Mielieji, Valstybės diena šiais metais, kaip niekad, yra ypatinga ir reikšminga

***, 2021-07-06
Peržiūrėta
4161
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Svetlana Grigorian, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė
Svetlana Grigorian, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė

Mielieji, Valstybės diena šiais metais, kaip niekad, yra ypatinga ir reikšminga

Kartu minime ne tik Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, tačiau ir Palangos grąžinimo Lietuvai šimtąsias metines.

Giedodami Tautišką giesmę, pajuskime valstybingumo dvasią ir skleiskime ją ateities kartoms.

Palangos ir Šventosios socialdemokratų vardu sveikinu ir linkiu didžiuotis mūsų Tėvyne bei puoselėti pilietiškumą, bendruomeniškumą ir vienybę.

Svetlana Grigorian

LSDP Palangos skyriaus pirmininkė

Palangos m. sav. tarybos narė

Jūsų komentaras:

Rymas 2021-07-06 11:37 (IP: 162.158.183.176)
Fu fu fu

Taip pat skaitykite

Valstybės diena – ypatinga šventė, primenanti didingą mūsų tautos istoriją, tradicijas ir vertybes, taip pat – drąsius protėvius, sukūrusius pagrindus mūsų nepriklausomai valstybei. Kartu tai yra ir mūsų rytdienos kūrimo šventė, raginanti drąsiai žvelgti į ateitį bei kurti tokią Lietuvą, kurioje kiekvienas jaustųsi saugus, gerbiamas ir vertinamas.


Pernai Palanga įgyvendino apie 60 bendruomenei svarbių projektų, o šiais metais Palanga sustoti neketina – užsibrėžta atlikti labai daug darbų, tam miesto biudžete bus numatytos lėšos. „Vienas iš svarbiausių šių metų darbų – miesto poliklinikos rekonstrukcija. Kitas itin svarbus šių metų darbas – Šventosios uosto statyba,“ – „Palangos tiltui“ sakė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. O...


Mielieji, Vasario 16-oji – valstybės atkūrimo diena – primena mums, kad laisvės kūrimas – tęstinis procesas, sujungiantis praeitį, dabartį, ateitį.


Mielieji, Valstybės diena šiais metais, kaip niekad, yra ypatinga ir reikšminga


Tarptautinės darbo dienos šventė – tai ne vien graži šventinė pavasario diena. Pirmiausia ji suteikia viso pasaulio žmonėms progą išreikšti solidarumą, primena, kad kiekvienas darbuotojas turi savo teises.


Populiarūs laikraščio „Palangos tiltas“ kavaryčiai-susitikimai šiais metais baigėsi šį antradienį, būriui palangiškių ir svečių atėjus į „Fotokava“ kavinę, mūsų kavaryčių partnerį. Siurbčiojant kavą ir vaišinantis meduoliais, kiekvienas pasidalino įsimintiniausiais šiais metais įvykiais – Lietuvai, Palangai, kiekvienam...


 Vakar Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir savivaldybės Tarybos narys Nerijus Stasiulis lankėsi Vilniuje, kur susitiko su premjeru Algirdu Butkevičiumi. Susitikime dalyvavo ir Ūkio viceministras Kęstutis Trečiokas, taip pat Lietuvos verslo paramos agentūros direktorė Diana Vilytė. Vėliau Palangos...


Palangos Kurhauzas visu grožiu nušvis dar šiais metais  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 07 08 | Rubrika: Miestas

Penktadienį Palangos miesto savivaldybės, valstybinės įmonės „Lietuvos paminklai“ ir UAB „Pamario restauratorius“ atstovai pasirašė sutartį dėl Palangos Kurhauzo pastato mūrinės dalies pritaikymo visuomenės poreikiams darbų. Kurorto meras Šarūnas Vaitkus neabejoja, jog šiandieninės sutarties pasirašymas – didžiulis žingsnis link...


Rugpjūčio 23-iąją – visus namus papuošė trispalvės – taip buvo pagerbta Juodojo kaspino diena ir Baltijos kelio minėjimas. 


Paminėta valstybės atkūrimo diena

„Palangos tilto“ informacija, 2009 02 17 | Rubrika: Miestas

Užvakar palangiškiai paminėjo Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius