Žiaurus vyro siautėjimas Palangoje: sužalojo dvi pareigūnes, išdaužė policijos automobilio langą bei šuke sužalojo VST pareigūną

Palangos tiltas, 2023-06-26
Peržiūrėta
732
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

© DELFI / Erika Venckutė
© DELFI / Erika Venckutė

Sekmadienį Palangoje siautėjo neblaivus vyras. Pranešama apie sužalotus 3 pareigūnus.

Kaip informavo Policijos departamentas, birželio 25 d. 12 val. 2 min. gautas pranešimas, kad Palangoje, Vytauto g., neblaivus agresyvus asmuo puola muštis. 

Į įvykio vietą atvykusiems policijos pareigūnams, sulaikomas asmuo aktyviais veiksmais priešinosi ir sužalojo Kauno apskr. VPK pareigūnes (gim. 1990 m.) ir (gim. 1998 m.). 

Sulaikytas asmuo išdaužė tarnybinio automobilio lango stiklą, o stiklo šukė sužalojo Viešojo saugumo tarnybos pareigūną (gim. 1993 m.). 

Įtariamasis neblaivus (0,88 prom.) (gim. 1999 m.) uždarytas į areštinę. 

Pareigūnas ir pareigūnė (gim. 1990 m.) pristatyti į Klaipėdos ligoninę, o pareigūnė (gim. 1998 m.), suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai. 

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str. (pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui).

DELFI

Jūsų komentaras:

......... 2023-06-26 20:05 (IP: 162.158.111.89)
Kai maišomas alkoholis su narkotikais..

Taip pat skaitykite

Sekmadienį Palangoje siautėjo neblaivus vyras. Pranešama apie sužalotus 3 pareigūnus.


Palangoje ketvirtadienį automobilis partrenkė ir sužalojo paspirtuką vairavusią mergaitę.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, rugsėjo 28 d. apie 19 val. 45 min. Palangoje, Kopų g., iš jūros buvo ištrauktas mirusio vyro kūnas be akivaizdžių smurto žymių.


Trečiadienio, gegužės 12 d., vakarą Palangoje per kilusį konfliktą neblaivi moteris peiliu sužalojo vyrą.


Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos vadovė, pranešė šeštadienį, kad radus asmeninius daiktus ir asmens dokumentą, nustatyta vakar (penktadienį) Palangos pl.žuvusio 1998 m.gimusio vyro tapatybė. Įvykio aplinkybės tiriamos. Penktadienį, vasario 26-ąją, apie 20.15 val., Klaipėdos r., ties Dargužių k., kelio...


"Palangos tilto" straipsnis apie Martyno Gaubo skulptūrą "Lietuvaitė" - putlią, nuogą, maždaug pustrečio metro aukščio skulptūrą, kuri "užsidariusi" viešbutyje "Žilvinas" dūsauja, kad Palangos valdžia nerodo noro jos įsileisti demonstravimui, sulaukė skambių atogarsių.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, antradienio naktį vyras išdaužė kavinės langą ir pasipriešino policijos pareigūnams. Kaip pranešė Klaipėdos policija, 1994 metais gimęs vaikinas konfliktavo su kavinės darbuotojomis ir metė alaus bokalą į langą, po to pasišalino iš įvykio vietos. Sulaikymo metu pažeidėjas pasipriešino policininkams ir...


Praėjusį sekmadienį buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Šia proga šalies miestuose buvo rengiamos akcijos, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą automobilių įtaką gamtai ir žmonių sveikatai, taip pat didelį avarijų skaičių keliuose. Bet ar dieną be automobilio minėjo mūsų politikai, kuriems derėtų rodyti asmeninį pavyzdį propaguojant sveiką gyvenseną? Ar...


Vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 22.23 val. Palangoje, ties Klaipėdos plento ir Perkūno gatvės sankryža, kelkraštyje rastas 1946 m. gimusio P.S. kūnas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius