VTEK tirs Elenos Kuznecovos elgesį

Palangos tiltas, 2018-06-07
Peržiūrėta
760
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

VTEK tirs Elenos Kuznecovos elgesį

Gegužės 30 dienos posėdyje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė tirti Palangos miesto savivaldybės politikės E.Kuznecovos elgesį.
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos narės E.Kuznecovos elgesio. Bus aiškinamasi, ar politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.
Tyrimas pradėtas nepritarus Palangos miesto savivaldybės tarybos Etikos komisijos sprendimui. VTEK tirs aplinkybes, kai E.Kuznecova, galbūt nenusišalino 2015 m. rugsėjį vykusiame savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto posėdyje, svarstant su šalto vandens normų nustatymu susijusį klausimą, kai politikė ir jos sutuoktinis yra UAB „Palangos vandenys“ akcininkai.
Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą. Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.

Pagal www.vtek.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į „Palangos tiltas“ redakciją kreipėsi palangiškė Sigita Stančaitienė, kuri papasakojo apie, jos žodžiais tariant, netinkamą gydytojų elgesį Palangos ligoninėje (oficialiai – Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamente) birželio 9 dieną, o dar anksčiau S. Kulikauskienės šeimos centre.


Politiko Petro Gražulio dukrą auginanti Birutė Navickaitė pakliuvo į nemalonią situaciją. Moteris socialiniuose tinkluose paskelbė, jog neva ją sumušė pareigūnas, o sutrenkimai kaktos srityje buvo matyti fotografijoje. Tačiau paaiškėjo, jog policiją ji iškvietė būdama išgėrusi ir ieškodama savo dukters Monikos. Į šį nemalonų įvykį įsipainiojęs ir...


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės sprendimo perduoti baseino valdymą savivaldybės įmonei „Palangos investicijų valdymas“. Taryba nagrinės, ar savivaldybė galėjo privilegijuoti savo įmonę, diskriminuoti kitus rinkos žaidėjus ir taip sukurti skirtingas konkurencijos sąlygas, pranešė Konkurencijos taryba.


Multisensorinio kambario įrengimas lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ yra labai svarbus Palangos miesto bendruomenei, nes sukurta sensorinė aplinka padėtų ugdyti vaikų akademinį, socialinį ir emocinį elgesį, palengvintų jų adaptaciją visuomenėjeGegužės 30 dienos posėdyje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė tirti Palangos miesto savivaldybės politikės E.Kuznecovos elgesį.


Buvusiam vidaus reikalų ministrui Raimundui Palaičiui paskirta 15 907 Eur bauda už „nerūpestingą elgesį“. Apie tai pranešė sprendimą priėmęs Vilniaus apygardos administracinis


Atėjus vasarai pajūryje steigiasi daug naujų poilsiautojų apgyvendinimo ir maitinimo vietų, tačiau ne visų jų savininkai nori atsiskaityti atlikėjams už savo klientams grojamą muziką. Atlikėjų atstovai tokį elgesį vadina teisiniu nihilizmu, bet tikisi, kad iki baudų prieiti nereikės.


Prieš nepatenkintuosius – ašarinės dujos, guminės kulkos

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 17 | Rubrika: Miestas

Prie Seimo rūmų penktadienio vidurdienį prasidėjo mitingas, kuriame tūkstančiai piliečių iš visos Lietuvos protestavo prieš naujosios valdžios elgesį. Iš pradžių taiki protesto akcija vėliau peraugo į neramumus. Akcijoje dalyvavo apie 7 tūkstančius žmonių. Su įtūžusia minia nei Seimo, nei Vyriausybės vadovas susitikti nepanoro.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius