Palangoje ir Šventojoje nušvito Kalėdų eglės (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-05
Peržiūrėta
1158
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Palangoje ir Šventojoje nušvito Kalėdų eglės (FOTO GALERIJA)

Vakar, penktadienį, Palanga ir Šventoji nušvito kalėdinėmis spalvomis – gražutė eglutė puikuojasi miesto centre ties Kurhauzu, o Šventojoje – miestelio centrinėje. Tiesa, atėjus prie žaliaskarių pasigrožėti šventiniu renginiu nebuvo galimybės – visas nuostabaus grožio, užburiantis ir į kalėdinės pasakos pasaulį įvedantis veiksmas vyko tik virtualioje erdvėje.
Šiais metais Palangoje ir Šventojoje Kalėdų eglės sužibėjo naujose vietoje – ties restauruota medine Kurhauzo dalimi ir rekonstruotoje centrinėje Šventosios aikštėje. Abi žaliaskarės buvo įžiebtos vienu metu, o visi norintieji pasigrožėti šventiniu renginiu gaėljo prisijungti prie Palangos kultūros ir jaunimo centro arba Palangos miesto savivaldybės facebook paskyrų.
Eglės įžiebimo renginys, transliuojamas socialiniame tinkle Facebook, truko maždaug 45 min. Būtent čia, virtualioje erdvėje, o ne prie miesto eglės, mažieji žiūrovai turėjo galimybę pasimatyti su taip laukiamu Kalėdų seniu, išgirsti stebuklingąjį burtažodį, padedantį įžiebti Kalėdų eglę, pasigrožėti dviem šventiškai pasidabinusiomis žaliaskarėmis bei pasinerti į stebuklingą pasakų pasaulį.

 

FOTO: ALDAS TEN (Kazlauskas)

Jūsų komentaras:

aga 2020-12-05 16:31 (IP: 172.69.190.65)
Palaukim, dar gera savaite.o gal ir sausio vidury.tada svente ateis pas visus.sedesim namie ir gersim arbata is mirkyta sampano kamsciose. realu?gali buti.todel ben sio laikotarpiu nesiskuskime.viskas gera yr. saugokimes to brudo.ir bukim protingi. sventes gali permesti I ikitus metus.brudo nepermesi.jis ateis, ir pasibels. sagokime vieni kitus. sy karta be svenciu.

Pajurys 2020-12-05 13:45 (IP: 172.69.190.67)
Jokios šventinės nuotaikos stebint per kompą...

Taip pat skaitykite

Palangoje ir Šventojoje nušvito Kalėdų eglės (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2020 12 05 | Rubrika: Miestas

Vakar, penktadienį, Palanga ir Šventoji nušvito kalėdinėmis spalvomis – gražutė eglutė puikuojasi miesto centre ties Kurhauzu, o Šventojoje – miestelio centrinėje. Tiesa, atėjus prie žaliaskarių pasigrožėti šventiniu renginiu nebuvo galimybės – visas nuostabaus grožio, užburiantis ir į kalėdinės pasakos pasaulį įvedantis veiksmas vyko tik...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Didžiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji – jau atidunda septynmyliais žingsniais, o kokios jos be pagrindinio atributo – Kalėdų eglės? Šiandien, penktadienį, 18 val. eglės įžiebimo renginys, kaip žada organizatoriai – Palangos kultūros ir jaunimo centro atstovai – bus išties įspūdingas. Juo labiau kad apie tai, kuo nustebinti...Kalėdų eglės įžiebimas Šventojoje 11 d, 18 val. Šią dieną šventojiškiai ir miestelio svečiai gali grožėtis kalėdinės eglės įžiebimo švente.


Antradienį, liepos 22-ąją – tą pačią dieną, kai lygiai prieš 80 metų Šventojoje buvo surengta pirmoji Jūros diena, šventojiškiai ir miestelio svečiai rinkosi į vis dar “Eldija“ vadinamą buvusį kultūros centrą. Čia, nedidelėje, bet jaukioje patalpoje buvo prisiminta 1934-aisiais vykusi šventė bei oficialiai atidaryta Šventosios...


Fotografija Palangoje turi gilias tradicijas, kuriai pamatus klojo ir buvusios I-osios vidurinės – dabartinės Senosios gimnazijos – foto-kino būrelis. Daug metų jam vadovavęs mokytojas Algimantas Želvys gimnazijos 90 metų jubiliejaus metu sakė, jog visi metai, kai jis vadovavo būreliui ir mokė fotografijos paslapčių jaunuosius fotografus, buvę puikūs. „Palangos...


Fotografija Palangoje turi gilias tradicijas, kuriai pamatus klojo ir buvusios I-osios vidurinės – dabartinės Senosios gimnazijos – foto-kino būrelis. Daug metų jam vadovavęs mokytojas Algimantas Želvys gimnazijos 90 metų jubiliejuje sakė, jog visi metai, kai jis vadovavo būreliui ir mokė fotografijos paslapčių jaunuosius fotografus, buvę puikūs. „Palangos tilto“...


Pirmoji Lietuvos Kalėdų eglė nušvito Palangoje

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 12 03 | Rubrika: Miestas

Penktadienio vakarą nebodami permainingo oro, iš dangaus papildavusio tai lietaus, tai krušos, į centrinę kurorto aikštę vaikais vedini rinkosi šimtai palangiškių, panorusių išvysti „Vienos eglutės istoriją“ bei pasidžiaugti Kalėdų eglės įžiebimo ceremonija.


Praėjusio sekmadienio vakarą, kai kurorte nurimo „Palangos stinta 2009“ šurmulys, viešbutyje „Palangos vėtra“ duris atvėrė fotografijos galerija „Vėtra“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius