3 vyrai įkliuvo pareigūnams: 2 iš jų turėjo kvaišalus, o trečiasis – kastetą

Palangos tiltas, 2022-07-20
Peržiūrėta
1236
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Palangoje, Varėnoje ir Kaune pareigūnams įkliuvo 3 vyrai. Du iš jų turėjo narkotikus, o pas trečiąjį rastas kastetas.

Liepos 16 d. apie 17 val. 10 min. Kaune, H. ir O. Minkovskių gatvėje, pas automobilio „Toyota Avensis“ girtą vairuotoją (gim. 1994 m.) rasta galimai narkotinė medžiaga.

Kauno apskrities VPK pareigūnai vyrui nustatė vidutinį, 1,76 prom., girtumą. Vairuotojas pristatytas tyrimui dėl narkotinių – psichotropinių medžiagų vartojimo.

Tą pačią dieną apie 23 val. 30 min. Varėnoje, M. K. Čiurlionio gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, asmens apžiūros metu pas vyrą (gim. 2000 m.) rastas maišelis su augalinės kilmės narkotine ar psichotropine medžiaga.

Sekmadienio vakarą pas vyrą Palangoje pareigūnai taip pat aptiko draudžiamų daiktų. 

Apie 03 val. J. Basanavičiaus gatvėje atliekant 1991 m. gimusio vyro dalinę apžiūrą, jo kelnių kišenėje buvo rastas peilis ir metalinis daiktas panašus į kastetą. 

Dėl įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kauno ir Palangos policijos pareigūnai aiškinasi du tarpusavyje nesusijusius incidentus, kuomet buvo sužaloti du vyrai.


Kovo 24 d. (penktadieniį) 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje – naujos I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas. 


Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorai teismui perdavė Klaipėdos apskrities VPK nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnų tirtą baudžiamąją bylą dėl didelės vertės svetimo turto pagrobimo, svetimo turto sugadinimo bei vagysčių.


Klaipėdos apskrityje pareigūnai sučiupo du vyrus su narkotikais. Dar vienas vyriškis įkliuvo, kuomet jo namuose buvo aptikta naminukė.


Palangoje, Varėnoje ir Kaune pareigūnams įkliuvo 3 vyrai.


Karo pabėgėlę iš Ukrainos Palangoje apvogę vyrai apgailestauja dėl savo poelgio ir žada nukentėjusiajai skubiai grąžinti pavogtus beveik 2 tūkst. eurų.


Pirmadienį, kovo 8-ąją, Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo daugiau šypsenų ir spalvų: vyrai sveikino moteris su Kovo 8-ąja, tarptautine moters diena, kuri daugeliui šiais laikais tapo pavasario, atgimimo ir meilės diena.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad vakar Palangoje sustabdytas automobilis, kurio vairuotojui nustatytas 1,92 promilės girtumas. Vakar apie 18.21 val. Palangoje, Taikos g. ir Sodų g. sankryžoje, automobilio BMW vairuotojui, 1975 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,92 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d....


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie pajūryje ir toliau siautėjančius girtus vairuotojus.


Vagišiai įkliuvo į pasalą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 01 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusį savaitgalį į Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų surengtą pasalą įkliuvo grupė palangiškių paauglių, mėginusių įsilaužti į maisto prekių parduotuvę Smilčių gatvėje. Ilgapirščiai šioje parduotuvėje nagus kasėsi net keturis kartus. Paskutinysis buvo nesėkmingas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius