Absolventams – seminaras apie verslą

Palangos tiltas, 2013-09-02
Peržiūrėta
2048
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Absolventams – seminaras apie verslą

Praėjusią savaitę Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos Jaunimo darbo centre vyko renginių ciklo absolventams „Būk matomas“ seminaras tema „Verslo ABC: bendrovės (įmonės) ir jų mokestinės procedūros“.
Tai buvo baigiamasis akcijos „Būk matomas“ renginys Vakarų Lietuvoje. Šių metų liepos 15 – rugpjūčio 30 dienomis aukštųjų ir profesinių mokyklų studijas baigusius absolventus Lietuvos darbo birža kvietė dalyvauti renginių cikle „Būk matomas“.
Antrus metus organizuojama akcija buvo siekiama ne tik sparčiau integruoti absolventus į darbo rinką, padėti rasti geriausias profesines galimybes, supažindinti su darbo paieškos būdais, bet ir skatinti jaunimo verslumą, jaunų asmenų karjeros planavimą, ugdyti asmenines savybes ir gebėjimus.
Per seminarą Klaipėdos apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos Klaipėdos skyriaus įmonių poskyrio vedėja Rūta Karbauskienė supažindino jaunuolius su įvairiomis juridinėmis verslo formomis, palygino juridinių verslo formų privalumus ir trūkumus, atkreipė dėmesį į galinčias iškilti problemas kiekvienam naujam verslininkui.
R. Karbauskienė absolventus taipogi supažindino ir su naująja verslo forma – mažąja bendrija. Iškilus klausimui dėl informacijos dėl mokestinių procedūrų prieinamumo, VMI atstovė teigė, visa reikalinga informacija apie bendroves, jų mokestines procedūras yra talpinama VMI internetinėje svetainėje, todėl neiškėlus kojos iš namų galima gauti visą būtiną informaciją. Renginyje dalyvavo 27 jaunuoliai.

Paulius Martinkėnas
Klaipėdos teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro skyriaus vedėjas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 26 d. į Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklą, į absolventų išleistuvių iškilmes, rinkosi mokiniai, mokytojai, svečiai. Iškilmingame renginyje įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai 35-iems Meno mokyklos absolventams. Šiemet mokyklą baigė 19 muzikos skyriaus ir 16 dailės skyriaus mokinių.


Klaipėdos teritorinė darbo birža įgyvendina ESF projektą „Vyresnio amžiaus bedarbių rėmimas“, skirtą padėti 55 metų ir vyresniems darbo ieškantiems asmenims kelti kvalifikaciją, įgyti naujų profesinių gebėjimų ar patobulinti jau turimus.


Nuo 2014 metų sausio 2 dienos Lietuvos darbo biržos įgyvendinamame ESF projekte „Išlik darbo rinkoje“ dalyvavo 118 asmenų, registruotų Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje.


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Praėjusią savaitę Šventosios pagrindinėje mokykloje lankėsi Palangos miesto politikų, tarnautojų ir Darbo biržos atstovų delegacija. Moksleiviai susitikimo metu diskutavo apie jaunimo užimtumo problemas su Palangos miesto vicemeru Sauliumi Sime, Jaunimo reikalų koordinatore Laura Grendiene ir Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos jaunimo darbo centro atstove Lina...


Praėjusią savaitę Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos Jaunimo darbo centre vyko renginių ciklo absolventams „Būk matomas“ seminaras tema „Verslo ABC: bendrovės (įmonės) ir jų mokestinės procedūros“.


Vakar popietę Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje buvo atidarytas papildomas Jaunimo darbo centras (JDC), aptarnausiantis darbo ieškančius ir profesinę karjerą planuojančius jaunus asmenis iki 29 metų amžiaus bei darbdavius, siekiančius įdarbinti jaunimą. Į naujomis spalvomis suspindusią Palangos darbo biržos pirmojo aukšto erdvę, kur įsikūrė JDC...


Rengiamas fotografų seminaras „Šventoji 2010“  1

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 16 | Rubrika: Miestas

Balandžio 30-gegužės 2 dienomis Šventojoje vyks II-asis fotografų seminaras „Šventoji 2010“, kurią rengia asociacija „Palangos fotoklubas 750“ ir sveikatos centras „Energetikas“. Prieš dvejus metus pirmą kartą rengtas seminaras pasiteisino, tad norėdami pažymėti prasidėjusį pavasarį bei suteikti jam dar daugiau spalvų, fotomenininkai kviečia prisijungti ir turiningai drauge praleisti laiką.


Palangos darbo biržos pastatas – nelegali statyba

„Palangos tilto“ informacija, 2009 07 24 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs Klaipėdos apskrities viršininko administracijos prašymą, panaikino Palangos miesto savivaldybės išduotą Darbo biržos pastato projektavimo sąlygų sąvadą ir leidimą statyti. Neturint minėtų dokumentų, statinys pripažįstamas nelegaliu.


Per 2008 metus gauti 135 pranešimai apie grupės darbuotojų atleidimus, iš viso įspėti 6922 darbuotojai. Lietuvos darbo biržos duomenimis, tai didžiausias pranešimų skaičius per pastaruosius keletą metų: 2007 metais gauta 60, 2006 metais - 42, 2007 metais - 70 pranešimų. Dažniausia atleidimo priežastis - įmonėms iškeltos bankroto bylos (50 proc.). Kitos atleidimų priežastys - įmonių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius