Meras Šarūnas Vaitkus: „Pernai įgyvendinusi 60 projektų, Palanga ir šiais metais išlaikys tempą, bet eismo pokyčių Vytauto gatvėje nenumatyta“

Linas JEGELEVIČIUS, 2024-01-29
Peržiūrėta
5813
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus
Meras Šarūnas Vaitkus

Pernai Palanga įgyvendino apie 60 bendruomenei svarbių projektų, o šiais metais Palanga sustoti neketina – užsibrėžta atlikti labai daug darbų, tam miesto biudžete bus numatytos lėšos. „Vienas iš svarbiausių šių metų darbų – miesto poliklinikos rekonstrukcija. Kitas itin svarbus šių metų darbas – Šventosios uosto statyba,“ – „Palangos tiltui“ sakė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. O privačiame sektoriuje – taip pat daug gerų žinių: sparčiai kyla į viršų tarptautinio tinklo „Marriott“ viešbutis, pavasarį turėtų prasidėti prekybos centro „Norfa“ su uždarais teniso kortais statyba. Dar viena planuojama privati investicija – prie degalinės „Circle K“ bus statomas ne maisto prekių prekybos centras su maždaug 16 elektromobilių įkrovimo stotelių aikštele. Nors buvo daug diskutuota apie eismo pokyčius Vytauto gatvėje, itin svarbioje miesto arterijoje, jų šiemet joje  nebus.

Mere, prašau, apibūdinkite praėjusius metus Palangai skaičiais. Kiek surinkta rinkliavų? Kiek įvažiavo automobilių? Kiek pritraukta investicijų? Kiek lėšų ir į kokius miesto infrastruktūros objektus buvo investuota?

– Palangos miesto savivaldybė 2023 m. vietinių rinkliavų surinko 4218351 Eur.

Daugiausiai vietinių rinkliavų surinkta už naudojimąsi Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytomis vietomis automobiliams statyti – 1304776 Eur, už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra – 1199512 Eur, už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą – 1002160 Eur, už išduotus leidimus prekiauti ar teikti paslaugas Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose – 590352 Eur.

Kalbant apie valstybės rinkliavas, daugiausiai pajamų gauta už išduotas licencijas prekiauti alkoholiniais gėrimais – 26123 Eur, kalbant apie mokesčius - Valstybinės žemės nuomos mokesčio sumokėta 842509 Eur.

Įgyvendinant miestui svarbius projektus, pritraukta ir ES lėšų – 2023 m. 2 mln. 756 tūkst. 858 eurai. Iš jų: daugiausiai – Šventosios uosto plėtrai (815 tūkst. 597 eurai), aplinkai draugiško atliekų tvarkymo formavimui (554 tūkst. 375 eurai), projekto „Tūkstantmečio mokyklos“ programoms įgyvendinti (314 tūkst. 911 eurų), gatvių apšvietimo plėtros programoms įgyvendinti ((298 tūkst. 506 eurai), projektui „Potvynio rizikos valdymas“ (251 tūkst. 324 eurai), projektui „Paveldo objektų pasiekiamumas dviračių takais“ (125 tūkst. 963 eurai), darnaus judumo priemonėms įgyvendinti (112 tūkst. 754 eurai), projektui „Saugios aplinkos paslaugų plėtra“ (109 tūkst. 813 eurų). 

Tiksliai nurodyti, kiek automobilių 2023 metais įvažiavo į Palangą, nėra galimybės – į kurortą Įvažiuojančio transporto srauto skaičiavimas pradėtas ne metų pradžioje, o kovą.  Per dešimt praėjusių metų mėnesių į Palangą Darbėnų keliu, Kretingos gatve, Klaipėdos plentu ir Liepojos gatve įvažiavo apie 2,5 mln. transporto priemonių. 

Su kokiomis naujovėmis Palanga pasitinka 2024-uosius metus? Kokie Seimo ir Vyriausybės sprendimai kurortui bus ypač svarbūs? 

– Galima pasidžiaugti, kad praėjusiais metais kartu su mūsų apygardoje išrinktu Seimo nariu palangiškiu Mindaugu Skritulsku pavyko pasiekti, kad savivaldos naudai būtų pakeisti ar patobulinti net šeši įstatymai. Tai neabejotinai padėjo išspręsti ne vieną Palangai itin aktualią ir įsisenėjusią problemą. 

Bene svarbiausias pasiekimas – pernai liepą Seimo priimti net du – Vietos savivaldos ir Konkurencijos įstatymai, užtikrinantys galimybę savivaldybėms pačioms valdyti savo turtą, teikiant komunalines, socialines ir kitas bendruomenei svarbias paslaugas. Šie pokyčiai lėmė, kad visoje šalyje nuskambėjusi kova dėl mūsų baseino pernai vasarą iš esmės buvo baigta pergale, kai Seimas kone vienbalsiai pritarė M. Skritulsko inicijuotoms įstatymų pataisoms, kuriomis buvo leista pačioms savivaldybėms per jų įsteigtas įstaigas valdyti už viešąsias lėšas pastatytus baseinus, stadionus, koncertų sales ir kitus viešuosius objektus. Taip buvo padėtas taškas tai nelogiškai ar net galimai neskaidriai situacijai, kai privatus verslas, padedant Konkurencijos tarybai, bet kada galėjo imtis veiksmų perimti savivaldybių pastatytą visuomeninės paskirties nekilnojamąjį turtą ir ten vykdomą veiklą. Tai buvo nebejotinai viena iš džiugiausių žinių palangiškiams, o oficialus Konkurencijos tarybos raštas, kad Savivaldybė nebeturi įpareigojimo skelbti miesto baseino koncesijos konkursą, mus pasiekė prieš pat Kalėdas. Taigi miestas ir toliau galės pats valdyti baseiną, rengti jame nemokamas kūno kultūros pamokas Palangos mokiniams, nemokamas treniruotes jauniesiems Sporto centro auklėtiniams, taikyti palankias kainas mūsų savivaldybės senjorams.

Kitas svarbus įstatymų pakeitimas lems, kad šią vasarą iš socialiai neatsakingų pramogų bei pasilinksminimo vietų naktimis sklindančio triukšmo ir nenutrūkstamo žemų dažnių muzikos bumsėjimo, nuo kurių aktyviojo kurortinio sezono metu kenčia tūkstančiai vietos gyventojų ir kurorto svečių, turėtų būti gerokai mažiau. Pernai kartu su palangiškiu Seimo nariu mums pavyko pasiekti, kad būtų priimtos jo parengtos ir pateiktos Seimui Administracinių nusižengimų kodekso pataisos. Taip buvo atsižvelgta į Palangos bendruomenės iniciatyvas ir poreikius sunorminti įstatymus ir visuomenės poreikius nuolatos ignoruojančius verslo veikėjus, iki paryčių ar ištisai naktimis savo klubuose rengiančius itin triukšmingus vakarėlius. Priėmus įstatymo pataisas, gerokai padidintos baudos už triukšmo skleidimą, o atsakomybės neišvengs ir juridinio asmens vadovas.

Praėjusiais metais taip pat M. Skritulsko buvo parengtas ir Seimo pakeistas Šventosios jūrų uosto įstatymas. Įstatymo pataisos atvėrė galimybes užtikrinti operatyvų uosto ir viso regiono plėtrai teigiamos įtakos turintį administravimą.

Pernai kartu su kitomis kurortinėmis savivaldybėmis daug diskutavome ir dirbome, kad galiausiai per 30 metų būtų priimtas Kurortų ir kurortinių teritorijų darnaus vystymo įstatymas, kurį parengė mūsų Seimo narys. Pataisos sudaro palankesnes sąlygas didesniam kurortų ir kurortinių teritorijų finansavimui. Tai, žinoma, mums labai svarbu įgyvendinant mūsų sumanymus dar labiau keisti ir plėtoti Palangą.

Dar vieno įstatymo pataisos, kurias mums bendru darbu pavyko pasiekti, gerokai palengvino mūsų planus dėl rekreacinio turizmo vystymo, taip pat aktualu ir visiems statytojams, savo objektus statantiems greta miškų. Pakeistus Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymą, savivaldybės galės per miško paskirties žemę tiesti pėsčiųjų ir dviračių takus, komunikacijas, apšvietimą netaikant sudėtingų ir ilgų žemės paskirtis keitimo procedūrų. 

Kokius didžiausius darbus Palangos miesto savivaldybė yra numačiusi 2024-iesiems?

– Galima pasidžiaugti, kad mūsų komandos palangiškiams duoti įsipareigojimai sėkmingai vykdomi – praėjusiais metais įgyvendinta apie 60 bendruomenei svarbių projektų. Šiais metais sustoti neketiname – esame užsibrėžę atlikti labai daug darbų, tam miesto biudžete bus numatytos lėšos. 

Vienas iš svarbiausių šių metų darbų – miesto poliklinikos rekonstrukcija. Pirmasis darbų etapas jau baigtas – nugriauti poliklinikos kieme buvę nenaudojami statiniai, ir šiais metais jų vietoje projektuosime automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje palangiškiai galės patogiai pastatyti savo transporto priemones. Techninį projektą parengti planuojame dar šiemet. Be to, jau turime poliklinikos pastato statybą leidžiantį dokumentą, yra paskelbtas rangos darbų konkursas. Tad planuojame poliklinikos pastatą operatyviai rekonstruoti. Beje, darbai turės būti organizuojami taip, kad sveikatos priežiūros įstaigos veikla nenutrūktų ir pastato rekonstrukcijos metu. 

Kitas itin svarbus šių metų darbas – Šventosios uosto statyba. Kaip žinia, pirmasis šių darbų etapas jau įgyvendintas – įrengta priekrantės žvejams reikalinga infrastruktūra. Šiais metais laukia ne mažiau svarbūs darbai – molų projektavimas. Jau esame paskelbę molų projektavimo konkursą bei planuojame projektą turėti dar šiemet, o kitąmet pradėsime molų statybą. 

Laukia ir kiti svarbūs darbai, iš kurių dalis jau yra pradėti. Paminėtina dviejų miesto švietimo įstaigų – Senosios gimnazijos ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos – stadionų rekonstrukcija.  Senosios gimnazijos stadione darbai jau vyksta, juos baigti planuojame šiais metais. „Baltijos“ mokyklos stadiono su dirbtine futbolo danga rekonstrukciją taip pat planuojame įgyvendinti šiais metais.

Miesto biudžete numatytos lėšos ir kitai sporto infrastruktūrai – ketiname per šiuos metus prie Sporto centro įrengti keturias padelio aikšteles.

Jaunimui aktualu tai, jog šiais metais turime užbaigti Jaunimo ir savanorystes centro statybą – tam numatytos lėšos. Švietimo bendruomenei svarbi žinia – šiais metais užbaigsime lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“, Pradinės mokyklos rekonstrukcijos techninius projektus, pradėsime rengti S. Vainiūno meno mokyklos rekonstrukcijos projektą. 

Šiuo metu projektuojami už Koncertų salės išdygsiantys Muzikos ir meno namai, taip pat ir Šventosios švyturio atnaujinimas – šis navigacinis objektas bus  pritaikytas ir turizmui bei taps dar vienu traukos centru Šventojoje. Kita džiugi žinia šventojiškiams – šiais metais projektuosime ir Bendruomenės namus Šventojoje. 

Dar vienas ilgai lauktas darbas – vykdomos prie miesto stadiono esančios teritorijos, kurioje bus statomas uždaras futbolo maniežas, detaliojo plano pirkimo procedūros. Teniso mėgėjams aktualu artėjanti Gėlių gatvėje esančių teniso kortų rekonstrukcija. Jau baigiamas rengti techninis projektas, šiais metais turėsime statybą leidžiantį dokumentą.

Žinoma, tęsime miesto gatvių tvarkymo darbus – kai tik orai leis, bus tęsiama S. Nėries gatvės statyba, pradėta Kontininkų g. rekonstrukcija. Jau baigiami rengti Užkanavės g. ir „Pavėsio sodų sutvarkymo techniniai projektai, neilgai trukus turėsime statybos leidimą Klaipėdos plento rekonstrukcijai, įrengiant apšviestą dviračių ir pėsčiųjų taką nuo Nemirsetos iki autobusų stoties. Susisiekimo infrastruktūros gerinimo darbų numatyta ir daugiau, vienas iš jų – naujos gatvės su dviračių taku nuo Palangos iki Šventosios per Kunigiškius bei Maniškes statyba. Šiuo metu rengiamas gatvei reikalingos teritorijos specialusis planas. 

Plečiamas automobilių stovėjimo vietų skaičius – pernai įrengta aikštelė Prieplaukos gatvėje. 

Kaip ir kasmet, skirsime dėmesį gyvenamajai aplinkai – tęsime renovuotų daugiabučių namų kiemų tvarkymo darbus, rengsime ir naujus techninius projektus, kad šie darbai nesustotų ir kitąmet. Taip pat planuojama sutvarkyti Globos namų aplinką – norine ją padaryti patogesnę ir jaukesnę Globos namuose gyvenantiems senjorams. Techninį projektą jau turime, šiais metais pirksime rangos darbus.

Be kitų, tęsiami vilos „Romeo“ išorės sutvarkymo darbai, šių metų pavasarį planuojama baigti ekstremalaus sporto aikštyno įrengimo darbus, tad jaunuoliai jau neilgai trukus turės dar vieną patrauklią erdvę aktyviam laisvalaikiui. 

Ne mažiau svarbu ir tolimesnis šilumos ūkio bei geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemos modernizavimas. Biudžete nusimatėme lėšų, tad investuosime į Šventosios šilumos ūkį – vietoje esamų neekonomiškų dujinių katilų bus įrengti du nauji bei efektyvūs dujiniai katilai, taip pat – trys šilumos siurbliai, kuriais bus užtikrinamas karšto vandens tiekimas vasarą. 

Siekiant užtikrinti geresnę nuotekų tinklų aptarnavimo kokybę, jau yra nupirktas ir birželį į Palangą bus atgabentas hidrodinaminis automobilis, skirtas buitinių bei lietaus nuotekų tinklų plovimui. Jo vertė – beveik 0,5 mln. eurų. Taip pat šiais metais bus pastatyta 400 kilovatų galingumo saulės jėgainė Būtingėje, planuojama rekonstruoti 10 tūkst. kubinių metrų talpos švaraus vandens rezervuarą, bus statomi nauji geriamojo vandens rezervuarai Šventosios vandenvietėje. Dar vienas svarbus šiųmetis darbas – magistralinės buitinių nuotekų slėginės linijos maždaug dviejų kilometrų ilgio atkarpos rekonstrukcija.

Esame nusimatę ir daugiau palangiškiams svarbių darbų – šiais metais skelbsime Parodų galerijos architektūrinį konkursą. Tam esame numatę lėšų miesto biudžete. Planuojame, kad Parodų galerija bus pastatyta dabartinėje žiemos aikštėje. 

Be kitų darbų, numatyta moderniais pakeisti esamus parkomatus, įrengti daugiau sporto treniruoklių viešosiose erdvėse, jau baigiami viešųjų tualetų atnaujinimo techniniai projektai ir kt.  

Ar bus eismo pokyčių Vytauto gatvėje?

– Eismo pokyčių Vytauto gatvėje nenumatoma. Tačiau bus sprendžiamas klausimas dėl automobilių stovėjimo vietų skaičiaus mažinimo miesto centre, Vytauto gatvės atkarpoje nuo Kurhauzo iki Kęstučio gatvės.

Ar vyks miesto savivaldybės valdomų įmonių pertvarka? Jei taip, kokia?

– Savivaldybės įmonės dirba gerai – tiek vandentiekio, tiek komunalinio ūkio, tiek kitų įmonių veiklos rezultatai yra neblogi, tad nematome poreikio pokyčiams. 

Kokių privataus verslo investicijų laukiama 2024-aisiais?

– Laukiama išties didelių investicijų. Kaip žinia, šiuo metu statomas, jau iš požemių „išėjęs“ ir sparčiai kyla į viršų tarptautinio tinklo „Marriott“ viešbutis, pavasarį turėtų prasidėti prekybos centro „Norfa“ su uždarais teniso kortais statyba. 

Dar viena planuojama privati investicija – prie degalinės „Circle K“ bus statomas ne maisto prekių prekybos centras su maždaug 16 elektromobilių įkrovimo stotelių aikštele. Šiam objektui statybą leidžiantis dokumentas bus išduotas po keleto mėnesių, tuomet prasidės statybos. 

Baigiamas ir teniso kortų, esančių Gėlių aikštėje, techninis projektas, vėliau bus skelbiamas koncesijos konkursas įrengti modernius teniso kortus. 

Privačių investicijų tiek Palangoje, tiek Šventojoje numatoma ir daugiau – gyvenimas nesustoja, kurortas nemiega.  

Pavasarį bus metai, kai jūs, miesto meras, dirbate pagal naują Savivaldos įstatymo redakciją, kuri perskirstė savivaldybės vadovų funkcijas, o merams jų suteikė naujų. Kas jūsų darbe iš esmės pasikeitė? Kiek dokumentų vidutiniškai pasirašote kiekvieną darbo dieną?

– Natūralu, kad merui perėmus daug funkcijų, dokumentų kiekiai irgi padidėjo – maždaug trigubai. Bet dirbant jau ne vieną kadenciją, turint patyrusią komandą, man yra lengviau, palyginti su kitais kolegomis, kurie mero pareigas eina pirmą kadenciją. Reikia ne vienerius metus padirbti Savivaldybėje, gal net kurį laiką eiti Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, kad puikiai perprastum visą dokumentacijos mechanizmą. Mano atveju palangiškių parodyto didžiulio pasitikėjimo visa mūsų komanda dėka darbai nesustoja. 

 

 

 

 

 

Jūsų komentaras:

Kur 2024-05-03 11:35 (IP: 162.158.103.240)
Palangos įstaigų metinės ataskaitos, kodėl nevieśinama savivaldybėje?

Julė 2024-01-25 16:03 ([email protected] / IP: 172.69.52.146)
Kada nutildys motociklų keliama triukšmą

Jolanta 2024-01-25 16:01 ([email protected] / IP: 172.69.52.146)
Kai Š Vaitkus ką nors sugalvos, tai išgriūsi iš kojų, žmonėms galvas plauna ir plaučius gydo su atvira mašinų plovykla, kur einant pro šalį kvėpavimą užtraukia į kvėpavimo takus patekusios cheminės medžiagos, o dabar dar statys netoli gyventojų nuodingų medžiagų gamyklą, per ilgai sėdi mero kėdėje šarūniukai

Antis vagis 2024-01-23 13:33 (IP: 172.70.90.194)
Dekui uz parama nuolankiai stebime

Spokas 2024-01-23 13:26 (IP: 172.70.90.194)
Tik nelyskit prie banditeliu

Algirdas Banditelis 2024-01-23 13:08 (IP: 172.70.90.194)
Reiktu kazino pastatyti nors yra nelegalus visi zino

gangas 2024-01-23 13:02 (IP: 172.69.43.251)
spec saugumo priemones palangos nusikaltelem nes jie uzsiema konspiracija valdo visa miesta jums nezinant juodasias technologijas naudoja.

Jonas Pulkis 2024-01-23 12:58 (IP: 172.70.90.194)
Sveiki dziaugiusi naujomis idejomis, ir laukiu gulincio policininko Maironio gatveje.

asta 2024-01-23 08:28 (IP: 162.158.222.163)
Viskas gerai su ta Vytauto gatve. Tik važiuojant dviračiu reikia būti gerokai atsargesniam, ypač sankryžose.

fu fu ru 2024-01-23 06:25 (IP: 162.158.222.81)
kodel Vytauto gatves eismas lieka toks pat?

kaip 2024-01-22 20:27 (IP: 172.69.52.133)
su medvalakio garazais kada padarys normalu kelia

gyventoja 2024-01-22 20:11 (IP: 172.69.52.141)
Gražu. Sutvarkytas miestas - gerai. Bet... gyventojus, manau, labiau džiugintų platesnės med. paslaugos. Miestas plečiasi, tačiau neturime valstybinių akių, odos ir kt. būtinų specialistų. Labai liūdna, kad kuriamas tik išorinis grožis, o būtiniausios gyvybinės paslaugos naikinamos.

Vilniečiai 2024-01-22 14:03 (IP: 172.69.52.133)
Labai keičiasi ir gražėja Palanga, kai jai vadovauja čia gimęs ir augęs meras ir komanda labai kompetetinga ir atsidavusi miestui.

Adelė 2024-01-22 13:46 (IP: 162.158.222.162)
Labai laukiame parduotuvės ,, Norfa" statybos. Būsime dėkingi - aplinkinių gatvių gyventojai.

Palangiskis 2024-01-22 13:16 (IP: 162.158.222.44)
Babuciu, pencininku liūdnas miestelis... Va pasigirti galėtų, kad pritrauktų rimtų investicijų, kad jaunas išsilavinęs žmogus gryztu į Palangą... Dabar su vafliuku darbai Palangoje tik vafliuku kepejams už minimumą... Manau tas svarbiausia, prioritetas būtų gerai apmokamos darbo vietos... Dabar ir bankai ir tie iš babuliu miestelio išėjo ir uzdarinejo skyrius

Dėkui 2024-01-22 12:39 (IP: 162.158.222.81)
Dėkui ES ! Jos dėka bei jos pinigais tikrai mūsų mylima Palanga ne tik gražėja, bet ir keičiasi !

Ačiū 2024-01-21 17:26 (IP: 172.69.52.146)
Ačiū mere, Palanga gražėja jūsų ir jūsų komandos dėka !

Taip pat skaitykite

Pernai Palanga įgyvendino apie 60 bendruomenei svarbių projektų, o šiais metais Palanga sustoti neketina – užsibrėžta atlikti labai daug darbų, tam miesto biudžete bus numatytos lėšos. „Vienas iš svarbiausių šių metų darbų – miesto poliklinikos rekonstrukcija. Kitas itin svarbus šių metų darbas – Šventosios uosto statyba,“ – „Palangos tiltui“ sakė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. O...


Dviejų pirmųjų šių mokslo metų mėnesių duomenys rodo, kad mokinių pamokų lankomumas gerėja. Spalį mokyklos lankomumas pagerėjo 19 proc., palyginti su pernai metų tuo pačiu mėnesiu. 


Į tiesų „Palangos tilto“ klausimą, ar kitais metais ves Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrių į naujus savivaldybės Tarybos rinkimus, Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas ir Palangos miesto meras, neatsakė.


Mielieji, Valstybės diena šiais metais, kaip niekad, yra ypatinga ir reikšminga


Palangoje pernai NT išleista 49 procentais daugiau pinigų nei 2019 metais

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021 03 25 | Rubrika: Miestas

Ekspertai sutaria – nekilnojamojo turto rinką ir kainas pandemija paveikė kitaip nei dauguma prognozavo praėjusių metų kovą, NT pardavimams staiga sustojus. „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims Raimondas Reginis banko „Luminor“ virtualiame renginyje „NT rinka karantino laikotarpiu: 2020 faktai, 2021 prognozės“ kalbėjo, jog 30...


Kas nors pasakys, kad dovanos ir meras – du vienas kitam nederantys dalykai, tačiau miestų vadovai – ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus – jų, oficialių, gauna ir jos yra reprezentacinių išlaidų dalis. „Tačiau pernai oficialių dovanų meras Š. Vaitkus negavo, tik,“ – Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas sakė...


Nors 2020-ieji metai dėl koronaviruso pandemijos ir karantino buvo visiems istoriškai sunkūs, Šarūnas Vaitkus, didžiausio šalies kurorto, Palangos, meras tiki, kad Naujieji visiems bus geresni. „Nuoširdžiai linkiu, kad 2021 metais vėl galėtume drąsiai susitikti ir bendrauti, nedėvėdami veidus dengiančių apsauginių kaukių, lankyti renginius ir priimti...


Nors ruduo jau įsibėgėjo, galima sakyti, kad vasara Palangoje baigiasi tik dabar – kurortas iki šiol savaitgaliais sulaukia gausaus būrio svečių, tad atokvėpio po įtemptos darbų kurorte nematyti. Mieste virte verda ir infrastruktūros tvarkymo darbai, įgyvendinami didelės apimties projektai, ir panašu, kad tempų mažinti neketinama. Apie tai, kokiomis nuotaikomis įsibėgėjus...


Populiarūs laikraščio „Palangos tiltas“ kavaryčiai-susitikimai šiais metais baigėsi šį antradienį, būriui palangiškių ir svečių atėjus į „Fotokava“ kavinę, mūsų kavaryčių partnerį. Siurbčiojant kavą ir vaišinantis meduoliais, kiekvienas pasidalino įsimintiniausiais šiais metais įvykiais – Lietuvai, Palangai, kiekvienam...


Svarstoma galimybė Vytauto gatvės atkarpoje nuo sankryžos su Druskininkų gatve iki S. Dariaus ir S. Girėno gatvės leisti vienpusį eismą pietų kryptimi – tokį projektą svarstė Palangos miesto savivaldybės Eismo saugumo komisija. Visuomenė taip pat kviečiama pareikšti savo pastabas ir pasiūlymus – su UAB „Kelprojektas“ parengtais eismo organizavimo pasiūlymais...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius