugiškas kurortas – pristatoma spalio 2-4 dienomis Vilniuje, „Siemens“ arenoje vyksiančioje parodoje „Šeima 2015“.

Draugiška šeimoms
Naujos koncepcijos parodos „Šeima 2015“ ekspozicija įsikūrė ne tik „Siemens“ arenos salėje, bet ir lauko ekspoziciniame plote. Čia lankytojai ras pačių įvairiausių šeimoms skirtų prekių bei paslaugų, na, o pasirūpinus buitimi, pailsėti pajūryje vilios didžiausias Lietuvos kurortas – Palanga.
„Palanga yra šeimoms draugiškas kurortas, čia laukiamas kiekvienas svečias – tiek mažas, tiek ir vyresnio amžiaus. Pristatydami savo miestą šeimai skirtoje parodoje, lankytojus kviesime į kurortą, kuriame apstu pramogų, renginių bei užsiėmimų, skirtų įvairaus amžiaus bei įvairių pomėgių žmonėms“, – sakė Palangos turizmo informacijos centro (TIC) direktorė Egidija Smilingienė.

Patrauklus stendas
Parodai „Šeima 2015“ kurorto TIC specialistai rengėsi itin atsakingai – specialiai šiai parodai užsakytas 15 kv. metrų stendas, išleistas naujas leidinys „Myliu Palangą“, kuriame pristatomos visos laisvalaikio kurorte praleidimo galimybės, apskritus metus Palangoje siūlomos pramogos, pateikiama turistams aktuali informacija, vaikams bei suaugusiesiems skirti renginiai, pristatomi nauji Palangos infrastruktūros objektai. Mažuosius naujasis leidinys domins galimybe nuspalvinti specialiai vaikams parengtus piešinėlius, tėvams žurnale pateikiama ne tik informacija apie kurorto pramogas, bet ir miesto planas. „Be abejo, į parodą vežamės ir daugiau turistams skirtų leidinių su kuo įvairiausia informacija apie Palangą“, – sakė TIC direktorė.
Palangos stendą parodoje patrauklų daro ir mažiesiems lankytojams skirti užsiėmimai – specialiai įrengtoje vaikų žaidimų zonoje laisvalaikio klubo „Debesiukas“ atstovai pasiūlys vaikams įdomių užsiėmimų. „Bus galimybė piešti ant akmenėlių, lankstyti iš popieriaus, žaisti žaidimus, – kalbėjo E. Smilingienė. – Tėvams taip pat pasiūlysime veiklos“.

Kviečia visus metus
Pasak kurorto TIC direktorės, pristatant Palangą šeimoms skirtoje parodoje, siekiama priminti, kad didžiausias Lietuvos kurortas svečių laukia ne tik vasaros metu – turistinis sezonas Palangoje nesibaigia atvėsus orams.
„Visus metus Palanga yra patraukli. Žinoma, rudenį ar žiemą, palyginti su vasara, kiek pasikeičia poilsio galimybės ir pobūdis, tačiau tikrai turime ką pasiūlyti šeimoms: mieste vyksta įvairūs renginiai, koncertai, gruodį kurortas tradiciškai taps Kalėdų šviesos miestu, svečius nustebins įspūdinga Kalėdų eglė. Žiemą ir pavasarį Palanga siūlo ir daugiau atrakcijų – čia vyksta Stintų šventė, Gintarinis savaitgalis, kiti renginiai. O ir paslaugų kainos, pasibaigus vasarai, sumažėja, ir tai yra patrauklu šeimoms“, – kalbėjo E. Smilingienė.
Paroda „Šeima 2015“, pasak E. Smilingienės, yra puiki galimybė priminti ir tai, kad Palanga svečius vilioja ne tik renginiais – atvykusieji vėsiuoju metų laiku kviečiami pasinaudoti įvairiomis grožio bei sveikatinimo procedūromis, pasivaikščioti po išpuoselėtą Birutės parką, pajūrį, aplankyti muziejus. „Taip pat parodos lankytojams nuolat pabrėšime, kad Palangoje dėmesys skiriamas ne tik suaugusiems kurorto svečiams, bet ir vaikams“, – kalbėjo E. Smilingienė.

Suburti šeimas
Parodos „Šeima 2015“ idėja – suburti šeimas į vieną erdvę, kurioje joms viskas būtų pasiekiama vienoje vietoje. Tad savaitgalį apsilankiusieji „Siemens“ arenoje čia ras tiek įvairių produktų, tiek paslaugų pasiūlymų, inovatyvių sprendimų, susijusių su buities gerinimu, sveikatingumu bei laisvalaikio praleidimo galimybėmis.
„Siemens“ arenos BMW klubas pavirs į poilsio ir pramogų erdvę visai šeimai. Visomis parodos dienomis šioje zonoje vyks įvairiausi užsiėmimai, kurie turėtų sudominti kiekvieną šeimos narį. Tėčiams įrengtoje zonoje galima užsiimti golfu, stalo žaidimais, palošti šachmatais ar šaškėmis, pažaisti TV žaidimus bei turiningai praleisti laiką dalijantis parodos įspūdžiais. Mamų zonoje įsikūrusiose rankdarbių dirbtuvėse galima pasigaminti įvairiausių rankdarbių bei papuošalų.
Šioje pramogų zonoje įsikurs ir „Pepės Ilgakojinės“ dirbtuvės, kuriose vyks muzikos pamokėlės vaikams, mažuosius džiugins Pepės pasakėlės ir žaidimai. Visomis parodos dienomis vyks ir INdY DANCE šokėjų programa, o šeštadienį – teatro studijos „Walkin‘Theatre“ pristatymas su vaidybinėmis improvizacijomis ir žaidimais. Žinoma, parodos „Šeima 2015“ lankytojams parengta ir kitų pramogų bei užsiėmimų.
Parodos organizatoriai pasirūpins ir vaikų priežiūra – kol tėvai vaikščios po parodą, mažuosius galės patikėti ilgametę patirtį turinčioms auklėms.
Šeštadienį lauko ekspozicijoje vyks „uodo šeimos turgelis“, kur bus galima įsigyti rūbų vaikams.

Didelis susidomėjimas
Paroda „Šeima 2015“ – tiek įėjimas į ją, tiek visi užsiėmimai bei vaikų priežiūra – yra nemokama, tad neabejojama, jog sulauks didelio lankytojų susidomėjimo, ir informacija apie Palangą – šeimoms draugišką kurortą – pasklis plačiai. Be to, šeimoms skirta paroda įsikūrė šalia vilniečių ir sostinės svečių gausiai lankomų objektų – prekybos ir pramogų centro bei vandens parko.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

k 2015-10-02 05:25 (l / IP: 78.57.226.210)
a WC vaikams yyra??? ar pakrmuej??

Taip pat skaitykite

Populiariausiame pajūrio mieste - Palangoje - vasarotojai gali ne tik šauniai pasilinksminti, bet ir sužinoti šį tą naujo apie mūsų planetoje vykstančius pokyčius.


„Sveikinu visas  šeimas su Tarptautine šeimos diena. Šeima – tai didžiausia vertybė, kurią būtina puoselėti ir branginti kiekvieną dieną. Mylėkime  ir būkime laimingi,“ – sekmadienį, gegužės 15 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasveikino savo Facebook paskyroje.


Paroda rengiama kasmet jau penkerius metus. Kiekvienais metais ją lydi tema, kuri siejama su Palanga, jos istorija, asmenybėmis, įvykiais.


Nepaprasta aura apsupta prezidentinė vila „Auska“ naujai atveria savo duris gegužės 24 d. ir kviečia svečius pasižvalgyti ne tik po atsinaujinusį viešbutį, išbandyti naujos virtuvės patiekalus, bet ir patyrinėti dar niekam nematytus vilos užkulisius.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokinius, jų tėvus ir mokytojus 2019 m. lapkričio 16 d. – 2020 m. sausio 16 d. dalyvauti konkurse-parodoje „Su gintarinėmis šv. Kalėdomis, Palanga“.  


Palanga – šeimoms draugiškas kurortas – pristatoma spalio 2-4 dienomis Vilniuje, „Siemens“ arenoje vyksiančioje parodoje „Šeima 2015“.


Vakar vidurdienį savo 60 metų jubiliejų švenčiančio Palangos orkestro pasirodymu prasidėjo Lietuvos kultūros sostinės 2013 šventė „Palanga 760“. Tuo pačiu buvo atidarytas Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvėje jau nuo ryto šurmuliuojantis kermošius „Palangos Juzė“. Šiandien šventė pasiekė įkarštį.


Geriausiųjų šunų parodoje  1

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 03 | Rubrika: Kultūra

Spalio 8-11 dienomis Slovakijos sostinėje Bratislavoje vykusioje Pasaulinėje šunų parodoje savo šuns grožį ir gabumus demonstravo ir palangiškė Sandra Kanapickaitė. Trumpaplaukis vengrų vižlas turėjo galimybę konkuruoti su iš viso pasaulio atvykusiais šunimis. O tokios veislės šunų, kaip Palangoje gyvenančio Bumo, parodoje susirinko net 89.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas